فهرست
دکه آنلاین: کابینه تغییر
دکه آنلاین: کابینه تغییر

دکه آنلاین: کابینه تغییر

آی اسپورت –  تیتر یک خبر ورزشی درباره احتمال جدایی 7 بازیکن پرسپولیس در پایان فصل است. این روزنامه درباره استقلال هم دو خبر ویژه دارد. یکی نقش یک وکیل اروپایی در نیامدن مهاجمان خارجی مدنظر شفر به تهران و دیگری انتشار فیلمی از حسینی که ممکن است آقای کلین شیت را وارد حاشیه کند.

 

خبر ورزشی 26 دی
خبر ورزشی 26 دی

روزنامه گل با انتشار عکسی از برانکو، از قول یکی از اعضای کمیته انضباطی پرسپولیس نوشته که اگر سرمربی قرمزها یکبار دیگر درباره بازیکنان استقلال صحبت کند به کمیته انضباطی احضار خواهد شد. این روزنامه با اشاره به فسخ قرارداد مجتبی جباری با استقلال نوشته که همه آبی ها پشت سر شماره 8 هستند.

 

روزنامه گل 26 دی
روزنامه گل 26 دی

پیروزی با انتشار عکسی از حسین ماهینی از قول کاپیتان دوم قرمزها نوشته که هواداران نگران تمدید قرارداد بازیکنان نباشند. این روزنامه پیش بینی کرده که طارمی و نوراللهی دو هافبک دفاعی قرمزها جلوی گسترش فولاد باشند. پیروزی در واکنش به فسخ قرارداد مجتبی جباری با استقلال، چک او در زمان حضورش در تیم جوانان پرسپولیس را منتشر کرده است.

 

پیروزی 26 دی
پیروزی 26 دی

همشهری ورزشی با تیتر کابینه تغییر به انتخابات کمیته ملی المپیک و پست جدید رضا صالحی امیری اشاره کرده. فسخ قرارداد استقلال با جباری و احتمال حضور نکونام در تراکتورسازی از دیگر تیترهای این روزنامه است.

همشهری ورزشی 26 دی
همشهری ورزشی 26 دی
پ

     
آی اسپورت
2018-01-16 09:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر