فهرست
سوال روز؛ دژاگه انتخاب مالک بود یا توشاک؟
سوال روز؛ دژاگه انتخاب مالک بود یا توشاک؟

سوال روز؛ دژاگه انتخاب مالک بود یا توشاک؟

آی اسپورت - در تیم ملی ایران، بازیکنانی مانند اشکان دژاگه و معسود شجاعی و خیلی‌های دیگر سلیقه؛ نظر و رای کی‌روش هستند. کی‌روش آنها را مثل همه مربیانی که بازیکنانشان را انتخاب می‌کنند می‌خواهد. در نتیجه در تیم ملی ایران یک نفر تصمیم‌گیرنده است و شاهد اختلاف و چالش میان بازیکنان و کادر فنی نیستیم. در تراکتورسازی تبریز اما چرا شاهد مشکلات عجیبی هستیم؟ اشکان دژاگه که در تیم ملی ایران به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای سرش پایین است، تمرینش را می‌کند و حتی اگر به او بازی نرسد اعتراض ندارد چرا ناگهان برای توشاک شاخ می‌شود؟

در بازی تیم‌های تراکتورسازی و صنعت نفت آبادان، دژاگه بابت تعویض زودهنگامش به توشاک حمله می‌کند. اگر پادرمیانی بعضی‌ها روی نیمکت نبود شاید حتی اوضاع بدتر از این می‌‎شد. این حرکت دژاگه ما را وارد این چالش بزرگ می‌کند که انتخاب چنین بازیکنانی با چه کسی بود؟ حضور کاپیتان‌های تیم ملی در تراکتورسازی با تصمیم مالک باشگاه بود یا توشاک آنها را انتخاب کرد؟

حرکت دژاگه که در مورد این بازیکن می‌توانیم بگوییم بی‌سابقه بود آیا توشاک را وادار به برخورد جدی می‎کند یا او همچنان می‌خواهد با دژاگه سر سازش داشته باشد؟ توشاک اگر یک مربی حرفه‌ای است - که بی‌شک هست - این برخورد را چگونه برای خودش توجیه می‌کند؟

خبر ورزشی

۳ ۴  
آی اسپورت
2018-09-15 16:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
تراختوریسم
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۰۸
دژاگه هم انتخاب مالک بود ،هم انتخاب توشاک بود ،هم انتخاب هواداران بود الان اصلا کسی پشیمون نیس از انتخاب اشکان ...نمیدونم این وسط به نویسنده چی میرسه بخاطر این حاشیه سازی؟!
فرهاد
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۰۹
اخه توشاک از کجا اشکان را می شناخته معلومه انتخاب مالک بوده
یوسف
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷، ۱۷:۲۸
به سایتی که وقتی تراکتور میبره فقط نتیجه رو گزارش میکنه چه ربطی داره که برخورد توشاک چیه؟ برخوردش هرچی باشه پشت تصمیمش هستیم
محسن
يكشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷، ۰۰:۱۱
حیف که هنوز بلد نیست کنار زمین یا روی پیست،روی زمین غلت بزند!!!! یاد مربی پرتقالی به خیر.به خاطر چه رفتارهایی محبوب بود!!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر