فهرست

کلوپ: برنامه ما برای این بازی را فردا متوجه می شوید!

 آی‌اسپورت: یورگن کلوپ مربی بوروسیادورتموند در کنفرانس خبری قبل از بازی با یوونتوس حرفی از بازی تیمش نزد و گفت: «در بازی فردا برنامه ما را متوجه می شوید»

او در تورین گفت:«ما ابتدای فصل مشکلاتی داشتیم که بیشتر به خاطر مصدومیت بازیکنان بود. وضعیت جسمانی تیم به طور کلی پیشرفت کرده. می توانیم به پیشرفت خود ادامه دهیم و باید در بوندس لیگا به ثبات برسیم. ما بی‌انگیزه نبودیم بلکه زیاد مصدوم داشتیم و بدشانس بودیم.» دورتموند به قعر جدول بوندس لیگا چسبیده بود اما با سه برد متوالی تا میانه جدول بالا آمده.

از کلوپ سوال شد کدام تیم شانس بیشتری برای صعود دارد که گفت:«سابقه یوونتوس مهم است. ما هم انگیزه داریم که در این مرحله خودمان را نشان دهیم. یوونتوس تجربه و کیفیت بالایی دارد. ما برای صعود به مرحله بعد به تلاش زیادی نیاز داریم. می دانم فوتبال ایتالیا تمرکز زیادی روی تاکتیک دارد اما فرداشب متوجه می شوید چه برنامه ای برای یوونتوس داریم.»

از صحبت‌های او بر می آمد که پیر امریک اوبامیانگ در ترکیب اصلی قرار می گیرد:«اوبامیانگ بازیکنی همه‌کاره است و از همه جا می تواند گل بزند. او بازیکن مهمی است که از داشتنش خوشحالم.»

 

     
آی اسپورت
2015-02-23 22:30:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر