فهرست
دوباره یحیی: ناجی تکراری علیمنصور
دوباره یحیی: ناجی تکراری علیمنصور

دوباره یحیی: ناجی تکراری علیمنصور

آی‌اسپورت- استقلال منصوریان در آستانه ورود به بحران قرار داشت و برد برابر تراکتورسازی گل‌محمدی، نفس راحتی برای سرمربی آبی‌ها بود تا به هفته‌های پیش رو با امیدواری بیشتری نگاه کند. استقلال با ستاره‌های پرتعداد در دو دیدار ابتدایی و به خصوص در دیدار خانگی برابر استقلال خوزستان نه چندان قدرتمند نتوانسته بود بازی قابل قبولی را نشان بدهد تا زمزمه‌های پنهانی باری برخورد سریع با نیمکت استقلال شنیده شود. خبرها می توانست بعد از ناکامی برابر تراکتورسازی جدی‌تر از قبل شود اما باز هم این یحیی گل‌محمدی بود که نقش ناجی منصوریان را اجرا کرد و در آستانه بحران دست آبی‌ها را گرفت و از قعر به بالا کشید. اگرچه این بالا کشیدن به قیمت سقوط خودش تمام شد.

مثل فصل قبل. استقلالی که در شش هفته ابتدایی حتی یک برد هم با منصوریان به دست نیاورده بود در هفته هفتم بازی خانگی برابر ذوب آهن یحیی را با برد و البته بازی‌ای دلچسب به پایان رساند تا منصوریان چند هفته‌ای خوشبختی را لمس کند و البته یحیی از ذوب آهن کنار گذاشته شود. حالا این شکست توانسته دوباره خوشبختی را برای منصوریان و استقلال به همراه بیاورد؛ اما درباره سرنوشت گل محمدی تفاوت‌هایی وجود دارد. تراکتورسازی تیمی فوق‌العاده جوان است که با بدشانسی‌هایی هم در ابتدای لیگ هفدهم روبه‌رو شده و سینا عشوری، هادی محمدی و عارف آغاسی را هم با مصدومیت از دست داده است. محرومیت تابستانی تراکتورسازی را هم اضافه کنید. سلسله اتفاقاتی که باعث می‌شود همچنان گل‌محمدی در تبریز مورداعتماد باشد و "عیبی یخ" از روی سکوهای یادگار امام شنیده شود. البته مشخص نیست این مدارا با یحیی تا چه زمانی ادامه داشته باشد. شاید هم به زودی این وضعیت تغییر کند و سرخ‌های تبریز به برد و بازی‌های درخشان برگردند. همانطور که یحیی ادعا می‌کند. او هنوز باور ندارد که تیم‌اش هر سه بازی ابتدایی لیگ را شکست خورده است.

۹ ۸  
آی اسپورت
2017-08-11 23:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
مجید
جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۵۴
این نویسنده قلم به مزد اگه تا صبح بخاطر برد استقلال سکته نکنه بایستی شاکر خداوند باشه...متن اش سراسر کینه از برد استقلال...یارو میگه هفته پیش استقلال خوب بازی نکرد..و...نمیری بنده خدا...یه لیوان اب زرشک بد نیست...
جاوید
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۸:۳۲
پرسپولیسیا آی اسپورت رو تحریم کنید
۱
آبی بیکران
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۳۰
تیم هنوز جا داره بهتر بشه....
امیرعباس
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۵۴
استقلال در نهایت سردرگمی و در هم ریختگی بازی کرد تنها گل استقلال روی هنر جپارف زده شد واین برد هیچ ربطی به منصوریان نداشت و درعین حال تراکتور جوان کاملا توانایی زدن گل به استقلالو داشت ...بهرحال متاسفانه علی منصور بازم هم تو اخرین لحظات ابقا شد !
محمد
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۳۸
چرا چرت میگی؟
۹
رسول اس اسی
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۰۳:۰۶
داداش حالت خوبه؟
۱
اسد
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۰۱
گل پسر اگه نصف موقعیتای استقلال همون نیمه اول گل میشد با دو سه گل اختلاف باید می برد... یحیی تون بجز اون تیرک و اون تک به تک چی داشت!!!؟؟
۱
به اسد
شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۴۸
موافقم باهات. یعنی موندم یحیی بجز اون تیرک و اون تک به تک چی داشت!!!؟؟ و البته اون ضربه سر، و اون شوتی که رحمتی گرفت، و اون ضربه سر دیگه، و اون توپی که میلی متری از روی سر شریفی رد شد، و اون شد فرزاد حاتمی که رحمتی گرفت. راست میگی دیگه یحیی بجز اینا چی داشت؟!!!! مهم مالکیت سانتره!!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر