فهرست
کنایه کریم؛ به جای اردو بریم سر کلاس
کنایه کریم؛ به جای اردو بریم سر کلاس

کنایه کریم؛ به جای اردو بریم سر کلاس

آی اسپورت - پس از حواشی و چالش هایی که در بازی های لیگ برتر و میان هواداران باشگاه ها شکل گرفت، نقش کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال و غلامحسین زمان آبادی، مسئول کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال پر رنگ تر از قبل شد و مصاحبه هایی در این خصوص انجام دادند که برخی از آنها جالب بود و واکنش هایی را به همراه داشت.بر همین اساس و طبق اعلام برخی رسانه ها، زمان آبادی، فشار تماشاگران و کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال را نقش اساسی در پنالتی گرفتن انریکه کاسرس، داور پاراگوئه‌ای ایران و پرتغال دانست و از نقش ویژه کمیته فرهنگی صحبت کرد.

صحبت های زمان آبادی در شبکه های اجتماعی هم سر و صدای زیادی به پا کرد تا جایی که کریم انصاری فرد درباره اظهار نظر مسئول کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال نوشت: پس با این وضعیت از این به بعد اردو برگزار نمی کنیم همه میریم سر کلاس کمیته فرهنگی فدراسیون.

به نوشته باشگاه خبرنگاران،او همچنین در ادامه پیامی برای علیرضا جهانبخش، هافبک ایرانی برایتون انگلیس گذاشت و بیان کرد: داری میای از انگلیس بی زحمت برام گام به گام کمیته فرهنگی فدراسیون بیار.

توضیح آی اسپورت: تا بحث کریم است به این نکته هم اشاره کنیم که به جز باشگاه بشیکتاش ترکیه، دو تیم اشتوتگارت و آگسبورگ آلمان هم این بازیکن را می‎خواهند و باید دید کریم فصل جدید را با پیراهن کدام تیم استارت خواهد زد؟

۵    
آی اسپورت
2018-08-14 06:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر