فهرست

آلگری: بازی با دورتموند فینال نیست/ باید صبور باشیم

آی‌اسپورت: ماسیمیلیانو آلگری مربی یوونتوس گفت بازی تیمش با بوروسیادورتموند یک فینال نیست بنابراین به شکیبایی، خونسردی و تکنیک نیاز دارد. او در کنفرانس خبری گفت:«مطمئنا این بازی مهمترین مسابقه فصل نیست، فینال هم نیست،‌بازی رفت مرحله یک هشتم نهایی است که 90 دقیقه دیگر هم دارد. بوروسیا مانند ما در شرایط خیلی خوبی است. بنابراین باید آرامش خود را حفظ کنیم و صبور باشیم. این یک بازی در سری A یا بوندس لیگا نیست. بازی اول از دو مسابقه ما با دورتموند است، می دانیم آنها در حمله سریع و قوی هستند. باید سعی کنیم نقاط قوت آنها را محدود کنیم و یک بازی حساب‌شده را ارائه کنیم.»

او ادامه داد: «هرگز کسی نگفته دورتموند بهتر از ما است اما چهار مهاجم سریع و تکنیکی دارد،‌آنها سازمانِ‌یافته‌اند و فوتبال خوبی بازی می کنند. هدف ما رسیدن به مرحله بعدی است، باید در این بازی خانگی گل نخوریم به خصوص مقابل دورتموند که زیاد گل می زند. یورگن کلوپ در رقابت‌های اروپایی به موفقیت‌های بزرگی دست یافته و از سال 2006 این تیم را متحول کرده.»

از آلگری سوال شد اگر یوونتوس در عرصه داخلی وضعیتی مثل دروتموند داشت، چه می کرد و او پاسخ داد:«این یک مساله روانی میان آلمان و ایتالیا است. به نظر من غیرعادی است که دورتموند میانه جدول باشد و تا پایان فصل به تیم های صدر جدول نزدیک می شوند. بوندس‌لیگا گذشته از بایرن مونیخ خیلی نزدیک و پیچیده است.»

او درباره فرم ضعیف اخیر پل پوگبا که صحبت از رفتنش به بارسلونا شده، نیز گفت:«نگران فرمش نیستم چون او ویژگی‌های فیزیکی فوق‌العاده‌ای دارد البته بعضی بازی‌ها بهتر است هیچ کس نمی تواند 50 بازی در یک فصل را در سطحی مشابه انجام دهد.»

     
آی اسپورت
2015-02-23 21:42:35
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر