فهرست

بوسکتس: شاید در آینده به لیگ برتر بروم

آی‌اسپورت: سرخیو بوسکتس در آستانه دیدار حساس بارسلونا با منچسترسیتی خود را هوادار لیگ برتر معرفی کرد و احتمال رفتنش به این رقابت‌ها در آینده را رد نکرد.

او می گوید ویژگی‌های بازی‌اش کاملا به لیگ برتر می خورد و دوست دارد در مقطعی از دوران حرفه‌ای خود بازی در لیگ برتر و زندگی در انگلیس را تجربه کند.

هافبک تیم ملی اسپانیا یکی از ارکان خط میانی بارسلونا است و احتمالا در دیدار با سیتی در ورزشگاه اتحاد در ترکیب اصلی کاتالان‌ها قرار می گیرد.

این بازیکن 26 ساله به همراه بارسا دو قهرمانی اروپا و چهار قهرمانی لالیگا را به دست آورده و از حضور در نوکمپ راضی است اما شاید در آینده به لیگ برتر برود.

او به گاردین گفت:«من لیگ برتر را به خاطر کیفیت و استایل فوتبالش تحسین می کنم. شاید بعد از سال‌ها بازی به یک شیوه خاص از آن خسته شوید و بخواهید روشی نو را تجربه کنید. استادیوم‌ها پر از تماشاگر است، زمین‌ها عالی هستند، رسانه‌ها متفاوتند  مثل هواداران و فرهنگ فوتبالی. همه از فوتبال باشگاهی انگلیس به بزرگی یاد می کنند و دوست دارم آن را یک روز تجربه کنم.»

بوسکتس ادامه داد:«شما در لیگ برتر فضای بیشتری پیدا می کنید و این فرصت را دارید که از فوتبال لذت ببرید. فیزیکی‌تر و هیجان‌انگیزتر است اما فکر می کنم راحت‌تر هم باشد. نمی توانم بگویم یک روز قطعا آن جا بازی می کنم چون اوضاع تغییر می کند و همیشه گفته‌ام دوست دارم سال‌ها اینجا بمانم اما آن تجربه را هم می پسندم.»

     
آی اسپورت
2015-02-23 18:22:19
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر