فهرست
گزارش ویژه: مورد عجیب میلان؛ مهاجمان بی تاثیر!
گزارش ویژه: مورد عجیب میلان؛ مهاجمان بی تاثیر!

گزارش ویژه: مورد عجیب میلان؛ مهاجمان بی تاثیر!

آی اسپورت- ماتیا دسترو در ترکیب میلان اینتزاگی یک بازیکن تنهاست و البته این موضوع در مورد همه مهاجمان میلان صدق می کند. امری که با توجه به کارنامه کاری اینتزاگی در دوران فوتبالش یک پارادوکس عجیب را نشان می دهد. تورس مجبور شد تیمش را عوض کند و پاتزینی هم تازه دیروز اولین گل این فصل خود را به ثمر رساند و دسترو هم که شماره 9 جدید میلان است، خیلی زود فهمید که میلان تیم مناسبی برای حل مشکلات او نبوده و نمی تواند برای یک مهاجم کلاسیک موقعیت های خوبی ایجاد کند.

دسترو مقابل امپولی هم دچار مشکلی شده بود که دیروز در بازی با چزنا با آن مواجه شد. او کمتر از هر بازیکن دیگری پایش به توپ خورده بود. اگرچه او در اولین بازی که با پیراهن میلان انجام داد، گلزنی کرده بود ولی در ترکیب میلان یک بازیکن محو و گم شده است.


در دیدار با چزنا دوباره این حکایت تکرار شد. او در 63 دقیقه حضورش در زمین تنها 11 بار توپ را لمس کرد که این کمتر از هر بازیکن دیگری داخل زمین بود. این نشان می دهد که حرکات هجومی میلان تقریبا در هیچ شرایطی به دسترو ربط پیدا نمی کند. با توجه به اصرار گالیانی برای یافتن مهاجمی با قابلیت های او در بازار ژآنویه، چنین چیزی عجیب به نظر می آید.دسترو در بازی دیروز میلان فقط یک شوت زد که آن هم از بالای دروازه به سمت تماشاچی ها رفت و حتی اینکه او کنار بازیکنی همچون منز بازی می کند که با قابلیت های تکنیکی اش موقعیت های خوبی برای او ایجاد کرده ولی از طرفی نقش حمایتی خوبی ا او ایفا نمی کند به مشکلات او می افزاید.

دسترو خودش در مورد این شرایط گفته که به تازگی به تیم پیوسته و هنوز مکانیسم های اصلی بازی میلان را نمی شناسد.او ابراز امیدواری کرده که از هفته آینده بتواند عملکرد بهتری در این تیم داشته باشد.

     
آی اسپورت
2015-02-23 17:56:46
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر