فهرست
فهرست غایبان بازی های فردای چمپیونزلیگ
فهرست غایبان بازی های فردای چمپیونزلیگ

فهرست غایبان بازی های فردای چمپیونزلیگ

آی اسپورت - بارسلونا و منچستر سیتی، سه شنبه شب در حالی به مصاف هم خواهند رفت که قهرمان انگلیس، هافبک کلیدی خود یحیی توره را در اختیار نخواهد داشت

توره این بازی را به دلیل اخراج شدن در بازی مقابل زسکا موسکو در دور گروهی رقابت ها از دست داده و همینطور حضور جیمز میلنر که با مصدومیت زانو دست و پنجه نرم می کند در هاله ای ای از ابهام قرار دارد.

بارسلونا نیز همچنان توماس فرمایلن را به دلیل مصدومیت از ناحیه همستریگ در اختیار نخواهد داشت و خوردی آلبا هم منتظر چراغ سبز کادر پزشکی بارسلونا برای حضور در این دیدار است.

در دیگر دیدار حساس سه شنبه شب بین بورسیا دورتمند و ییونتوس، تیم ایتالیایی، کوادوو آساموا را به دلیل مصدومیت زانو و آندرا بارتزالی را که از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی است در اختیار نخواهند داشت. آلبساندرو ماتری و لوکا مارونه هم که دچار کشیدگی ماهیچه ران ای خود هستند، ممکن است به این بازی نرسند.

در آن سوی میدان، دورتمندی ها با لیستی بلند بالا از بازیکنان غایب خود در این بازی روبه رو هستند. کوین گروسکرویتز قطعا به دلیل مشکل همسترینگ به این بازی نخواهد رسید. سون بندر نیز که از ناحیه زانو مصدوم بوده و به همراه سباستین کهل که دچار ضرب دیدگی کتف خود شده ، همچنان به زمان بیشتری برای بازگشت به مستطیل سبز نیاز دارند.

دورتموندی ها امیدوارند که شیوع بیماری آنفولانزا که بازیکنان کلیدی این تیم از جمله متس هوملز، چیرو ایموبیله، اریک دورم و یاکوب بلاژیکوفسکی را تحت تاثیر قرار داده است هرچه زودتر کنترل شود.

     
آی اسپورت
2015-02-23 17:22:40
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر