فهرست
تیموریان: تراکتور مشکل کمبود بازیکن دارد
تیموریان: تراکتور مشکل کمبود بازیکن دارد

تیموریان: تراکتور مشکل کمبود بازیکن دارد

آی اسپورت- آندرانیک تیموریان در مورد دیدار روز چهارشنبه تراکتورسازی با نسف قارشی گفت: من یک‌بار همراه با استقلال با آنجا رفتم، ولی بازی نکردم. نسف قارشی تیم خوبی است، اما ما هم تراکتورسازی هستیم و می‌خواهیم گام اول را محکم برداریم. بازی سختی در زمین حریف داریم ولی امیدوارم امتیاز بگیریم و در مجموع نماینده خوبی برای ایران در آسیا باشیم. برای دیگر نمایندگان ایران هم آرزوی موفقیت دارم.

شانس تراکتورسازی برای صعود از این گروه: فعلا حرف زدن از صعود زود است و باید بازی به بازی جلو برویم. متأسفانه تراکتورسازی کمبود بازیکن دارد و این شرایط را سخت می‌کند، این در حالی است که ما برای قهرمانی در لیگ برتر می‌جنگیم و در آسیا هم دنبال صعود هستیم. باید هوشیارانه عمل کنیم و کمترین اشتباه را داشته باشیم.

 کار کردن با تونی اولیویرا : تمرینات خوب و پرفشاری را زیر نظر او انجام می‌دهیم. او می‌خواهد بازیکنان همیشه در آمادگی کامل باشند. تونی مربی خوب و آرامی است که روی کارش تمرکز دارد. او می‌خواهد از کمترین زمان بیشترین استفاده را ببرد.

شانس تراکتور برای قهرمانی در لیگ برتر : اگر می‌خواهیم قهرمان شویم باید همه تیم‌ها را ببریم. تراکتورسازی تا حالا قهرمان لیگ برتر نشده و این افتخار در ویترین باشگاه خالی است. تمام تمرکز ما و کادر فنی این است که قهرمانی لیگ را به مردم آذربایجان هدیه دهیم.

     
آی اسپورت
2015-02-23 17:59:19
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر