فهرست

هلند پیشنهاد بازی دوستانه با ایتالیا را رد کرد

آی‌اسپورت: اینتاتزیو مارینو شهردار رم پیشنهاد یک بازی دوستانه میان تیم ملی ایتالیا و هلند را داد تا عواید حاصل از آن برای جبران خسارت‌های واردشده ازسوی هواداران فاینورد در پایتخت ایتالیا مصرف شود اما هلند فرصت میزبانی این بازی در روتردام را از دست داد و به ایتالیایی‌ها پاسخ منفی داد.

در بیانیه فدراسیون فوتبال هلند آمده:«ما هم به خاطر آنچه در رم رخ داده ناراحتیم اما این قضیه به ما ارتباطی ندارد بلکه هواداران یک باشگاه در کشور خارجی سوء رفتار داشته اند.»

درگیری هواداران فاینورد با پلیس ایتالیا در آستانه دیدار با رم در لیگ اروپا حتی به یک بنای تاریخی خساراتی وارد کرد. بنای بارکاچیا که متعلق به قرن هفدهم است و به تازگی با 200 هزار یورو بازسازی شده مورد اصابت بیش از یکصد بطری شیشه ای قرار گرفت. پلیس هم مجبور شد برای کنترل اوضاع از گاز اشک‌آور استفاده کند.

یوفا روز بعد از بازی اعلام کرد باشگاه هلندی را به خاطر رفتارش مجازات نمی کند و محروم کردن خاطیان به مقامات محلی بستگی دارد. ماتئو رنزی نخست‌وزیر ایتالیا هم خواهان عذرخواهی فاینورد شده که به طور کامل مسئولیت این آشوب را به عهده نگرفته و مدیر این باشگاه گفته رم باید به خاطر پرتاب مواد آتش‌زا به درون زمین از سوی هوادارانش، مجازات شود.

  ۱  
آی اسپورت
2015-02-23 21:06:19
نظر دهید
۱ نظر
-
دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۳، ۲۱:۲۵
وای چه ترجمه خوبی بود!!!!!!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر