فهرست
قنبرزاده: با پول ترانسفر پورعلی گنجی مشکلاتمان حل می شود
قنبرزاده: با پول ترانسفر پورعلی گنجی مشکلاتمان حل می شود

قنبرزاده: با پول ترانسفر پورعلی گنجی مشکلاتمان حل می شود

آی اسپورت- منصور قنبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشیدر خصوص حضور مرتضی پورعلی‌گنجی در لیگ فوتبال چین و تیم تیانجین اظهار داشت: پس از توافقی که با باشگاه چینی داشتیم این قرارداد به زودی نهایی خواهد شد اما از مدت زمان قرارداد و دیگر مسائل آن خبر ندارم.

وی درباره اینکه باشگاه نفت برای رضایت‌نامه پورعلی‌گنجی چقدر دریافت کرده است، گفت: حرفه‌ای نیست که بخواهیم رقمی را اعلام کنیم اما باید بگویم اولویت ما بحث مالی نبود. زمانی که با پورعلی‌گنجی قرارداد بستیم توافق کردیم که اگر این بازیکن پیشنهاد خارجی داشت با او همکاری کنیم. اولین مسئله‌ای که باعث شد با جدایی این بازیکن موافقت کنیم همین موضوع بود و می‌خواستیم به قول‌مان عمل کنیم. مسئله دیگر هم اصرار خود این بازیکن بود و گویا با مشاوره‌هایی که گرفته لیگ چین را سکوی پرتاب می‌داند.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران ادامه داد: قرار است پورعلی‌گنجی از لیگ چین به فوتبال اروپا برود و با برآوردی هم که ما داشتیم به نظرمان او می‌تواند در این کشور بازیکنی مؤثر شود و به هدفش برسد. ضمن اینکه از مدت زمان قرارداد ما با پورعلی‌گنجی فقط 3 ماه باقی مانده بود و تصمیم گرفتیم قبل از پایان قراردادش او را ترانسفر کنیم.

قنبرزاده درباره اینکه آیا مبلغ رضایت‌نامه این بازیکن مشکلات مالی نفت را به صورت موقت حل خواهد کرد یا نه، خاطرنشان کرد: مطمئناً بی‌تأثیر نیست و می‌توانیم بخشی از مشکلات را حل کنیم.

وی درباره شکست نفت مقابل پاختاکور ازبکستان در نخستین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: برخلاف جریان بازی گل خوردیم و هر دو گل پاختاکور روی ضد حمله وارد دروازه ما شد. باید شرایط پاختاکور را هم در نظر گرفت که 9 دوره در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشته و تا به حال هیچکدام از تیم‌های ایرانی حتی مقابل این تیم مساوی هم نگرفته‌اند. زیبایی فوتبال به همین مسائل است که ما خوب بازی کردیم اما باختیم و امیدوارم در بازی‌های بعدی جبران کنیم.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران تأکید کرد: از حالا به بعد تمرکزمان فقط روی بازی با العین خواهد بود و باید این شکست را فراموش کنیم. ناگفته نماند که جامعه نباید در اولین دوره حضور نفت در آسیا از ما انتظار برد داشته باشد. نفت به مراتب روان‌تر و بهتر بازی کرد و اگر بتوانیم این روند را داشته باشیم در بازی‌های بعدی بهتر نتیجه می‌گیریم.

قنبرزاده با اشاره به برد پرسپولیس در ورزشگاه آزادی گفت: جا دارد به مسئولان باشگاه پرسپولیس، نژادفلاح، کادرفنی، بازیکنان و هواداران این تیم تبریک بگویم که یک برد خوب را کسب کردند. برد پرسپولیس باعث خوشحالی جامعه شد و امیدوارم پرسپولیس با این برد احیا شده و بتواند جایگاه اصلی‌اش را در فوتبال آسیا و لیگ برتر به دست بیاورد.

     
آی اسپورت
2015-02-25 16:42:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر