فهرست
باقری: ربطی به دعوای برانکو و کی‌روش ندارد
باقری: ربطی به دعوای برانکو و کی‌روش ندارد

باقری: ربطی به دعوای برانکو و کی‌روش ندارد

آی اسپورت – خط خوردن سید جلال حسینی و وریا غفوری از لیست تیم ملی باعث تقویت یک سوءظن شده است. این که این دو نفر قربانی اختلاف کارلوس کی‌روش با باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال شده‌اند. به خصوص که کی‌روش و برانکو اختلافات عدیده‌ای با هم داشته‌اند. اما کریم باقری دستیار برانکو چنین مساله‌ای را رد می‌کند. او می‌گوید: «اصلاً چنین بحثی را قبول ندارم چون اگر کی‌روش قصد داشت مسائل قبلی که شما می‌گویید را دخیل ‌کند، اصلاً این دو نفر را هم از پرسپولیس دعوت نمی‌کرد یا سیدجلال را هم در لیست انتظار قرار نمی‌داد. هر مربی‌ای سلیقه خاص خودش را دارد و لیست جدید تیم ملی هم هیچ ربطی به دعای کی‌روش و برانکو ندارد.»

۳ ۲  
آی اسپورت
2018-05-22 11:30:00
نظر دهید

۲ نظر
بابک66
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۱۱
حدود دو هفته پیش بارسا بخاطر دو تا تغییر توی خط دفاعیش 5 تا از لوانته خورد، حالا نمیدونم کیروش میخواد جای خالی سید جلال رو با کی تو این مدت کم و بدون بازی تدارکاتی آن چنانی پر کنه، با وجود اینکه خودشم عقیده داره بازیکنای ایرانی نمی تونن سریع ریکاوری بشن و به هماهنگی برسن مثل بازیکنای اروپایی... اون از بارسایی که نتونست رکوردشو بخاطر عدم هاهنگی دفاع حفظ کنه و یکی از بهترینای اروپاست...حالا این کار در اشل ایرانی چه نتیجه ای خواهد داد،خدا بخیر کند.
۱
بابک66
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۳۶
اگه یه لیست از بازیکنای خط خورده و بازیکنایی که کیروش اعتقادی بهشون نداشت تهیه کنیم به وضوح در فاز دفاعی و دروازه خیلی وضع بهتری داریم: سید حسن حسینی، رحمتی، جلال حسینی، انصاری، غفوری،محرمی، علی کریمی، کامیابی نیا، سروش رفیعی، محسن مسلمان، علی علی پور، کاوه رضایی و... این تیم با وجود سید جلال و با توجه به حضور بیرانوند در تیم کیروش 3-0 جلوعه از تیم کیروش
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر