فهرست

فالکائو به موناکو بر می گردد/ تصمیم با منچستر است

آی‌اسپورت: وادیم واسیلیف، نایب‌رییس باشگاه موناکو گفت این تیم منتظر تصمیم‌گیری منچستریونایتد درباره آینده رادامل فالکائو است و از بازگشت این مهاجم کلمبیایی به استادیوم لویی دوم استقبال می کند.

فالکائو در ابتدای فصل در سه بازی دو گل برای موناکو زد اما بعد به صورت قرضی و برای یک فصل به منچستریونایتد رفت ولی این بازیکن که نیمه دوم فصل قبل و جام جهانی 2014 را ابه خاطر مصدومیت رباط صلیبی از دست داد تنها 11 بار در لیگ برتر در ترکیب اصلی شیاطین سرخ قرار گرفته. او فقط چهار گل برای این تیم زده و در باخت یک-2 شنبه برابر سوانزی 90 دقیقه روی نیمکت نشست.

با توجه به این که بسیار بعید است یونایتد از گزینه خرید فالکائو استفاده کند و 55 میلیون پوند بابت او به تیم فرانسوی بدهد، مهاجم 29 ساله که تابستان 2013 با قراردادی پنج ساله از اتلتیکومادرید به موناکو رفت، احتمالا به این تیم بر می گردد.

واسیلیف به کانال پلاس گفت:«هرگز نگویید هرگز. ما منتظر تصمیم منچستر درباره فالکائو هستیم و شروع‌کننده مذاکرات نخواهیم بود.. او می خواست برود، به دنبال یک چالش جدید بود. در منچستر که تیم بزرگتری از ما است، این چالش را داشت. من نگران فالکائو نیستم. او مهاجمی بزرگ با کیفیت بالا و ذهنیت قدرتمند است. تنها چیزی که می توانم تضمین بدهم این است که تیم فصل آینده در سه رده اول قرار می گیرد و بسیار قوی‌تر از الان می شود.»

موناکو که در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با آرسنال دیدار می کند، در حال حاضر در رده چهارم لیگ فرانسه است و امید دارد این فصل هم سهمیه بگیرد. واسیلیف درباره بازی با آرسنال هم گفت:«قطعا آرسنال شانس بیشتری دارد اما تیم من با تمام وجود تلاش می کند به همین خاطر فشار روی آرسنال است. ما همین که از مرحله گروهی صعود کردیم کار بزرگی انجام دادیم.»

     
آی اسپورت
2015-02-23 18:01:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر