فهرست

پیگرینی: بارسا را به شیوه خودش شکست می دهیم

آی‌اسپورت:مانوئل پیگرینی مربی منچسترسیتی برنامه‌ریزی کرده بارسلونا را با بازی به شیوه خودش شکست دهد. مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر که بازی‌اش مثل بارسلونا مبتنی بر مالکیت توپ است نتوانسته در دیدارهای اروپایی برتری خود را به رقبا دیکته کند اما مربی شیلیایی امیدوار است این تغییر را در تیمش مقابل بارسا ببیند و نمی خواهد با بازی دفاعی و استفاده از ضدحملات برای تیم اسپانیایی ایجاد خطر کند.

او در کنفرانس خبری بازی سه شنبه گفت:«در این مرحله از رقابت که شما باید در 180 دقیقه با یک حریف روبرو شوید بردن بازی اول خیلی مهم است. بعد از آن گل نخوردن اهمیت دارد و تساوی بدون گل هم از گل‌دار بهتر است. بردن در خانه مهم است اما تیم ما نشان داده نسبت به فصل قبل در بازی‌های خارج از خانه عملکرد مناسب‌تری دارد. فکر نمی کنم سال قبل هم شیوه بازی خود را عوض کردیم، شاید نتوانستیم آنطور بازی کنیم اما تلاشمان را کردیم. همانطور که قبلا گفتم ما 19 بازی در دو ماه داشتیم بنابراین شیوه دیگری را برای بازی انتخاب کردیم. جنگیدن برای مالکیت توپ در تیم ما حیاتی است و باید بتوانیم حفظ توپ کنیم. بعد از آن باید توپ را به درستی به گردش درآوریم تا بارسلونا حتی‌الامکان به محوطه جریمه خودش عقب رانده شود.»

سیتی در این بازی یحیی توره را به دلیل اخراج در بازی با زسکامسکو در اختیار ندارد اما به نظر پیگرینی نبود این هافبک ساحل عاجی که سومین و آخرین جلسه از محرومیتش را پشت سر می گذارد، مساله مهمی نیست:«من همیشه ترجیح می دهم یحیی در تیمم باشد اما بدون او هم می توانیم بازی کنیم همان طور که رم و بایرن مونیخ را بدون او بردیم.»

پیگرینی همچنین گفت جیمز میلنر صددرصد آماده است و ویلفرد بونی که در ژانویه از سوانزی آمده می تواند نخستین بازی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کند.

     
آی اسپورت
2015-02-23 18:53:04
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر