فهرست
برای حاج حسین زانو بزنید؛ توهین تا کجا؟
برای حاج حسین زانو بزنید؛ توهین تا کجا؟

برای حاج حسین زانو بزنید؛ توهین تا کجا؟

آی‌اسپورت- چند ماه پیش بود. تصویری روی خروجی خبرگزاری‌ها قرار گرفت که خیلی‌ از فوتبال‌دوستان را بهت‌زده کرده بود. تصویری تلخ، تصویری بود از پشت یک خاور، که متصدیانِ آن، ساندویچ‌های نایلون گرفته شده را پرت می‌کردند برای هواداران پرسپولیس. ساندویچ‌ها را به شکلی نامتقارن می‌انداختند برای دست‌هایی که به آسمان دراز شده بود. ازدحام بسیار زیاد بود، و آن‌طور که از تصاویر مشخص بود هر هواداری فریادکشان طلب خود را به گوش متصدی ساندویچ‌ها می‌رساند. بعضی ساندویچ‌ها روی زمین افتاده بودند و جوانان و نوجوانان پرسپولیسی با شنل‌های هواداری‌شان بر روی زمین می‌نشستند تا آن هدیه اسپانسر باشگاه فرهنگی ورزشی‌شان را مال خود کنند. هیاهوی جلوی ورزشگاه آزادی برای حمایت از بازیکنان پرسپولیس نبود که آرام‌آرام وارد زمین شده بودند و خودشان را برای مسابقه گرم و آماده می‌کردند، بلکه برای ساندویچ‌های لهیده‌ و البته رایگانی بود که باشگاه برای‌ اصلی‌ترین سرمایه‌اش با این روش زننده تدارک دیده بود. تصاویری بهت‌آور، زشت و البته توهین‌آمیز. بیش از این میلی برای شرح دادن آن اتفاقات نیست. اما دلیل آن‌که خیلی از فوتبال‌دوستان بهت‌زده بودند پایبندی باشگاه به قول‌وقراری نبود که با هواداران‌اش شب پیش از مسابقه گذاشته شده بود، بلکه به این دلیل بود که آیا فردای آن اتفاق هواداران پرسپولیس این بی‌احترامی آشکار را درک کرده‌ بودند؟ آیا از اهالی رسانه کسی این عمل زشت باشگاه پرسپولیس را دید و یا خواست که ببیند؟ آیا هواداری برای این عمل که آن‌را می‌شود وقیحانه تعبیر کرد اعتراضی انجام داد؟ آیا اصلا کسی فریاد کشید ما به عشق پرسپولیس می‌آییم و ساندویچ ارزانی‌تان؟

آن روز شاید خیلی‌ها به فکر فرو رفته بودند که پرسپولیس به کجای قصه‌ رسیده که از مردمانی که عمری با خون‌‌دل خوردن روی سکوهای امجدیه و آزادی به عشق پرسپولیس می‌نشستند، رسیده است به هوادارانی که از بیانیه‌ باشگاه پرسپولیس که با تیتر «به هوادارانی که به استادیوم بیایند ساندویچ داده می‌شود» استقبال کرده‌اند. سوال اینجاست آیا مسئولان بی‌کفایتِ وقت تذکری گرچه کوچک گرفتند که این کار در شان و اصالت پرسپولیس و هوادارانش نیست؟ آیا ژورنالیستی در بستر مطبوعات این بی‌فرهنگی را انعکاس داد؟ هرگز. البته لازم به ذکر است در خیلی از استادیوم‌های حوزه خلیج‌فارس برای آن‌که هواداران به استادیوم بیایند میان هواداران قرعه‌کشی برگزار می‌شود و جوایزی نفیس هم به هواداران اهدا می‌شود، و یا در خیلی از استادیوم‌های ورزشی جهان برای هواداران امکانات بسیار خوبی فراهم است. تمام این مباحث کاملا قابل قبول است اما نکته‌ای که حائز اهمیت بود این بود که وعده ساندویچ پرت‌کردن را باشگاهی داده بود که داعیه پرهوادارترین باشگاه آسیا را روی کول دارد‌؛ باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس.

قدرتی که هواداران پرسپولیس دارند به راحتی می‌تواند کوه را هم به زیر بکشاند. کمی اغراق دارد اما حقیقت هم دارد. جدال با جزیره و تیم‌های دیگر بهانه‌اند. شاید هواداران احساسی استقلال این واقعیت را نپسندند اما حقیقت اینجاست که هواداران پرسپولیس بیش از هواداران استقلال هستند. اکثریت با آن‌هاست، در بستر رسانه هم همین‌گونه است. به قول عامیانه پرسپولیسی‌ها بیشتر هستند و قدرتمندتر هستند. نمونه‌ سطحی‌ای که می‌توان به آن اشاره کرد نظرسنجی‌هایی‌ست که در برنامه‌های فوتبالی برگزار می‌شود. همواره پرسپولیسی‌ها در صدر قرار می‌گیرند؛ حتی جایی که گل علی علی‌پور به گسترش فولاد تبریز، بالاتر از گل سامان قدوس در اروپا، و حتی بالاتر از شوت استثنایی علیرضا جهان‌بخش، عنوان گل سال را از آن خود می‌کند، و یا جایی که سیو علیرضا بیرانوند زیباتر از رقبای دیگر قلم‌داد می‌شود. و نمونه‌های متعددی دیگری که می‌توان به آن‌ها اشاره کرد که صرفا جای آن‌که منطقی باشد، یک نگاه متعصبانه را با خود دارد. بگذارید این‌گونه گفته شود، حتما به یاد دارید که سرنوشت مهدی طارمی چگونه با پرسپولیس رقم خورد. طارمی تا وقتی در پرسپولیس حضور داشت به رغم هیس‌نشان دادن هم تشویق شد، بهترین بازیکن فصل انتخاب شد، و اگر نقدی بر رفتار مهدی طارمی بیان می‌شد روزنامه‌نگار یا خبرنگار مورد شدیدترین مواخذه قرار می‌گرفتند. اما هنگامی که ماجرای ریزه‌اسپور و آن مسائلی که به خوبی تمامی هواداران از آگاه هستند پیش آمد، هواداران مهدی طارمی را به شدت مورد حمله قرار دادند، و حسابی با خط‌ونشان کشیدن‌ها از خجالت پسر بوشهری درآمدند. اما چند هفته بعد چه اتفاقی افتاد؟ مهدی طارمی با یک تصمیم عجیب از تیم ترکیه‌ای جدا شد و دوباره به پرسپولیس بازگشت. قضیه جالب‌تر هم می‌شود، شاید کسی که در اغما بود و آن مسائل را ندیده هرگز باور نمی‌کند که برای مهدی طارمی تونل افتخار زده شد و از همان بازی اول هم در ترکیب پرسپولیس قرار گرفت، و از سوی هواداران به شدت مورد تشویق قرار گرفت. موضوع ملال‌آورتر هم می‌شود، بار دیگر مهدی طارمی بعد از فاجعه‌ محرومیت باشگاه از پرسپولیس جدا شد و راهی تیم قطری الغرافه شد.

قصه تکراریست؛ باز توهین شنید و مورد شماتت قرار گرفت و باز همان خط‌‌ و نشان‌ها. اما این روزها که نام «پرسپولیس» در صفحه مجازی مهدی طارمی خودنمایی می‌کند نشان از آن دارد اگر یک‌درصد باز هم طارمی به پرسپولیس بازگردد همان حکایت از سوی هواداران پابرجا می‌ماند. یا نمونه دیگر می‌توان بدون هیچ توضیحی به این اسامی‌ اشاره کرد؛ آقایان امید عالیشاه، زنده‌یاد هادی نوروزی، محسن ربیع‌خواه. در وصف این اسامی رجوع شود به نگاه هواداران از گذشته تا امروزشان. این دوگانگی افراطی تامل برانگیز نیست؟ این قوانین جالب هواداران پرسپولیس است، البته باید گفته شود در استقلال هم همین‌گونه است، اما با این تفاوت که اکثریت در هر بستری نشان از برتری مطلق هواداران پرسپولیس دارد از رسانه‌های کشور گرفته تا نظرسنجی‌های برنامه‌های ورزشی صداوسیما. وقتی از قدرت هواداران پرسپولیس صحبت می‌شود یک واقعیت تلخ هم در آن نهفته است. جایی که هواداران پرسپولیس می‌توانند تیم‌ملی ایران را هم به رغم علاقه از پای در بیاورند. برای صحت یا رد این ادعا باید به ماجرای سیدمهدی رحمتی و تیم‌ملی اشاره کرد. بازیکن محبوب هواداران استقلال که آن‌روزها کاپیتان تیم هم به شمار می‌آمد با تیم‌ملی و کارلوس کی‌روش به مشکل خورده بود. هواداران آبی‌ تا ماه‌ها به حمایت از سنگربان‌شان شدیدترین اعتراضات را چه در استادیوم و چه در صفحات مجازی ادامه دادند، اما پاسخ از طرق رسانه‌های پرسپولیس قابل پیشبینی بود «این تیم ملی ایران است، تیم‌ملی از اسامی بزرگ‌تر است، این تیم مربی‌ای مقتدر همانند کی‌روش را دارد.» و بیان چنین اظهاراتی را که در حافظه فوتبال‌دوستان به یادگار مانده است. اما وقتی که کاراکتر داستان از استقلال به دیگر تیم پایتخت یعنی پرسپولیس تغییر کرد چه اتفاقی افتاد؟ همان تیم ملی به یک‌باره شد تیم‌ِ کی‌روش، و همان مربی مقتدر یک‌شبه شد شارلاتان. و خیلی نمونه‌های دیگری که می‌شود مثال زد تا قدرت هواداران پرسپولیس را به وضوح نشان داد. این موضوعات گفته شد تا اشاره‌ای باشد به دلیل این که چرا یکی همانند آقای حسین هدایتی سنگ هواداران پرسپولیس را با وعده و وعید به سینه می‌زند. دلیل این اتفاق تنها به همین موضوع باز می‌گردد که ایشان به خوبی از قدرت اکثریت، و البته احساسات هوادارانی که منطق را فراموش کرده‌اند مطلع است.

آقای حسین هدایتی! شما از احساسات هواداران به خوبی مطلع هستید، از وضعیت زندگی عموم مردم که زیر خط فقر روز و شب می‌گذرانند آگاه هستید. از هزینه‌های سرسام‌آور جوانی که می‌خواهد به استادیوم برود و تیم مورد علاقه‌اش را حمایت کند آگاه هستید. اما کاش مطلع باشید هنوز هستند اشخاصی که تعصب و منطق‌شان را تفکیک ‌می‌کنند. همان مردمی که به خوبی می‌دانند به پاس حضور اشخاصی همانند شما، و البته سهل‌انگاری بعضی از اعضای دولت، چه اندازه فشار اقتصادی شرایط زندگی‌شان را به قهقرا برده است. شما از صورت‌هایی که با سیلی سرخ نگاه داشته شده نمی‌دانید. شما عاشق پرسپولیس نبوده و نیستید که بستری را از بی‌مهری فراهم کرده‌اید تا هواداران ارتش سرخ جای آن‌که از خجالت‌تان درآیند مجبور شده‌اند برای‌تان زانو بزنند و التماس کسی را کنند که یکی از بانیان معضل بیکاری‌شان است. برای یک ساندویچ لهیده، یک ساندیس، یک وعده برگ. مساله بی‌مهری روزگار و شخصیت خرد شده هواداران جوان و نوجوان پرسپولیس نیست، حتی ارتباطی به برجام و مسائل سیاسی ندارد. بلکه حضور اشخاصی همانند شما و خاوری‌هاست که با پیشانی‌های سایه انداخته‌تان، زندگانی مردم را سخت‌تر کرده‌اید. روزی حقایق برای هوادارانی که به اجبار شما را ناجی خود می‌پندارند روشن خواهد شد، همان‌طور که آن قاضی پیشین هم به رغم طلب عفو، هرگز بخشیده نشد و نخواهد شد. آن روز هم دیر یا زود از راه خواهد رسید و طبل رسوایی عابربانک فوتبال هم طنین‌انداز می‌شود، تا آن روز همان که در تیتر بسته شد.

آقای حسین هدایتی! شما که در میان مریدان‌تان امین و فرزانه قلم‌داد می‌شوید، شما که در میان سوالات چالشی، موضوع را بی‌ربط به سابقه جبهه‌تان می‌کشانید، شما که در مقابل طلب مردم حرف از پشتکارتان و خواست ائمه‌واطهار به میان می‌آورید، شما که با عکاس پای دیگ‌های نذری حاضر می‌شوید بی‌تردید به اطلاعات‌تان رسیده است که غرفه‌دار بازار کیش هم با آن همه دبدبه و کبکبه دستگیر شد. جناب آقای حاج‌حسین هدایتی چگونه به خودتان اجازه می‌دهید از احساسات هواداران به بهانه عشق به پرسپولیس سواستفاده کنید و در مقابل صحبت‌های تکان‌دهنده قوه قضاییه و نمایندگان مجلس و طیف وسیع مردم پشت همان هواداران سنگر بگیرید؟ از برادران شفیع‌زاده و علی انصاری هم بگوییم. این افراد در برهه‌هایی به استقلال‌تهران در جذب بازیکن، اردوهای پیش‌فصل، و حتی پاداش‌ کمک‌های شایانی کرده‌اند. اما هیچ‌کدام از آن‌ها به دنبال حضور در انتخابات دولت نبوده‌اند، به دنبال مالکیت باشگاه نیامدند، هرگز ساندویچ ندادند، قول‌ و قرار ساندیس را با هواداران نگذاشتند، و جای آن که خرافات را به زمین مسابقه بیاورند، شخصیت و اصالت باشگاه استقلال را حتی در زمان‌هایی که تیم در قعرجدول هم دست‌وپا می‌زد حفظ کردند. آن‌ها حرمت هواداران را با شعار «ناهارمی‌دهم» خرد و خمیر نکردند، در کافه‌ها و نمایشگاه‌ها به بازیکنان ندا ندادند و هرگز مدیریت و سرپرست باشگاه را برای چند سکه نصف شب به دم منزل‌شان نکشانده‌اند و برای تیتر ماندن سراغ هنرمندان موسیقی و سینما نرفتند. جناب حاج حسین هدایتی! از حسین صرامی، مهدی حاج میری، محمدجواد اقدامیان، جمال‌الدین امتیاز، مصطفی انصاری، مهرگان امیرخسروی خبری دارید؟ شما که خود را متدین می‌پندارید چرا برای هواداران پرسپولیس نمی‌گویید که همین شما بودید که با خرید صوری کارخانجات، با سواستفاده از فساد بانکی در آن دولت از بانک‌های پارسیان، اقتصادنوین، سرمایه، ملی، وام‌های چندصد میلیاردی گرفته‌اید و هرگز تاوان ندادید تا گوشه‌ای از چرخه اقتصاد مملکت به میمنت حضور شما و دوستان‌تان فلج شود. از کدام روزی حلال صحبت می‌کنید آقای هدایتی؟ آیا کسی اطلاع دارد چه دلیلی وجود دارد که از برهه‌ای خاص خودتان را به ورزش چسبانده‌اید؟ چرا برای مردم نمی‌گویید با هزاران میلیارد که بخش وسیعی از مطالبات مردم است در بانک‌های خارج از کشور حساب باز کرده‌اید و جای آن‌که چرخه اقتصادی را در کشور برای جوانان به‌وجود بیاورید با رانت و کارهای غیراخلاقی، املاک شخصی و ملک خریداری کرده‌اید. به راستی چه بستری برای شما بهتر از هواداران احساساتی‌مان؟ چه سنگری قوی‌تر از هواداران پرسپولیس آقای هدایتی؟

 آقای حسین هدایتی! گفته‌ شده مالک بزرگ‌ترین شرکت میگو هستید و کارخانه‌های ورق و فولادسازی را در اختیار دارید؛ اذعان داشته‌اید نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورها برج‌سازی می‌کنید، و مالک زمین‌های کشاورزی و یکی از سهام‌داران بزرگ بازار مبل هستید؛ فرموده‌اید مالک استیل‌آذین و شرکت‌های بزرگ تجاری در خاورمیانه هستید؛ اما در پاسخ به پرسش‌های چالشی با برافروختگی گفته‌اید «خداوند در قرآن می‌فرماید گروهی از شما را خوش‌روزی قرار داده‌ام»، و گفته بودید به فضل خداوند و ائمه‌واطهار من همان آدم خوش روزی هستم. باشد قبول است. اما آقای هدایتی شما گفته‌اید یک ریال هم به بانکی بدهکار نیستید و هیچ مالیات عقب‌افتاده‌ای ندارید. پس لطفا برای هواداران بگویید دلیل آن‌که پس از استعلام برای مالکیت پرسپولیس رد صلاحیت شده بودید چه بود؟ دلیل آن‌که نام‌تان در اسناد قوه قضاییه رویت می‌شود چیست؟ دلیل آن‌که نام‌تان در صدر ۱۷۰ بدهکار و اختلاس‌گر خودنمایی می‌کند چیست؟ می‌شود توضیح دهید چرا پرونده شما به عنوان بدهکار بزرگ بانکی هرگز بسته نشده است؟ می‌شود برای مردم بگویید چرا امروز با وثیقه چندصد میلیاردی از زندان آزاد شده‌اید؟ و راستی آقای هدایتی می‌شود بگویید چرا شما که به فضل خداوند هیچ پول حرامی در بانک‌های امارات ندارید طبق اسنادی قوه قضاییه هم‌ردیف با مفسدانی قرارتان داده‌اند که حکم اعدام‌شان هم آمده است؟

آقای هدایتی عزیز! نمی‌دانیم مطلع هستید یا که خیر، اما آن قاضی دیگر هم پس از سال‌ها جنایت، بالاخره از مظلومان طلب عفو کرد و به شکل فاجعه‌آمیزی دستگیر شد. شما چه زمانی از مردم طلب عفو خواهید کرد؟ تا چه زمانی می‌خواهید پشت میلیون‌ها هوادار پرسپولیس با وعده ساندویچ و چلوکباب سنگر بگیرید؟

یکی دو روز گذشته اتفاقات عجیب‌تری هم افتاده است که محوریت این سطرها مربوط به آقای حسین هدایتی هست؛ همان تاجر ثروتمندی که با افتخار گفته‌اند «اگر اجازه دهند جای ساندیس، به هواداران بامعرفت پرسپولیس چلوکباب برگ هم ‌می‌دهم». تعجب نکنید؛ این گفته آقای حسین هدایتی برگرفته از هجوم و التماس هواداران پرسپولیس به صفحه مجازی‌شان بود، تا ایشان راضی شوند بلیط‌های بازی برگشت با الجزیره‌ را بخرند تا هواداران پرسپولیس بتوانند ورزشگاه آزادی را برای حریف اماراتی‌شان تبدیل به جهنم کنند. حاج‌حسین هدایتی هم برای آن‌که ذهن مردم، خصوصا هواداران پرسپولیس جای دیگری نرود در پاسخ به تنی چند از منتقدان، همان جمله معروف «چلوکباب برگ» را بیان کردند. باور کردنی نبود، هواداران بی‌شمار ارتش سرخ به آقای هدایتی التماس می‌کردند که ایشان بلیط‌های طبقه دوم را بخرد، بی‌شمارانی هم در آن شلوغی از محبوبیت حاج‌حسین می‌سراییدند. باید اعتراف کرد که به دشت بی‌فرهنگی‌مان، ساده‌لوحی‌های‌مان هم اضافه شده است. روزی برای هواداران ساندویچ پرت می‌شود، روزی برای‌شان بلیط ورزشگاه خریداری می‌شود، روزی ساندیس می‌دهد و امروز هم وعده چلوکباب برگ را می‌دهد تا هواداران سرخ‌پوش بی‌اختیار لایک پشت لایک بر آقای هدایتی بزنند و همراه با هورا کشیدن، یک قلب قرمز را هم نثار حاجی‌شان کنند. جالب نیست؟ یکی همانند آقای هدایتی که برای همین مردم سلطنت بر پا کرده این‌گونه برای هواداران پرسپولیس منت‌گذار باشد و برای هواداران استقلال شانه بالا بایندازد. چگونه باید گفته شود که پشت امثال آقای هدایتی به سواستفاده از احساسات مردم، خصوصا هواداران پرسپولیس گرم مانده است. با چه قلمی باید نوشت اگر طلب یک وعده ساندویچ، یک بلیط طبقه دوم آزادی، یک نوشیدنی، باعث حضور هواداران در استادیوم است دیگر چه لزومی دارد که سر تا پای آسیا به میلیون‌ها هوادار باشگاه‌مان حسادت کند؟ تا چه زمانی باید این‌گونه سطحی، شعور هواداران‌مان را لگدمال ببینیم و نقدی نوشنه نشود؟ به راستی آیا گمان می‌شود یکی همانند آقای هدایتی برای عشق به پرسپولیس  انجام می‌دهد؟

متاسفانه مردم فراموش‌کاری داریم، هواداران بسیار ساده‌ای داریم. انگار کسی به یاد ندارد همین آقای حاج‌حسین هدایتی تمامی هزینه‌هایی را که در فصول قبل انجام داده‌اند را در براورد اسپانسر جای داده‌ بودند، حتی تمامی پاداش‌‌هایی را هم که متقبل شدند را برای باشگاه فاکتور کرده‌اند و آن‌ را از اسپانسری که خودشان بوده‌اند کسر کرده‌اند. آقای هدایتی از کدام عشق صحبت می‌کنید؟ چرا برای هواداران فوتبال نمی‌گویید شما به دلایلی غیرورزشی پشت هواداران قدرتمند پرسپولیس سنگر گرفته‌اید؟

۷۳ ۷۱  
آی اسپورت
2018-05-13 10:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷۱ نظر
عرفان
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۳۸
عجب جمله ای بود به دشت بیفرهنگی امان ساده لوحی هایمان اضافه شده
سامان
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۴۳
شقایق تو یه استقلالی هستی چرا انقدر تو مسائل باشگاه ما دخالت میکنی؟
میمیری یه نقد از باشگاه محبوبت کنی؟
کریم
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۰۷
خانم محترم نویسنده لطف کنید اون تصویری که مدعی هستید هوادار پرسپولیس واسه گرفتن ساندویچ سرودست میشکونن بذارین ویا حداقل لینکشو بذارین وگرنه متاسفم اینو بگم کل مطلب شما برمبنای یه دروغ کثیف نوشته شده
خسته
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۳۴
خوشگل خانم خوب گودرز رو به شقایق ربط میدیا!
اون فیلمی که شما میگی توزیع ساندویچ بین هواداران باشگاه «بادران» هست که توی وبسایت باشگاه خبرنگاران جوان موجوده!
۸
شاهین ممسنی ❤❤
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۵:۵۶
۱. ادعای پرت کردن ساندویچ مثل تمام خزعبلات و اباطیل خانم مویه کنان است و هیچ سندیتی ندارد اما کلیپ "ریختن فندک هزاری در جلوی ورزشگاه آزادی برای هواداران استقلال " با یک کلیک در اینترنت قابل مشاهده است!
البته ایشان ممکن است به دلیل کهولت سن و تعصب رنگی و اینکه مطالب و حرفهای رایگان خودشان را بدون شناخت منتشر می کنند کلیپ پخش ساندویچ توسط شرکت بادران و برای هوادران منتسب به ایشان را به پرسپولیس ربط داده که خود طنزی قابل تامل دارد:))

۲. ایشان مدعی شده پرسپولیسی ها بیشتر هستند و با ربط دادن نام خودشان به گوزن و نتیجه گیری مضحک تر به این برآورد رسیده که رسانه ها پرسپولیسی هستند:))))
برای تنویر افکار عمومی نه، برای یادآوری به ایشان و اینکه مردم را مث خودشان عوام و جاهل نپندارد می گوییم:
۱. سایت ۹۰ به مدیریت چیا فوادی استقلالی متعصب اداره می شود
۲. سایت آی اسپورت معلوم الحال به مدیریت امیرپور ذوب در استقلال اداره می شود و سمت و سوی آن مشخص است!
۳. سایت خبر انلاین که پاتوق کیروشی پورهاست و حامی کیروش جون است و به تبع آن مخالف برانکو و پرسپولیس!
۴. سایت بانک ورزش به مدیریت رسول بهروش پرسپولیسی اما ذوب در ولایت کیروش جون هر روز علیه پرسپولیس مطلب می نویسد و برانکو را تخریب می کند!
۵. همشهری ورزشی آنقدر آبی تشریف داره که درباره قهرمانی پرسپولیس تیتر که هیچی، سوتیتر هم کار نکرد و خبرورزشی و گل هم که رسانه های کاغذی مخالف پرسپولیس و برانکو هستند که اتفاقن همین خانم در چنین نشریه مضحکی گاهی اوقات چرندیات خودش را منتشر می کند!

۳. ایشان بازهم با ربط دادن شقایق و گوزن دو داستان از بیخ متفاوت را بهم ربط داده است تا عقده خودش را از پرسپولیس و برانکو و نتیجه گرفتن آن اعلام کند. ایشان متوجه نیست که هواداران استقلال شب و روز شعار می دادند تیم ملی بی سید نمی خوایم و در عوض پرسپولیسی ها که در مقدماتی جام جهانی قبلی حتی یک عدد ملی پوش هم نداشتند و خلعتبری هم در آستانه جام جهانی خط خورد ، هیچ گاه درباره دعوت پیام صادقیان در اوج هیچ شعاری علیه تیم ملی و مربی چلغوز تر ازین نویسنده ندادند!
۴. هدایتی تصمیم گرفته طبقه بالا را رایگان کند.
شما چکاره هستی؟!
مدعی العموم تشریف داری؟!
داروغه شهری؟!
اون زمان که ایشان دو اسطوره باشگاه استقلال را زیر چتر حمایتی خود قرار داده بود دزد و اختلاسگر نبود اما پای پرسپولیس و حمایت از هواداران پرسپولیس که وسط بیاد ایشان دزد تشریف داره؟!
شما اگر باور دارید ایشان مجرم است چرا کفن پوش جلوی دادگستری تجمع نمی کنید؟! لاف در غریبی می زنید و پشت سیستم خودتان را رابین هود فرض می کنید؟!
نظر شما درباره برادران شفیع زاده چیست که پول کارگران لوله حفاری اهواز را خوردند و از ایران رفتند و سالهاست به باشگاه محبوب شما کمک مالی می کنند؟!
آیا می دانستید نام علی انصاری حامی اصلی تیم محبوب شما در لیست بدهکاران بانکی قرار دارد؟!
آیا می دانستید زریبافان رییس هیات مدیره وقت استقلال در بنیاد شهید اختلاس کرده بود؟!
چرا آن روزها و این روزها در مذمت اینان نمی نویسید؟!
کسانی که به پرسپولیس کمک می کنند خار دارند نه ؟!

۴. این آخرین تذکر محترمانه من به شماست. به تیم محبوب خودتان بپردازید و خزعبلات خودتان را خرج این باشگاه منفور کنید و کاری به باشگاه پرسپولیس نداشته باشید. شما قبلا هواداران پرسپولیس را حرام زاده خطاب کردید و کسی نبود جواب دندان شکنی به شما بدهد اما من به عنوان نماینده هواداران پرسپولیس میگم که هرچه گفتید نثار خودتان و اگر برین رویه کثیف ِ خودتان و توهین و تهمتهای خودتان ادامه بدهید مجبور می شویم در فضای مجازی به صورت مستند نشان دهیم حامی چه تیمی هستید، اسطوره شما کیست و درباره پرسپولیس و هواداران آن چه واژه های سخیف و کثیفی را به کار برده اید!
عزت زیاد

Vahid
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۱۸
اومدیو نام تمام ورزشی‌نویسا رو به نام استقلال پیوند دادی همونایی که میرن با برانکو شام میخورن همونایی که به بعد هر شام مبلغ قرار داد شفرو با دلار محسابه میکنن و ذکر‌مصیبت سر میدن ولی مبلغ قرار داد ساغلامو برانکو رو توجهی بهش نمیکنن روزنامه گل‌میاد‌و‌عکس شفرو رویه دلار چاپ میکنه یه هفته تمام براورد میکنه قیمت شفرو و کسی توجه نمیکنه به تموم شدن قرار داد برانکو بلاخره نون‌و نمک خوردن تو کشور ما مهمه و باید به ازاش یه کاری انجام داد تا از خجالت برانکو در بیان کاش شفر هم بلد بود مثل برانکو ضیافت شام برگزار کنه که بعد هر اقدامش اینجوری‌مورد حمله نباشه البته تجربه چندین ساله برانکو تو ایران اینجور جاهاس که به کارش میاد:)
شاهین ممسنی ❤❤در جواب vahid
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۳۸
شما تو اینستاگرام چک کن و ببین که چیا فوادی طرفدار کیه، مهدی امیرپور رو همه می شناسن، گروه خبرآنلاین و خبرورزشی رو همه می شناسن...
برانکو از روزنانه نگاران روزنامه پیروزی تشکر کرده و از دید شما ایرادی داره؟!
برانکو سه ساله لیگ رو تو قبضه داره و نیازی به حمایت هیچ رسانه ای نداره و شما اگه ادعای شرافت دارین مستند و مستدل بگین فلان سایت و فلان خبرنگار حامی ایشان بوده یا هست؟!
لنگ اسپورت
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۰۱
سایت های بانک ورزش با مدیریت بهروش و سایت ورزش ۳ با مدیریت پژمان راهبر و سایت نود با مدیریت عادل فردوسی پور با روزنامه گل و روزنامه خبرورزشی همگی هوادار پیروزی هستند.
به عنوان مثال همین اشتباهات داوری که همیشه به نفع پیروزی است.اما عوامل سایت کثیف نود به دروغ ادعا می کنند که پیروزی از داوری ضرر کرده.
مثلا توی برنامه نجس نود اومده که توی بازی پیروزی و سپاهان اومده که احمدزاده سازنده گل پیروزی باید اخراج میشد اما سایت شون اون بازی روبه عنوان اشتباه داوری به سود پیروزی حساب نکردند اما برعکسش سازنده گل ذوب آهن به پیروزی باید اخراج میشد رو به عنوان اشتباه داوری به ضرر پیروزی حساب می کنند.
در مظلومیت استقلال همین بس که از سال ۵۷ تا الان چهل ساله اموال استقلال رو که هزاران میلیارد براورد میشه رو به غارت بردند.
اگر اموال استقلال رو به غارت نمی بردند الان استقلال حداقل ۸ قهرمانی توی آسیا داشت و هیچ وقت دیگر تیمی به غیر از استقلال نمی توانست قهرمان لیگ بشه.
خخخ
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۱۲
این سایت هم اسمش لنگ اسپورت است.
این خانم اشک ریزهم فقط بحثش حمایت از کیروش است و گرنه ایشون استقلالی نیست.
اکثر نویسندگان این سایت پرسپولیسی هستند.
مثل محقق
برادران نامدار
طباطبایی
غفوری
و غیره
تنها نویسنده ثابت استقلالی این سایت مهریزی است.
شما برو ببین گزارش هفتگی زنده نود؛ از استودیو ۱۱ رو کی می نویسه و چقدر از پرسپولیس حمایت میکنه.
من شک ندارم که گزارش هفتگی زنده نود رو غفوری می نویسه فقط مرد نیست اسمش رو بنویسه.
در جواب کیسه لال بی هویت
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۴۱
تو فیسبوک بزن shaqayeq ashkriz
اونوقت تمام این حرف های مفت شما و اتهام های بی پایه معلوم میشه...
سه ساله میلیاردی هزینه می کنین و زیر پرسپولیس و برانکو هستین
ایتقدر وقیح هستین میگین ای اف سی پرسپولیسی
دلمون به حال شما می سوزه
بجنگین و امیدوار باشین برای سومی :)))
....
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۲۸
به شاهین ممسنی
ایگوم کرو .خوت سی خوت ایبری و ایدوزی ها.
۱
حرف حساب
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۳۱
مرسي شاهين خيلي مستند و محکم همشون رو قهوه اي کردي! ديگه بذار هر توجيهي ميخواهند بکنند! حقيقت عوض نميشه!
۳
مارال
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۰۵
به شاهین از ممسنی : لُری ؟
۳
شاهین ممسنی ❤❤
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۱:۵۹
سلام..
مخلصیم حرف حساب
هرجا اباطیل های اشک ریز رو ببینم رنگش رو از آبی به قهوه تی تبدیل می کنیم
دوست لر!
حرفل مو مستند و نیشه زر سوالش بوری.
مارال خانم بله در خذمتیم
۲
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۶:۲۴
برای گریه های بدون اشک؛ برای کی روش زانو بزن :))))
مهدی
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۰۱
و الان دوباره یه سری زبون نفهم میان میگن شقایق اشک ریز فلان و بیساره

بابا حرف رو نقد کنید نه گوینده رو

به خدا خجالت داره یه تیمی که خودش رو پر طرفدار ترین تیم آسیا میدونه بدون ساندویچ و بلیط مفت نمیتونه ورزشگاه رو پر کنه
ادر
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۰۹
اگه استقلال تو کل تاریخش 4 بار ورزشگاه آزادی رو پر کرده باشه پرسپولیس بالای پنجاه بار آزادی رو پر کرده. پس خزعبلات نگو. البته اون 4 بار هم به زور فندک و علف و شیشه و سیگار بوده
...
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۱۲
شما کیسه کشا باز توهم زدین؟ یادتون رفته خودتون هم با بلیط هزاری ورزشگاه رو پر کردین؟ با رایگان کردن ورزشگاه ؟
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۲۱
چرت و پرت میکه عین همه ششتقلالیا و حرف در خور شخصیت خودش دریافت می کنه!
ما ساندویچ ندادیم ولی کلیپی هست که فندک میدن مال شماست
serezo
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۲۷
از نیشه کنایه هایی که خود شما هم براساس تمایلات رنگی به پرسپولیس زدین بگذریم در مورد حسین دولابی و شخصتش و عده ای ازهواداران ذوب در او کاملا متن بجایی بود ، دولابی یک آفته برای پرسپولیس ، این درد رو کجا ببریم که سرلیدر جایگاه 36 کل پبجش خودش و اطرافیانش پر چاپولوسی دولابیه اونهم با کلمه زجر اور" حاج حسین امیر کبیر پرسپولیس" جالبه که همین لیدرای دولابی مخالف برانکو و آغاز کننده حمایت از بازیکنان خاطی روی سکو هستن؛ در ضمن خانم اشکریز اقای طاهری که همبشه شما ناجوانمردانه بهش حمله میکنید سعی در کوتاه کردن دست هدایتی از پرسپولیس داشت
serezo
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۸:۲۸
از نیشه کنایه هایی که خود شما هم براساس تمایلات رنگی به پرسپولیس زدین بگذریم در مورد حسین دولابی و شخصتش و عده ای ازهواداران ذوب در او کاملا متن بجایی بود ، دولابی یک آفته برای پرسپولیس ، این درد رو کجا ببریم که سرلیدر جایگاه 36 کل پبجش خودش و اطرافیانش پر چاپولوسی دولابیه اونهم با کلمه زجر اور" حاج حسین امیر کبیر پرسپولیس" جالبه که همین لیدرای دولابی مخالف برانکو و آغاز کننده حمایت از بازیکنان خاطی روی سکو هستن؛ در ضمن خانم اشکریز اقای طاهری که همبشه شما ناجوانمردانه بهش حمله میکنید سعی در کوتاه کردن دست هدایتی از پرسپولیس داشت
علی
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۹:۴۶
از ویژگی های یک متن خوب اینه که مطلب رو با کمترین لفظ ادا کنه که متن این خانم فاقد این ویژگی هست و اثرات تعصب رنگی و روان پریشی در اون مشخصه
پرسپولیس آریایی
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۰۳
بنظرتون کسی که الگو و اسطوره زندگیش آدم ضایعی مثل فرهاد مجیدی باشه اصلا صلاحیت داره در مورد پرسپولیس نظر بده ؟ دخترک روان پریش :)
ادر
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۰۶
به هواداران ساندویچ دادن ؟ میشه بگی کدوم بازی و کجا و کی ؟
Vahid
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۰۸
خانم اشک ریز مثل همیشه عالی به حرف هایه این عده لنگی‌گوش ندین چند وقتی این ادم پشت لنگ‌ خودشو پنهان کرده به بهانه هایه واحی و داره دنبال میلیارد هایی میگرده که گم شده تو ردو بدل با طاهری و طارمیو ... یکی‌تز بزرگ ترین بدهکارایه بانکی به این راحتی خرج میکنه و به واسطه وصل شدن به هوادارایه لنگ کسی‌نیس بگه بالا چشت ابرویه خانم اشک ریز ادامه بده و‌‌توجه نکن به این همه خزعبلات:)
در جواب vahid
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۴۳
دکل جدیدتون:)))
دلمون می سوزه که هر غلطی نی کنین بازم زیر مایین کیسه های پلاستیکی
مربی خارجی
بازیکن خارجی
هزینه های گزاف
قلم به مزدان بیشرف
ته تهش باید برای سومی با سایپا بجنگین:)))
حق دارین
باید زمین رو گاز بگیرین ازین درد و سوزش:)))
sirvan.f
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۵۱
شاید یک نتیجه ناامیدکننده در مسابقه برگشت با الجزیره، شعارهای اعتراض‌آمیز را در ورزشگاه آزادی به پرواز دربیاورد و برانکو را برای ترک پرسپولیس وسوسه کند.
۵ ۱
sirvan.f
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۵۸
این اشتباه شد.عذر میخوام
sirvan.f
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۵۳
اینا دنبال جلب توجهن.ارزش اینو ندارن یه مطلب پنج خطی تو یه کانال پنجاه نفری درموردشون منتشر کنی چه برسه به این مطلب طولانی تو سایت پر مخاطبی مثل ای اسپورت.بیخودی بهشون بها ندین فکر کنن کسین.کیلویی چند؟
۶
خسرو از فارس
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۵۹
شقایق جیره خوار فهاد فن بهتره بره درمورد حاج آقای انصاری و همچنین رابطش با داچعلی پیتزا و بقیه آبی ها مقاله بنویسد.
در ضمن حاج حسین نبود هیچکس نبود به مرحوم حجازی کمک کنه
اشکریز عقده ای
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۰۱
اخه چرا دروغ میگی کجا ساندویچ پرت کردن؟ اون باشگاه راه اهن بود به بچه ها ساندویچ می داد داستان ساندویچ پرسپولیس این بود که طاهری گفت برای هوادارانی که میان استادیوم باید امکانات فراهم کرد مثل تغذیه و سایر امکانات که همینو استقلالیا بهانه کردند بعدشم واسه این سایت متاسفم یه نویسنده با افکار یه نوجوان افراطی استقلال توش قلم میزنه این همهذعقده از پرسپولیس از کجا میاد با این همه دروغ و بزرگ نمایی ؟
حسین
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۵۹
یکی میگه کهولت سن داره بعد شما میگی نوجوان افراطی؟؟؟؟!!!!
کدومش درسته؟
۵
Kian
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۲۱
خانم اشک ریز بازهم مثل همیشه عالی،البته که حرف حق برای دوستان تلخ هست،هدایتی بارها پشت هواداران پرسپولیس پنهان شده و سواستفاده های کلانی کرده،البته بازهم یه سری میریزن و فحاشی و توهین میکنن که مهم نیست چون اینها به خزعبلات امثال حسین غفوری و اون نویسنده ای که بخاطر لنگ خیس طرفدار تیم اینا شده(اسمش یادم نیست)عادت کردن،محکم و استوار روی کار درستی که انجام میدی باش
___
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۲۳
این زن یه مشکل جدی با پرسپولیس داره. نویسنده شاید یادش رفته اون کلیپی که دست به دست میشدکلیپ تو سرو کله زدن هوادارای استقلال واسه فندک بود! چطور وقتی هدایتی هزینه های درمان مرحوم حجازی رو میداد خوب بود الان بد شد؟
110
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۲۷
این زن چرا دست از سر پرسپولیس برنمیداره؟ چرا همه مقاله هاش حمله و توهین به پرسپولیسیاست؟ هیچ نظارتی تو این سایت نیست؟
مارال
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۴۳
دقیقا
00
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۲۷
خانم محترم رفتار هواداران پرسپولیس با طارمی رو مثال زدید اما ای کاش میگفتین تو همین تیم محبوب خودتون هم یه نفر بود که چندین بار تو حساس ترین مقطع فصل تیمش رو ول کرد رفت ولی در نهایت اسطوره شد
120
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۳۵
این زن هر هفته میاد توهین میکنه و میره تا هفته اینده جالبه که کوتاه هم نمیاد
فرشاد4تای95
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۳۷
ای اسپرت چرامطلبی که خبرش درباره بادران نویسنده عقده ای ربطش داده به سرورش پرسپولیس روچاپ کردین؟مگه میشه هرچرت وپرتی رواینجانوشت؟یکم وجدان داشته باشین فیلم ساندویچ گرفتن کارکنای بادران توکارگران روچراربط داده به پرسپولیس.درضمن درباره هدایتی به هوادار اینوبگم که لیداراش که لیدرجایگاه 34و35و36هستن دارن واسه تیم مشکل درست میکنن
محسن
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۴۵
موضوع متن، موضوع درست و قابل بحثی هست ولی کیفیت متن بسیار پایین می باشد و با ربط دادن گودرز و شقایق و لحن احساسی در صدد جلب مخاطب می باشد
پدرام
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۴۸
عالی بود - خانم اشک ریز شما نویسنده قهاری هستید

منتها وقتی پای کیروش وسط میاد تعقل در شما تعطیل میشه

رسالت روزنامه نگاری شما یعنی برید سراغ این سوژه ها - وظیفه علی کریمی نیست بره سراغ اینها
مارال
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۴۵
پدرام جان تا جایی که یادم پرسپولیسی بودی حالا میگی عالی ؟!!!!
این خانم به وضوح داره میگه هوادارا برا ساندویچ های هدایتی رفتن ورزشگاه و سر ساندویچ سر و کله هم و شکوندن بعد میگی عالی ؟!!!
پدرام
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۰۹
برای مارال ** برداشت بد نشه فحشهایی که داده رو قبول ندارم فقط بخش هدایتیش رو قبول دارم

وگرنه اون قضیه ساندویچ مال یه تیم دیگه بود
مارال
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۰۵
مارال ** برداشت بد نشه ینی چی ؟!
کلن هدایتی بیشتر از گلیمش پاشو دراز میکنه !
۳
مصطفی
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۵۸
شاهین از ممسنی بسیار عالی و مستند جواب دادی ممنون
شاهین ممسنی ❤❤
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۲۱
خاکیم مصطفی جان❤
ناصر
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۰۲
تمام‌موضوعات به کنار چقدر طولانی مینویسی خانم‌اشک ریز ... بابا خلاصه بنویس ... پنج دقیقه خوندم فقط داشتی از این میگفتی که پرسپولیس پرطرفدارترینه ... خوب حرف حسابت چیه ‌... من که حوصله نکردم تا تهش بخونم‌از بس طولانی ... تو روزگاری توییتر یه تعداد محدودی کاراکتر میذاره ارسال کنی یا اینستاگرام با عکس پیام رو‌به مخاطب میرسونه این همه طولانی نوشتن جالب نیست (بنظر من البته)
۳
بیا بیا کاجی شش تایی فوتبال ایران مهدی که نیست علیپور میزنه...... رو .......
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۳۲
برای کیروش زانو بزن تا اونم تا دسته بله بله
سعید
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۰۱
بسیار عالی خانم اشک ریز
۶
دو چیز درین جهان بی انتهاست
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۲۰
کهکشانها و حماقت شما !
اراس
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۲۲
اشک ریز مقصر نیست، مقصر اصلی علی کریمیه که جواب این هتاک رو داد اینم فکر کرده ادم شده. نه خانم تو در بهترین حالت یه موجود عقده ای هستی که حسادت داره نابودت میکنه
فرزاد مهریار
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۴۹
«کلمة الحق یُراد بها الباطل»
این کلام مولا علی علیه السلام است که در پاسخ شعار «لا حُکمَ الّا للّه» خوارج بیان فرمودند . و دقیقاً مصداق این متن سراسر لجن پراکنی و عقده خانم شقایق اشک ریز . از تصویری که هیچ وجود خارجی ندارد ، مگر در ذهن بیمار و پر از عقده نویسنده بگیرید تا تلویحا لمپن و خائن هوادار پرسپولیس . متاسفم که این حرف رو می زنم ولی خانم شقایق اشک ریز ، روزی پاسخ قلب سیاهتان را به بدترین شکل ممکن دریافت خواهید کرد . البته نه از جانب من و هواداران پرسپولیس . از جانب کارما ، طبیعت ، خدا یا هرچه که می خواهید آن را بنامید . جوری خواهید خورد که صدا ندارد ولی درد تا بخواهید دارد.
حمید
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۱۹
دوست دارم برای مخاطبین چند جمله ای رو توضیح بدم.
چند تا ادعای چالش برانگیز در این مطلب شده.
اول از همه در مورد عکسی حرف زده شده که از پشت نیسان ساندویچ برای پرسپولیسی ها پرتاب می کنن.در مورد اصالت یا اصلا وجود همچین عکسی تردید زیادی هست. چون اگر بود استقلالی هایی که از هیچ مطلق برامون سوژه می سازن قطعا تا حالا هزارن بار اونو با پتک تو سرمون زده بودن. بعلاوه هر چقدر هم جستجو کردم به نتیجه ای نرسیدم. اگر کسی اطلاعی داره یا لینکشو میدونه بذاره تا بدونیم. تا اون وقت البته من باور نمی کنم.
این ادعا که رسانه ها اکثرا پرسپولیسی هستند از بنیان غلطه. برای برررسی این ادعا 100 تا خبر آخر آی اسپورت (منتهی به این خبر:پرسپولیس هفتمین تیم پرطرفدار غیر اروپایی در ساعت 13:22) رو به عنوان نمونه بررسی کردم و در 6 گروه طبقه بندی کردم. خبرهای مربوط به پرسپولیس، استقلال، خبرهای مربوط به هر دو، خبرهای خارجی، خبرهای مربوط به تیم های ملی و سایر خبرها. اما نتایج: خبرهای خارجی 35 عنوان، خبرهای مربوط به تیم های ملی 29 ، خبرهای پرسپولیس 12، استقلال 10، هر دو 2، و سایر خبرها هم 12 عنوان. یعنی در فاصله یک روز قبل از بازی پرسپولیس فقط 2 درصد از استقلال بیشتره. یک نکته دیگه هم این که بیشتر خبرهای پرسپولیس انتقادی بودن و خبرهای مربوط به استقلال خبرهای مثبت.

موضوع بعد مقایسه ماجرای رحمتی با برانکو بود که بازهم از اساس همچین مقایسه ای غلطه. در این مورد خیلی صحبت شده و دیگه واقعا حوصله تکرارشو ندارم. می تونید لابه لای کامنتای دیگران بخونید.

اما، اما، اما...
اما نکته اینجاست این مطلب درباره این موارد نیست. در مورد حسین هدایتیه!! درسته طبق معمول پر از نیش و کنایه به هواداران پرسپولیسه و پر از اطلاعات غلط یا حداقل مخدوش و پر شائبه اما اصل حرف کاملا درسته (اصلا نمی فهمم چرا یک نویسنده باید یک گذاره درست رو بر پایه اطلاعات مخدوش ارائه کنه؟!!!! ). حضور فردی مثل هدایتی در اطراف پرسپولیس واقعا مشکل سازه. درست به همین دلیل بود که آقای طاهری سعی کرد اون رو از پرسپولیس برونه. البته در نهایت هم موفق نشد و این هدایتی و متحدانش (شامل اسپانسر، بازیکنان و ..) بودند که طاهری رو برکنار کردند. فقط 2 مورد از آسیب هایی که ایشون به پرسپولیس رو یادآور می شم.
1-محرومیت پرسپولیس توسط فیفا تا حد زیادی مستند بود به پرداختی ایشون به طارمی. البته سند این انتقال رو خود هدایتی منتشر نکرد بلکه انتشارش کار اسپانسر بود. اما در نهایت همین سند برای محکومیت پرسپولیس توسط باشگاه ترک مورد استفاده قرار گرفت.
2- مساله دوم پرداخت های خارج از قاعده به بازیکنان پرسپولیس بود. ایشون انتظار داشت بیاد به هر بازیکن هر مبلغی دلش می خواست خارج از قرارداد بده تا اون بازیکن رو بیاره سمت خودش و باند مخصوص به خودش رو توی پرسپولیس راه بندازه. مشخصه که دیگه همچین بازیکنی از مدیر عامل و مربی تبعیت نکرده و آدم هدایتی میشن. این برنامه رو زمان طاهری سعی داشت اجرا کنه که با مخالفت طاهری روبرو شد. بنابراین هم هدایتی و هم بازیکنا بر علیه طاهری عمل کردن. بعد از اون مصاحبه سید جلال بر علیه طاهری، دیگه سید جلال هیچ وقت اون حرمتی رو که قبلا برام داشت به دست نیاورد. چون به وضوح دیدم که توی نود بر علیه طاهری مصاحبه کرد. مصاحبه ای که لب مطلبش این بود که آقای طاهری چرا نذاشتی هدایتی بهم پول بده!!!
خسته
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۳۱
اون فیلمی که شما میگی توزیع ساندویچ بین هواداران باشگاه «بادران» هست که توی وبسایت باشگاه خبرنگاران جوان موجوده!
۱
گیلاس
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۹
مطلب بدی نبود ،متاسفانه شهرت نویسنده باعث میشه کمتر کسی حاضر بشه مطلب رو بخونه
۷
گیلاس
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۲۹
مطلب بدی نبود ،متاسفانه شهرت نویسنده باعث میشه کمتر کسی حاضر بشه مطلب رو بخونه
۷
مارال
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۴۱
خانم اشک ریز واقعاااااااا برات متاسفم !
&
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۴۹
کسی که ادعای نویسندگی داره نباید مطالبش بر حسب کری خوانی چیپ باشه . خانم محترم یا فیلمی که ازش حرف میزنید رو پخش کنید یا برای همیشه ساکت باشید
امید از تفت
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۲
باز این کیروش حرف زد. برای اولین باره می شنوم از خاور ساندویچ پرت می کردند. هرچقدر هم توی اینترنت جستجو کردم چنین چیزی ندیدم. چون این موضوع صرفاً عقده هواداران تیم رقیب هست و از جایی مطرح شد که یکی از اسپانسرهای باشگاه که فست فود بود گفت به هواداران به همراه بلیت بازی، بن خرید با 50% تخفیف برای فست فود میدم. اصلاً ساندویچی هم در کار نبوده فقط بن خرید بوده. باور کنید این خانوم مشکل روانی داره. من مرکز روانی مجهز با تخت وی آی پی سراغ دارم. میتونم این پشم ریز را معرفی کنم مجانی درمان بشه. بابا این بیمارهای روانی در سطح جامعه رها کردید و بهشون فضا میدید تا اراجیف خودشون را منتشر هم بکنند!!؟؟
تاسف برای پرسپولیس
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۵
تاریخ نشون داده که توده های جهان سومی تنها به دلیل" زیاد بودن " مسیر اشتباه خودش رو با غرور و تعصب ادامه میده ، هیچ کدام از آدم های عصبانی و فحاشی که کامنت دادند به این نکته دقت نکردند که اصل این مطلب این است که کسانی که با پول مردم ثروت مند شدند رو این قدر محبوب نکنید و بالا نبرید که همش بازی و شو هستش ، ارزش خودتون رو بدونید و به کسی که وعده ی چلوکباب می دهد بفهمانید که نیازی به این مسخره بازی ها نیست . قبل از فحش دادن و بی احترامی کردن فقط 30 ثانیه فکر کنید ، فقط 30 ثانیه تعصب را کنار بگذارید ، نگران نباشید ، تعصب را دوباره برخواهید برداشت . پرسپولیسی ها نماد توده ی جهان سومی هستند . درود بر شرف و شجاعت خانم اشک ریز .
00
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۲۷
وای وای کیسه کش جهان اولی! حتی تو همین پست هم طرفدارای تیمت دارن خودشون رو هلاک میکنن که بگن تعدادشون بیشتر و تیم شون پرهوادارتره پس میشه مَثَل اینکه گربه دستش به گوشت نمیرسید میگفت بو میده! حالا اینبار فندک پخش کردن تو یکی عقب وایستا و نرو بگیر
۱
تاسف برای پرسپولیس
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۰۵
تاریخ نشون داده که توده های جهان سومی تنها به دلیل" زیاد بودن " مسیر اشتباه خودش رو با غرور و تعصب ادامه میده ، هیچ کدام از آدم های عصبانی و فحاشی که کامنت دادند به این نکته دقت نکردند که اصل این مطلب این است که کسانی که با پول مردم ثروت مند شدند رو این قدر محبوب نکنید و بالا نبرید که همش بازی و شو هستش ، ارزش خودتون رو بدونید و به کسی که وعده ی چلوکباب می دهد بفهمانید که نیازی به این مسخره بازی ها نیست . قبل از فحش دادن و بی احترامی کردن فقط 30 ثانیه فکر کنید ، فقط 30 ثانیه تعصب را کنار بگذارید ، نگران نباشید ، تعصب را دوباره برخواهید برداشت . پرسپولیسی ها نماد توده ی جهان سومی هستند . درود بر شرف و شجاعت خانم اشک ریز .
فرزاد مهریار
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۳۸
خوبه من هم به مطلب بنویسم که مثلاً اصل حرفم تاثیر منفی نظامی گری در جامعه باشه ولی در ضمن با آسمان و ریسمان بافتن هواداران استقلال رو اوباش و لمپن و گدا گشنه خطاب کنم ؟
درازگوش خودتی آقای نا محترم
111
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۳۶
تا وقتی کسی راجع به استقلال حرف نزده همه تون روشنفکر هستین فقط کافیه یه مطلب علیه تیم تون منتشر بشه تا جدیدترین توهین و رکیک ترین فحش ها رو نثار کنید. درضمن فیلمی که این خانم مدعیش هست کسی ندیده ولی فیلم فندک جمع کردن جهان اولی ها رو همه دیدن
۱
خخخ
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۰۶
فرزاد مهریار آخه من نفهمیدم تو چه جور آدمی هستی؟

نه به این حدیث که از امام علی (ع) نقل کردی
نه به این توهین که به کاربر می کنی و از واژه درازگوش رو به کار می بری؟
۶ ۱
فرزاد مهریار
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۵۲
من بنده گناهکار خدا هستم که متأسفانه طاقت ریاکاری بعضی از دوستان طرفدار تیم رقیب رو ندارم . واسه همین بعضاً عصبانی میشم و جوابشونو میدم . البته در قیاس با فحاشی ناموسی دکتر مهندسا ، لفظ درازگوش حرف بدی حساب نمیشه
۲
همین نتایج
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۰۶
ممنون دختر شجاع

عوام به هدایتی راضی اند، از جیب خودشون بهشون انفاق میکنه
۷
Im alive
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۲۴
با وجود پرسپولیسی بودنم و اختلاف سلیقه ای ک تو بعضی موارد با مقاله های خانم اشکریز دارم..اما ایشون واقعا دغدغه مند و صادق هست..
۷
bmi.boy
يكشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۳۳
لعنت بر مگتب لنگیسم تختی کش فاسد لجن
۷
خسته
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۳۱
اون فیلمی که شما میگی توزیع ساندویچ بین هواداران باشگاه «بادران» هست که توی وبسایت باشگاه خبرنگاران جوان موجوده!
۲
لنگ
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۵:۱۶
نویسنده خیلی زرزررررر کردی .تا نصفشو خواندم.اما پرهوادار ترین تیم ایران و آسیا استقلال نه لنگ.اثبات:اولا.عادل فردوسی پور لنگیه دوما چرا تو برنامه شب های فوتبالی همیشه استقلال اوله. سوما چرا الان سه سال تو جام باشگاه های آسیا استقلال اول. میدونید چیه. چون تو یه نویسنده لنگی هستی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر