فهرست

حسن زاده: امیدواریم این تنبیهات برای کرار سازنده باشد!

آی اسپورت- اسماعیل حسن‌زاده درباره اعلام رأی کرار جاسم گفت: بعد از اعتراض باشگاه استقلال برای رأی اولیه کرار، کمیته انضباطی روز شنبه جلسه‌ای فوری تشکیل داد تا رسیدگی‌های لازم، برای این پرونده انجام شود.

وی ادامه داد: باشگاه استقلال در خصوص برخی از موارد استنادی در دادنامه قبلی اعتراض داشت که با تشکیل این نشست ابهاماتی که در رأی قبلی وجود داشت رفع شد.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: به دلیل رفتار غیر ورزشی کرار طبق بند 5 ماده 66 آیین نامه انضباطی این بازیکن به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و همچنین پرداخت جریمه نقدی محکوم شد. امیدواریم با اعلام این رای برخلاف گذشته، تنبیهاتی که در نظر گرفته شده است، سازنده باشد و موجب اصلاح این بازیکن شود. این بازیکن زمانی که در تراکتورسازی تبریز بود و اکنون که در باشگاه استقلال بازی می‌کند، مرتباً رفتارهایی را از خود بروز می‌دهد که با موازین انضباطی همخوانی ندارد. امیدوار هستم در بخش انضباطی باشگاه نیز با رفتارهای نادرستی که از سوی بازیکنان صورت می‌گیرد برخورد شود تا از این پس شاهد کاهش تخلفات باشیم.


علت دستور موقت بازی؟! 

با توجه به بند 2 ماده 32 آیین نامه انضباطی، رئیس کمیته انضباطی اختیار دارد تا برای رسیدگی و بررسی مشکلات، دستور موقت برای یک باشگاه یا بازیکن صادر کند. بر همین اساس به دلیل بررسی این پرونده و حساسیتی که وجود داشت باید زمان بیشتری نیاز داشتیم تا این پرونده را بررسی کنیم و به همین دلیل دستور موقت حضور این بازیکن را در دیدار روز جمعه اول اسفند ماه مقابل گسترش فولاد تبریز صادر کرده‌ایم.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: برخی از رسانه‌ها نیز درباره این رأی مطالبی را مطرح کرده بودند که واقعیت نداشت.کمیته انضباطی بدون جانبداری و طرفداری آرای خود را صادر می‌کند. ما با تلاش خود و آرایی که صادر می‌کنیم؛ سعی داریم تا تخلفات را کاهش دهیم و این امر زمانی اتفاق می‌افتد که باشگاه‌ها، بازیکنان و حتی رسانه‌ها به ما کمک کنند.

     
آی اسپورت
2015-02-23 17:57:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر