فهرست
شاهکارِ درخشان آقای سرمربی/ تادئو، مصیبت عظیم‌الجثه!
شاهکارِ درخشان آقای سرمربی/ تادئو، مصیبت عظیم‌الجثه!

شاهکارِ درخشان آقای سرمربی/ تادئو، مصیبت عظیم‌الجثه!

آی اسپورت- بعد از پدیده و صبا، حالا لخویای قطر سومین تیمی خواهد بود که به سبب آنچه حمید درخشان «شرایط بد» می خواند، جونیور تادئو از حضور در آن کنار گذاشته می شود. مهاجم برزیلی سرخ ها، یکی از همان خارجی هایی بود که آقای سرمربی از مدت ها قبل، وعده بستنِ تیمی قدرتمند با حضورشان را می داد اما از همان اولین جلسه تمرینی، تماشای تادئو ذهن ها را به سمت دیگری برد.

 

مهاجم تازه وارد پرسپولیس، اولین جلسه تمرین اش با این تیم را در شرایطی سپری کرد که کیلوهای اضافی اش بدجوری توی چشم می زدند. بلافاصله حمید درحشان تاکید کرد که این بازیکن مدتی از میادین دور بوده و با تمرین جدی به وزن مطلوب خواهد رسید. او در مسابقه پرسپولیس با ذوب به صورت ثابت به درون زمین رفت و تنها هنرش، اصرار به ماندن در زمین در لحظه تعویض بود. بعد از آن نمایش ناامیدکننده، تادئو یک بار به موجب «دندان درد» فرصت بازی پیدا نکرد و دو بازی دیگر را نیز به این خاطر از دست داد که گفته می شد شرایط روحی خوبی ندارد. ظاهرا او که هنوز هیچ کار موثری برای پرسپولیس انجام نداده، بنا را بر قهر کردن گذاشته و اعلام کرده تا زمانی که باشگاه، خانواده اش را به تهران نیاورد برای پرسپولیس بازی نخواهد کرد!

 

این تازه ترین شاهکار حمید درخشان روی نیمکت پرسپولیس است. شاهکاری که به یک بازی برد-برد برای او و بازیکن برزیلی تبدیل حواهد شد. تادئو احتمالا بدون آنکه تعداد بازی هایش برای سرخ ها از شمار انگشتان یک دست بگذرد از ایران خواهد رفت و با اهرم های شکایتی،حقوق اش را دریافت خواهد کرد و درخشان نیز در این مدت، این شانس را پیدا می کند که کیفیت فنی این بازیکن را «پنهان» نگه دارد. و البته شاید دلیلِ خرید او را!

 

 

 

 

     
آی اسپورت
2015-02-23 18:48:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر