فهرست
دنیزلی: دربی 3-2 را هرگز فراموش نمی‌کنم
دنیزلی: دربی 3-2 را هرگز فراموش نمی‌کنم

دنیزلی: دربی 3-2 را هرگز فراموش نمی‌کنم

آی اسپورت – ‌بدون شک یکی از چهره‌های ماندگار دربی‌های دهه اخیر مصطفی دنیزلی است. سرمربی سابق پرسپولیس که در دربی ماندگار لیگ دوازدهم موفق شد با تعویض‌هایش پرسپولیس را از باخت نجات بدهد و به پیروزی برساند. دنیزلی درباره دربی فردا هم صحبت کرده است.

سرمربی اسبق پرسپولیس گفته است: «من خیلی وقت است که فوتبال ایران را بصورت جزئی دنبال نمی کنم؛ البته اتفاقات مهم را می دانم و از طریق دوست عزیزم ناصر صادقی در جریان برخی موضوعات قرار می گیرم . فردا هم دربی مهمی در فوتبال ایران برگزار می شود و دربی ها همیشه و تحت هر شرایطی مهم هستند و در این بازی فارغ از جایگاه تیم ها باید انتظار یک مبارزه بزرگ را کشید و وجود هواداران بی شمار در این دربی نیز نشان می دهد که هیچوقت حساسیت و اهمیت آن کم نمی شود. دوست خوبم برانکو که با هم صحبت هم کرده‌ایم تیم بسیار خوبی را ساخته است و آنها امسال هم در داخل ایران و هم در آسیا می توانند به موفقیت برسند. البته باید گفت که شرایط دربی تا وقتی بازی شروع نشده قابل پیش بینی نیست. باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی رخ می‌دهد.»

دنیزلی در پاسخ به این سوال که آیا بازی را تماشا می کند گفته: «قطعا بازی را تماشا می کنم و امیدوارم مردم ایران یک بازی جذاب را تماشا کنند.»

او درباره دربی معروف 3- 2 گفت: «درباره آن بازی خیلی حرف زده شده و من هم قبلا درباره آن صحبت کرده‌ام. شما بدانید که بنده در 50 دربی مختلف مربیگری کرده‌ام و حوادث مهمی را دیده‌ام اما آنها بیشترشان از ذهنم رفته است و یکی از دربی هایی که هیچوقت از نمی‌رود همان بازی 3-2 است که ما در دقایقی پایانی از یک شکست پیروزی بزرگی ساختیم. شادمانی هواداران پرسپولیس در آن روز فراموش نشدنی بود.»

سرمربی سابق پرسپولیس درباره پیش بینی اش از نتیجه گفت: «51 درصد پرسپولیس برنده می شود 49 درصد استقلال. افرادی که اقتصاد می‌دانند منظور من را متوجه می‌شوند.»

دنیزلی در پایان درباره شایعه مذاکره فردی از باشگاه تراکتورسازی با او که در دنیای مجازی به راه افتاده است گفت:«این موضوع را به شدت تکذیب می کنم. امیر(قلعه نویی) مربی خوبی است و من کارش را دیده ام و الان هم در تراکتورسازی نتایج خوبی گرفته و دوست من هم هست.»  

 

کاپ

۳    
آی اسپورت
2017-02-11 13:57:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر