فهرست
دکه آنلاین: 5 تایی ها!
دکه آنلاین: 5 تایی ها!

دکه آنلاین: 5 تایی ها!

آی اسپورت – خبر ورزشی تیتر یکش را به روزبه چشمی اختصاص داده و نوشته او احتمالا امروز با پرسپولیس قرارداد می بندد. این روزنامه واکنش آبی ها به تصمیم احتمالی روزبه را هم روی جلد برده و قرمز پوش شدن او را بی معرفتی دانسته. نگرانی قرمزها بابت مصدومیت سیدجلال و صحبت عجیب بیرانوند مبنی بر اینکه شاید در دربی غایب باشد روی جلد خبر دیده می شود.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 13 بهمن

5 تایی ها تیتری است که روزنامه پیروزی در آستانه بازی هفته آینده پرسپولیس و تراکتور روی جلد برده و به شکستهای سنگین تراکتور از پرسپولیس اشاره کرده است. طاهری گفته به خاطر مشکلات تیمش مشکل قلبی پیدا کرده. مصاحبه برانکو در مورد اتهام تراکتور به پرسپولیس هم روی جلد پیروزی دیده می شود. پرسپولیس به پنجمین سالگرد پیروزی 2-3 قرمزها در دربی معروف هم اشاره کرده است.

روزنامه پیروزی
پیروزی 13 بهمن

ایران ورزشی جلد متفاوتی بسته و یک کاریکاتور را به عنوان تصویر اصلی اش انتخاب کرده. کاریکاتوری از مربیان حاضر در کلاسهای مربیگری که بنا به ادعای ورزشی بیشتر از اینکه دنبال یاد گرفتن نکات فنی باشند، به دنبال بیزینس بوده اند! این روزنامه به جلسه دیروز کی روش و تاج هم اشاره کرده و شایعه اخراج دستیاران ایرانی سرمربی تیم ملی را روی جلد برده

ایران ورزشی
ایران ورزشی 13 بهمن

همشهری ورزشی جلد پرتیتری دارد. این روزنامه به تصمیم رحمتی برای گل نخوردن از راه دور اشاره کرده و از قول دروازه بان استقلال نوشته که دیگر از روی خط جلوتر نمی رود. امین حاج محمدی از انگیزه اش برای بازی با استقلال گفته. به بهانه پنجمین سال دربی معروف، همشهری ورزشی سراغ پرویز مظلومی رفته و از قول سرمربی سابق استقلال نوشته که در آن بازی یکسری از شاگردانش کم کاری کردند.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 13 بهمن

  ۱  
آی اسپورت
2017-02-01 08:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
واقع بين
چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۲۶
5 تايي ها ... چه با مفهوم .... تراكتورسازي تنها تيميه كه تونسته 5 بازي پشت سر هم لنگي ها رو ببره ... 5 تايي ها !!!!!!خخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر