فهرست
ادعای عجیب قلیچ؛ رادوشویچ نانوا بود!
ادعای عجیب قلیچ؛ رادوشویچ نانوا بود!

ادعای عجیب قلیچ؛ رادوشویچ نانوا بود!

آی اسپورت – نمایش‌های ضعیف و متزلزل علیرضا بیرانوند در بازی‌های اخیر پرسپولیس و تیم ملی نگرانی‌های زیادی را به دنبال داشته است. در این میان پیشکسوتان پرسپولیس هم که سابقه دروازه‌بانی برای این تیم دارند نگرانی‌های خود را در مصاحبه‌های‌شان علنی می‌کنند. امروز وحید قلیچ دروازه‌بان سابق پرسپولیس و تیم ملی در مصاحبه با تسنیم درباره بیرانوند گفت: «دروازه‌بان پرسپولیس و دروازه‌بانی که ادعا می‌کند شماره یک تیم ملی را بر تن دارد باید این‌قدر راحت بخورد؟! اگر این گل‌ها را یک گلر معمولی در لیگ ایران بخورد نمی‌توانیم زیاد انتقاد کنیم، ولی بیرانوند دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس و تیم ملی است. او باید همیشه درون دروازه احساس خطر کند، ولی متأسفانه رقیبی در پرسپولیس ندارد.»

اما عجیب‌ترین بخش مصاحبه قلیچ جایی است که او رادوشویچ دروازه‌بان کروات پرسپولیس را زیر سوال می‌برد: «بیرانوند همیشه به خودش می‌‌گوید که من در هر شرایطی درون دروازه قرار می‌گیرم و این موضوع به ضرر اوست. دروازه‌بان دوم پرسپولیس هم که از لحاظ فنی حرفی برای گفتن ندارد  و در واقع رادوشوویچ یک نانوا بود! که برانکو او را به پرسپولیس آورد! خدا کند که بیرانوند به گل‌خوردن عادت نکند و اگر این شرایط ادامه داشته باشد او تیم ملی را هم از دست خواهد داد.» این جمله قلیچ یادآور حرف‌های مشابهی است که درباره ملادن فرانچیچ مربی اسبق فولاد خوزستان و دی‌کارمو مهاجم برزیلی پیشین پرسپولیس زده می‌شد. درباره فرانچیچ بعد از قهرمان شدنش با فولاد گفته می‌شد که او کارگر کارخانه سس مایونز بود و دی‌کارمو هم قبل از پیوستن به پرسپولیس در برزیل پرنده فروشی داشت! البته سابقه رادوشویچ کاملا مشخص است و او قبل از پرسپولیس در کشورهایی مثل اسلوونی، کرواسی، مجارستان و ... بازی کرده است و بهتر است منتقدان قبل از انتقادهای اینچنینی کمی تحقیق انجام دهند و بر اساس سند و مدرک حرف بزنند وگرنه در آینده حرف‌های‌شان خریداری نخواهد داشت.

 

۷۶ ۹  
آی اسپورت
2017-09-23 15:29:00
نظر دهید

۹ نظر
وحید پرسپولیسی
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۶
وحید قلیچ ...خخخخ من بچه بودم یادمه با شلوار خمره ای وایمیساد تو دروازه..همهش هم زیرطاق میخورد... 3 جاف از وسط زمین.. حالا شده کارشناس :))
دروغگو
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۱
نونوا هم برای طبقه کارگر خوبه خوب
محمد
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۵۷
لعنت بر دهانی که بی موقع باز شود.
ميلاد
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۹
خيلي از فوتباليستها قبل از فوتباليست شدن شغل ديگري هم داشتنًًً. عيبي نداره. من موندم اين قبل از مصاحبه چي مصرف ميكنه؟
محسن
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۸
روح حسن روشن،در این اقا حلول کرده!!! دقیقا موقعی که نباید انتقاد میکنند!!!
Mn
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۴۴
آقای قلیچ باهمه مخالفه تنها دریک صورت موافق میشه اونم اینه که یه شغل در باشگاه بهش بدن اونوقت همه خوب هستن ایشون زمان عابدزاده مربی دروازه بانها بود عابدزاده هم که نیازی به مربی نداست
۹
علی ف
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۳
متاسفانه اکثر پیشکسوتای پرسپولیس و استقلال به تنها چیزی که اهمیت نمیدن خود تیمه همین آدم لمپن رو اگر امروز یه پستی بهش بدین دوزار کاسب شه رادوشوویچو در حد نویر بالا میبره اینا غم تیمو ندارن غم جیب خودشونو دارن دهانهای همیشه باز بدون فکر فقط حاشیه سازی میکنن .این بشر یک درصد دلش واسه تیم میسوخت تو این شرایط این مزخرفاتو نمیگفت
ارش
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۰۵
وقتی بچه بودم و اولین بار رفتم بازی پرسپولیس و دیدم تماشاچیا به وحید قلیچ می گفتن وحید کفترباز
پوریا
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۱۱
آخه خود وحید قلیچ استاد دانشگاه دانشگاه بوده و تو دانشگاه فیزیک اتمی درس میداده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر