فهرست
افشارزاده: کرار نیاید از طریق فیفا پیگیری می کنیم
افشارزاده: کرار نیاید از طریق فیفا پیگیری می کنیم

افشارزاده: کرار نیاید از طریق فیفا پیگیری می کنیم

آی اسپورت-  مدیرعامل باشگاه استقلال با رد شایعه استعفا خود می‌گوید که شرایط ابتدای فصل از امروز بدتر بوده است و او با آگاهی از این وضعیت به استقلال آمده است.

 بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، در واکنش به شایعه استعفای خود گفت: من از روزی که به استقلال آمدم با محیط باشگاه بیگانه نبودم و از تمامی مشکلات آگاهی کامل داشتم اما چیزی که کار ما را سخت کرد این بود که بودجه پیش بینی شده از محل اسپانسر و برخی از دوستان هیات مدیره محقق نشد. طی صحبتی که من با آقای خادم در ابتدا داشتم ایشان از بودجه و درآمد ۳۵ میلیارد تومانی سخن گفت که ۲۰ میلیارد توسط اسپانسر ، ۱۰ میلیارد از محل درآمد سازمان لیگ و ۵ میلیارد کمک بعضی از دوستان هیات مدیره پیش بینی شده بود اما متاسفانه تاکنون این بودجه محقق نشده است ولی تمامی این صحبتها باعث نمی‌شود که من استعفا دهم.

مدیر عامل استقلال با تاکید بر اینکه روزهای سخت‌تری در استقلال تجربه کرده است افزود: شرایط ما در ابتدای فصل از این شرایط خیلی بدتر بود اما با کمک همکاران توانستیم این فضا را مدیریت کنیم و اکنون نیز منتظر هستیم تا بحث واگذاری انجام شود و پس از واگذاری باشگاه را تحویل خریداران دهیم. من از اول فصل به خاطر هواداران آمدم و تکلیفی بود که آقای دکتر گودرزی وزیر ورزش و جوانان برای من مشخص کردند و ان‌شاءالله تا آخرین روز هم با جدیت و تلاش مانند روز اول ادامه خواهیم داد.

افشارزاده در واکنش به محرومیت اعمال شده از سوی کرار جاسم از طرف کمیته انضباطی تصریح کرد: در مورد کرار متاسفانه صحبت زیاد مطرح شده است اما باید بگویم باشگاه استقلال زودتر از دیگر سازمانها با وی برخورد کرده است و در صورت لزوم باز هم این کار را انجام خواهد داد.

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان این موضوع که کرار به ایران باز خواهد گشت، اضافه کرد: ما با کرار جاسم قرار داد دو ساله داریم و کرار به ایران باز خواهد گشت. پس از بازگشت با او جلسه ای خواهیم داشت و با تصمیم کمیته انضباطی باشگاه با او برخورد می کنیم. اگر او نخواهد باز گردد مطمئنا از طریق سازمان های مربوطه از جمله فیفا این مشکل را پیگیری خواهیم کرد.

وی درباره انعقاد قرار داد با اسپانسر جدید باشگاه گفت: تا کنون با اسپانسر جدیدی قرار داد امضا نکرده ایم و اسپانسر قبلی ما باید به تعهد خود عمل کند. قرار داد ما هنوز فسخ نشده است و طبیعی است انتظار داریم تا روزی که قرار داد ما پا بر جا هست به تعهدات خود عمل کند.

افشارزاده در پایان درباره جلسه خود با وزیر ورزش و جوانان افزود: در این جلسه درباره مشکلات جاری و همچنین آینده باشگاه استقلال با دکتر گودرزی به بحث و تبادل نظر پرداختیم.

     
آی اسپورت
2015-02-25 17:30:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر