فهرست
پست خداحافظی برانکو؛ تصمیم سختی گرفتم
پست خداحافظی برانکو؛ تصمیم سختی گرفتم

پست خداحافظی برانکو؛ تصمیم سختی گرفتم

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ بالاخره دست به کار شد و پیامی را خطاب به هواداران پرسپولیس منتشر کرد که در ادامه می‌خوانید:

طرفداران عزیز! ارتش سرخ

من از پرسپولیس و فوتبال ایران خداحافظی می‌کنم. من تصمیم سخت و غیرممکنی گرفتم. زمان ایده آلی برای ترک باشگاه نبود. شاید اگر شرایطش وجود داشت برای سال‌های زیادی کنار یکدیگر می‌ماندیم. من و دستیارانم بهترین، دانش، تجربه، عشق و شور و شوق‌مان را برای بزرگ‌ترین نتایج و موفقیت در تاریخ باشگاه و تاریخ فوتبال ایران به کار گرفتیم. با تشکر از شما برای چهار سال پشتیبانی و عشق عظیم به من و دستیارانم. عشق و علاقه شما را  فراموش نخواهم کرد و همیشه در وجود من جاودان خواهید ماند.

با تشکر از شما

با عرض پوزش برای چندین شکست، بازی بد یا اشتباه، اما همیشه می‌خواستیم بهترین‌ها برای شما، باشگاه و فوتبال ایران باشد.

دوستتان دارم، برانکو

۱۷ ۵  
آی اسپورت
2019-06-19 12:55:00
نظر دهید

۵ نظر
Saeed
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۳۱
به عنوان یه پرسپولیسی فوق متعصب، نظرم اینه که تنها و بزرگترین انتقادی که به برانکو وارده اینه که وقتی تصمیم قطعی برای جدایی رو گرفت، این موضوع رو با طرفدارا و مدیران مطرح نکرد. حتی اگه دلیلش بر هم نخوردن تمرکز تیم در کوران مسابقات بود، میتونست بعد از بازی سپاهان جام حذفی بگه. این انتظار رو از عرب و بقیه مدیران نداریم که اینقدر حرفه ای باشن که همون موقع تشخیص میدادن و واکنش مناسب انجام میدادن، اما از برانکو انتظار داشتم که بگه.
الان زمان طلایی آماده سازی رو داریم از دست میدیم و عرب همچنان میگه به جز برانکو گزینه نداریم. در هر شرایطی فصل بسیار بسیار سختی در پیش داریم، چه مربی ایرانی چه خارجی.
برانکو رفت اما عشق بی پایان ما به پرسپولیس باقی میمونه. و فقط همینه که مهمه.
آرش
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۴۴
تصمیم سختی گرفت . واقعا از برانکو انتظار نمی‌رفت که با نقشه قبلی با عربها ساخت و پاخت کنه و حالا هم اقلا بگه بخاطر پول خیلی زیادتر اونجا رفتم . بهر حال سلامت و موفق باشه و پرسپولیس هم بدون اون راه خودش رو پیدا می‌کنه . حالا دیگه تموم شده و بایستی تیم را قدرتمند وارد لیگ و آسیا کنیم . حتما جواب این حرکت غیر حرفه‌ای اونو با احترام بهش و شکست تیمش می‌دیم .
۵
گوزن نر
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۵:۰۴
به سلامت.فقط زحمتی نباشه ماریو رو هم برگرد ببر.خخخخخ
۸ ۱
فرهاد
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۷:۳۵
هنوز هم پرچم ژاپن میگیری دستت یا میخوای مال پرسپولیس رو بدیم دستت؟
۶
عارفabadan
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۸:۱۹
خدافظی تلخیه به هرحال دولت میخواست هر طور که شده هواداران کیسه هم خوشحال بشن. ۴ سال تو پرسپولیس بودی ولی به اندازه ۴۰ سال حسرت به دل رقیبان ما گذاشتی برای تمام لحظات شاد و غرور آفرینی که برای ما آفریدی ازت ممنونیم. برای اون ۴ تا که به کیسه زدیم برای قهرمانیهای سوپر جام و جام حذفی برای هتریک قهرمانی لیگ برتر برای نتایج خوب در آسیا ازت ممنونیم در تمام این سالها یک لحظه هم به پرسپولیس بدون تو فکر نکردم خیلی سخته ولی این طبیعت فوتباله هیچکس از پرسپولیس بزرگتر نیست امیدوارم در این شرایط یحیی سرمربی تیممون بشه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر