فهرست
ورزشگاه روی سرم خراب شد
ورزشگاه روی سرم خراب شد

ورزشگاه روی سرم خراب شد

آی اسپورت – پرسپولیس باز هم با برانکو در جام حذفی ناکام ماند تا اولین جام را در فصل جاری از دست داده باشد. شاید پرسپولیس تنها در ضربات پنالتی حذف شدنی بود که این اتفاق رخ داد و جالب اینکه بازیکنانی چون گادوین منشا، علی علیپور و سیامک نعمتی پنالتی‌های خود را گل نکردند که در این بین دو نفر اول جزو پنالتی‌زن‌های اول تیم‌شان بودند. گادوین منشا در این باره می‌گوید:«متاسفانه ضربه‌ای تنها جایی رفت که اصلا فکرش را نمی‌کردم. من خیلی خوب دروازه‌بان را فریب دادم و دقت لازم را هم  داشتم اما نمی دانم چطور توپ در چارچوب قرار نگرفت. این را می‌گذارم به حساب بدشانسی و یک خاطره تلخ برای خودم و هواداران پرسپولیس که امیدوارم آن را از خاطرشان پاک کنند.»

علیپور و نعمتی بابت پنالتی‌ از دست رفته خود از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کردند، اتفاقی که انتظار می رفت در مورد منشا هم رخ دهد اما و او به شکل دیگری عذرخواهی کرد:" وقتی ضربه‌ام به گل نرفت انگار ورزشگاه روی سرم خراب شد. در آن لحظه بغضم ترکید و اشکم سرازیر شد. با اشک‌هایم خواستم از هواداران و همبازیانم عذرخواهی کنم."

منشا به هواداران پرسپولیس قول داده که پنالتی از دست رفته خود را جبران کند:« این باخت به قیمت حذف ما از جام حذفی تمام شد و شاید فقط با کسب جام دیگری قابل جبران باشد. من هم به هواداران پرسپولیس قول می‌دهم پنالتی از دست رفته خود را جبران کنم."

برانکو برای اینکه فشار را از روی منشا و علیپور بردارد گفته بازیکنانی چون مسی و رونالدو و همچنین مارادونا هم پنالتی از دست داده‌اند و از پس باز هم به دو مهاجم تیمش اجازه پنالتی زدن را خواهد داد. نظر منشا در این‌باره جالب است:« اگر برانکو بخواهد در همین بازی بعد هم آمادگی زدن پنالتی را دارم. من همیشه روحیه پنالتی زدن را دارم و با این قضیه هم کنار می‌آیم که ممکن است بعضی وقت‌ها ضربه آن جایی که باید برود، نخواهد رفت"

پرسپولیس روز یکشنبه یک بازی سخت در اهواز مقابل فولاد دارد. منشا با اشاره به این بازی می‌گوید حتما از این بازی برد می‌خواهیم تا حذف از جام حذفی را فراموش شود. تا قبل از آغاز بازی‌های آسیا باید همه بازی‌های داخلی‌مان را با برد پشت‌سر بگذاریم تا فاصله‌مان را با رقبا بیشتر کنیم. با این شرایط می‌توانیم خیلی زودتر قهرمانی‌مان را در لیگ مسجل کنیم.»

 

روزنامه هفت صبح

۷ ۱۱  
آی اسپورت
2017-12-21 08:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
هیچکس
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۱۳
چطوری میخوای جبران کنی یعنی؟!
۵ ۳
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۰۵
بعدا میره فیفا شکایت میکنه و مشخص میشه طاهری پول هدایتی رو زده به جیب
بین العمرین
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۸
همونطور که عمر عبدالرحمن جبران کرد
عمر فقط ارباب لنگیا
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۱
ولی هیشکی بلد نیست مثل عمر عمرها عمرالخربین جبران کنه
امید از تفت
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۵۵
تو مقصر نیستی.مقصر برانکوی بیسواد هست
امید از تفت
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۴
شما هم مقصر نیستی. وقتی که آدم پدر مادر نداشته باشه مجبوره به اسم کسی دیگه نظر بده
مارال
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۲۸
فدای سرت . مقصر اون نامردیه که توی تمرینات پنالتی رو می زنه آسمون تا توی لیست پنالتی زنا قرار نگیره
عمر خری بین هستم
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۵۶
ورزشگاه موقعی رو سرتون خراب شد که من با 5 گل پارتون کردم و آقای گل و مرد سال فوتبال آسیا شدم.
عربیش یا ایرانیش
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۳۹
شیشتای عربی یا شیشتای ایرانی- شیشتای کلانی یا شیشتای عبدالرحمن-استقلال هم از نوع عربیش شیشتا خورده هم از ایرانیش-دیگه خودتون حساب کنید
موراتا
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۴
منشا روز بدی رو میگذروند و بعد از خراب کردن چند موقعیت تحت فشار روحی قرار داشت واسه همین بهتر بود اولین پنالتی رو نمیزد
امید از تفت
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۲۶
خب این رو باید برانکو بفهمه و اجازه نده که پنالتی بزنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر