فهرست
یحیی در کنفرانس: نمی‌توانستیم دفاع نکنیم!
یحیی در کنفرانس: نمی‌توانستیم دفاع نکنیم!

یحیی در کنفرانس: نمی‌توانستیم دفاع نکنیم!

آی اسپورت - یحیی گل محمدی و شهر خودرو در دومین هفته متوالی با شکست یک بر صفر زمین را ترک کردند تا به این ترتیب این تیم از صدر جدول فاصله بگیرد. گل محمدی بعد از این شکست با حضور در نشست خبری درباره این دیدار گفت: پیش بینی می کردیم که بازی سختی داشته باشیم. با توجه به فضای سنگین در ورزشگاه، نیمه اول متعادل بود اما در نیمه دوم فشار استقلال بیشتر بود. ما خوب دفاع کردیم و موقعیت های زیادی به حریف ندادیم. موقعیت های استقلال نیز روی اشتباهات فردی ما بود. می توانستیم گل ساده و راحت را نخوریم. هر چه در توان بچه ها بود، ارائه کردند. با توجه به سنگینی مسابقه و ظرفیت تیم ما، در حد خودمان بازی خوبی ارائه کردیم. به تیم استقلال و هواداران این تیم این برد را تبریک می گویم. استقلال تیم بهتری شده و بازی به بازی بهتر شده است. این مسابقه می توانست مساوی تمام شود اگر ما اشتباه نمی کردیم. باید تمرکز خود را برای ادامه کار و بازی روز دوشنبه با سپاهان حفظ کنیم.

نمی توانیم یقه کسی را بگیریم

همه ما انگیزه زیادی داشتیم. بحث بی انگیزگی بازیکنان را رد می کنم و قبول ندارم. فکر می کنم توپ روی یک انتقال به حمله تبدیل به گل شد و مهاجمان ما جا ماندند. همه بازیکنان در حد خودشان توان گذاشتند. نمی توانیم یقه کسی را بگیریم که بد بازی کرده و من از تیم راضی هستم. با توجه به موقعیت و شرایطی که داشتیم، از تیم رضایت دارم. ما تیم نوپایی هستیم و بازی های سنگین با تیم های بزرگ به ما کمک می کند باشگاه بزرگی باشیم. تا به امروز در امتیاز گیری خوب عملکرد کردیم.

نمی شد دفاع نکنیم!

تیم حریف فشار می آورد، می توانیم دفاع نکنیم؟ وقتی توپ نداریم، فضا سنگین است و حریف تیمی مانند استقلال است، نمی توانیم دفاع نکنیم. این موضوع حرف نا مربوطی است و نمی شود از تیم ایراد گرفت.

به بازیکنانم اطمینان دارم

صحبت راجع به نقل و انتقالات زود است زیرا 4 بازی پیش رو داریم. به همه بازیکنان اطمینان کامل داریم. در نیم فصل تغییر و تحولاتی خواهیم داشت. بیشتر ناراحتی من از بازی با نفت آبادان است که نتوانستیم در خانه برنده باشیم. 12 موقعیت داشتیم اما نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم. تیم ما در مرحله گذار است و ساختار آن در حال شکل گیری است. پایه و اساس باشگاه در حال بنا شدن است و امیدوارم در نیم فصل دوم تغییرات مثبتی داشته باشیم.

     
آی اسپورت
2019-12-05 18:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر