فهرست
قنبرزاده: باشگاه نفت در حال له شدن است
قنبرزاده: باشگاه نفت در حال له شدن است

قنبرزاده: باشگاه نفت در حال له شدن است

منصور قنبرزاده در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه تیم نفت با وجود مشکلات مالی شب گذشته به ازبکستان رفت تا دیدارش را برابر پاختاکور انجام دهد، گفت: برای این بازی مشکل باشگاه نفت حل شد اما اگر مطالباتمان توسط سازمان لیگ پرداخت نشود در دیدار بعدی‌مان در لیگ قهرمانان آسیا حتی پول هتل هم نداریم.

 

وی ادامه داد: تاکنون باید به باشگاهی همچون نفت از حدود پنج میلیارد تومان مطالبه‌اش به میزان سه میلیارد تومان پرداخت می‌کردند اما تاکنون مقدار بسیار جزیی به ما داده‌اند، که اندک است.

 

مدیرعامل باشگاه نفت تهران در پاسخ به اینکه چرا وزارت نفت به باشگاه کمک نمی‌کند، خاطرنشان کرد: طبق قوانین وزارتخانه نمی‌تواند به باشگاه پرداختی داشته باشد و تاکنون نیز حتی بیشتر از تعهداتش عمل کرده است.

 

قنبرزاده افزود: در صورتی که هزینه‌های نفت در ادامه بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا تامین نشود هر مشکلی که پیش بیاید تشکیلات فوتبال کشور باید در این زمینه پاسخگو باشد. امیدوارم وزیر ورزش، اعضای فراکسیون ورزش مجلس و سایر نمایندگان در این زمینه ورود کنند تا مشکل باشگاه نفت برطرف شود.

 

به گفته وی قرار بر این بوده که اسپانسر محیطی 60 میلیارد تومان را به سازمان لیگ بپردازد اما ظاهرا تنها 12 میلیارد تومان پرداخت کرده و ادامه کار سازمان لیگ با اسپانسر هم به مشکل حقوقی خورده است. حتی این 12 میلیارد تومان هم بین دو تیم پرسپولیس و استقلال هزینه تقسیم شده است.

 

مدیرعامل باشگاه نفت تهران همچنین درباره آخرین خبر از توافق مرتضی پورعلی گنجی با باشگاه تیان جین چین نیز اظهار کرد: توافق نهایی در این زمینه انجام شده و احتمالا امضای نهایی صورت گیرد. او بنابر درخواستش و با توافق منصوریان به ازبکستان نرفت تا کارهایش را در ایران انجام دهد چراکه در شرف رفتن به ازبکستان است.

     
آی اسپورت
2015-02-23 14:31:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر