فهرست
منصوریان: با تصمیم مدیریت پورعلی گنجی به چین رفت/ انگیزه مان زیاد است، اما در گروه سختی هستیم
منصوریان: با تصمیم مدیریت پورعلی گنجی به چین رفت/ انگیزه مان زیاد است، اما در گروه سختی هستیم

منصوریان: با تصمیم مدیریت پورعلی گنجی به چین رفت/ انگیزه مان زیاد است، اما در گروه سختی هستیم

علیرضا منصوریان در خصوص وضعیت تیم فوتبال نفت پیش از دیدار فردا با پاختاکور در اولین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صحبت هایی انجام داد که در زیر می خوانید:

شرایط تیم: خوشبختانه شرایط خوبی داریم و هفته گذشته تمرینات‌مان را عالی انجام داده‌ایم تا آماده بازی با پاختاکور شویم. وظیفه سنگینی روی دوش ماست و با استقبال خوبی که هواداران در بازی با الجیش داشتند، باید جواب این حمایت‌ را با نتیجه گرفتن بدهیم.

جدایی پورعلی گنجی: با تصمیم مدیریت باشگاه پورعلی‌گنجی قرار است به یک تیم چینی برود و برای اینکه مصدوم نشود، همراه ما به ازبکستان نیامد. متأسفانه این بازیکن را در بازی با پاختاکور نخواهیم داشت و باید با شرایط تطبیق پیدا کنیم.

شناخت از پاختاکور: لیگ ازبکستان از دو هفته دیگر آغاز می‌شود و به همین دلیل ما چند بازی تدارکاتی پاختاکور که در اردوی ترکیه انجام داده است را دیده‌ایم. آنها تیم خوبی هستند و در لیگ سال گذشته نیز 26 بازی انجام داده‌اند که 3 مساوی داشتند و سایر بازی‌ها را با پیروزی پشت سر گذاشتند. 5 بازی آخر آنها در لیگ فصل گذشته هم به دست ما رسیده و می‌دانیم آنها شرایط خوبی دارند. مطمئناً بازی سختی خواهیم داشت و باید این نکته را هم در نظر بگیریم که پاختاکور در ازبکستان همه تیم‌های ایرانی را شکست داده است.  پس از حضور بازیکنان‌مان در تیم‌های ملی، انجام چند بازی تدارکاتی بین‌المللی در اردوی ترکیه و دیدار با الجیش، می‌توانم بگویم که تجربه بین‌المللی داریم. وضعیت‌مان بعد از بازی با الجیش هم از نظر روحی - روانی خیلی بهتر شده و امیدوارم بتوانیم در اولین بازی نتیجه بگیریم. در بازی فردا مقابل پاختاکور، به مساوی هم راضی هستیم.

جنگیدن نفت در سه جام: انگیزه تیم مناسب است و از این لحاظ خیال راحتی دارم اما گروهی که ما در آن قرار گرفته‌ایم، جزو سخت‌ترین گروه‌های لیگ قهرمانان آسیاست. برای صعود از این گروه باید تلاش زیادی انجام دهیم.

     
آی اسپورت
2015-02-23 11:06:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر