فهرست
ایده شفر برای دربی؛ کابوس پرسپولیس در خط حمله
ایده شفر برای دربی؛ کابوس پرسپولیس در خط حمله

ایده شفر برای دربی؛ کابوس پرسپولیس در خط حمله

آی‌اسپورت - فصل پیش تا پیش از دربی تهران، فرشید اسماعیلی بدون گل و پاس گل یکی از ناموفق‌ترین بازیکنان استقلال منصوریان بود. او تا قبل از دربی، فقط دو باره توانسته بود نمره‌ای بهتر از ۳ بگیرد اما پست و وظایف جدید او در دربی تهران، اسماعیلی را تبدیل به ستاره این مسابقه کرد. اولین گل و پاس گل او هم در همین مسابقه بدست آمد.

اسماعیلی که این فصل را با مصدومیت آغاز کرد، در هفته‌های آخر حضور منصوریان نتوانست کمکی به استقلال بکند اما بعد از جدایی او، هم برای تیمش گل زده و هم پاس گل داده است. اسماعیلی که قابلیت فضاسازی بالایی دارد و خوب هم حریف را پرس می‌کند، توسط شفر به خط حمله برده شده و کمی عقب‌تر از مهاجم اصلی آبی‌ها بازی خواهد کرد.

اسماعیلی و قربانی، هر دو در بازی با نساجی گل زدند و زوج این دو نفر در خط حمله، که فصل پیش دو گل اول دربی را به پرسپولیس زدند خبر خوبی برای حریف نخواهد بود. اسماعیلی در دربی هم احتمالا مهاجم استقلال خواهد بود و نزدیک‌تر شدن او به دروازه و قدرت استفاده از فضا، می‌توند دردسر زیادی برای پرسپولیسی‌ها بسازد.

 

90tv

۸۸ ۱۰  
آی اسپورت
2017-10-22 13:46:00
نظر دهید

۱۰ نظر
عه! آقا چرا می خندی؟
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۱
اگر ایده مضحک استفاده از ماهینی در هافبک دفاعی نبود، در دربی قبل هم که دوچرخه سواران با شانس و اقبال برنده شدند، توسط پرسپولیس لوله شده بودند!
عمر خر چیپ
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۴۵
ببند بابا فعلا که شما مچاله شدین تو 2 دقیقه
وحید پرسپولیسی (هوادار هشیار باش)
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۶
سه سایت بزرگ فوتبالی ایران (ورزش 3 - 90 و آی اسپورت) متفق القول کمر به نابودی پرسپولیس و باختش در داربی رو بستن.. معلوم هم نیست به چه هدفی.. تمامی خبر ها مشترک در هر سه سایت نشر میشه و همه خبرها با محتوای امید بخشی یه استقلال و حاشیه سازی و نابودی پرسپولیسه.. یکبار به سر تیتر خبرهای مربوط به داربی دقت کنین تو هر سه سایت.. همش بوی امید برای آبی ها و حواشی و فرو پاشی و قلیان گیت و ربیع خواهیسم در مورد پرسپولیس.. مصاحبه های پیش کسوتها هم همش از استقلالی ها با مضمون برد استقلال کار میشه (نامجو مطلق ، روشن، صادقی، مرفاوی و ...) جالب ترش تحلیل آبکی 90 هست از آمار دوتیم جایی که تیمی با 8 گل زده در رتبه 14 ام از تیمی که با 2 بازی کمتر 3 امتیاز با صدر فاصله داره با 28 گل زده شانس بیشتری برای برد داره... شگفتا .. هوادار هشیار باش همه میخوان نیمتو زمین بزنن..
فرشاد4تای95
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۹
باخداباش پادشاهی کن خداباماس.پرسپولیس کشتی عشق است یارب توناخدایش باش.برانکو دوست داریم
حمید
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۳
گلم!
سردبیر ورزش 3 که از پرسپولیسیهای معروفه!!!
این خبر هم به نقل از 90 که زیر نظر عادل (که جلو فرهاد مجیدی اعتراف کرد پرسپولیسیه) کار شده و اینجا فقط نقل قول شده ...
بیخیال بابا دربی هم یه بازیه مثل بقیه بازیا ...
اینقدر نرید تو تئوری توطئه ...
مهم فوتباله
مهدی
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶، ۰۷:۵۱
عزیزدل برادر ببین توهم تو رو تا کجا برده!اینکه میگه فلانی که پارسال گل زده توی خط حمله س توطئه علیه پرسپولیسه؟!!اینکه طبق یه روال کاملا طبیعی پیشکسوتای باشگاه تیم خودشون رو برنده بدونن از نظر شما توطئه حساب میشه؟فاز مضطرب چرا برداشتی عزیزم؟نترس.اصلا این رفتار و این حرفا زشته بخدا
موراتا
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۱۵
اگر قراره هر بازیکن با زدن یک گل بشه کابوس اون تیم که الان نصف بازیکن های لیگ هر کدوم کابوس چند تا تیم لیگ بوده تیترتون واقعا مسخره است
محمد اوسانی هستم
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۴۴
هیچ فقط دهن گشادتون روببندین کیسه مفلوکها
۶
...
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۳۸
خیلی خیلی جالبه پرسپولیس با یکی از بهترین خط حمله های لیگ باید از تیم ته جدولی که تو 9 تا بازی 4 تا گل زده بترسه خخخخخ راه دیگه ای رو برای کمک به ته نشین لیگ انتخاب کنین
۵ ۱
Kian
دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۱۵
پارسال هم از این حرفا میزدید،غرور کاذبتون کار دستتون میده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر