فهرست
گزارش روز: جورکش ورزشگاه‌های ایران
گزارش روز: جورکش ورزشگاه‌های ایران

گزارش روز: جورکش ورزشگاه‌های ایران

این روزها ورزشگاه‌های ایران از هر زمان دیگری خلوت تر هستند. اما شهری در شمال ایران همچنان به مانند دهه‌های گذشته ورزشگاه خود را پر از هواداران پر شوری می‌بیند که 20 سال انتظار برای بازگشت  تیم‌شان به لیگ برتر هم نتوانسته تاثیری در حضورشان داشته باشد.

از قائمشهر و نساجی صحبت می‌کنیم. در روزهایی که حین برگزاری بازی‌ها لیگ صدای بازیکنان و مربیان از تلویزیون به گوش می‌رسد، صدای بیش از نه هزار عاشقش همچنان در ورزشگاه وطنی نوای قشنگی ایجاد می‌کند. روز گذشته از هفته پانزدهم لیگ یک، حتی بارش باران، ریزش تگرگ و سردی هوا هم نتوانست جلوی همت این هواداران را بگیرد.

 زمانی قدر این هواداران را بیشتر می‌دانیم که می‌بینیم پرتماشاگرترین بازی لیگ برتر در دربی اصفهان تنها هشت هزار نفر را به ورزشگاه کشاند و میانگین هواداران این هفته لیگ برتر 3750 هوادار در هر بازی بود؛ یعنی کمتر از نصف هوادارانی که در دیدار دیروز نساجی از تیمشان حمایت کردند. آن هم در هفته‌ای که دو تیم پرهوادار تراکتورسازی و نفت مسجد سلیمان رو در روی هم قرار گرفته بودند و پرسپولیس و استقلال نیز روی هم نه هزار نفر را در تهران و تبریز به ورزشگاه کشاندند.

نساجی این روزها به تنهایی جور فوتبال ایران را می‌کشد. شاید در این روزهای سوت و کور لیگ‌مان بازگشت آنها به لیگ برتر بهترین خبری باشد که می‌توان امیدوار به شنیدنش باشیم.

  ۱  
آی اسپورت
2015-02-23 21:24:20
نظر دهید

۱ نظر
شهاب فلاح نژاد
دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۳، ۲۳:۰۶
نساجی اول بشی آخر بشی دوستت داریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر