فهرست
صادق درودگر: پرسپولیس راهی جز پرداخت بدهی اش به نساجی ندارد
صادق درودگر: پرسپولیس راهی جز پرداخت بدهی اش به نساجی ندارد

صادق درودگر: پرسپولیس راهی جز پرداخت بدهی اش به نساجی ندارد

آی اسپورت - صادق درودگر مدیرعامل نساجی در مورد آخرین وضعیت پرونده عباس‌زاده به آی اسپورت گفت: تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم هیچ تماسی از سمت پرسپولیس با بنده گرفته نشد و هیچ مذاکره‌ای هم برای حل این موضوع انجام نگرفته است.  مطمئنن وقتی رای کمیته انضباطی برای ما ابلاغ شده این رای برای باشگاه پرسپولیس هم ابلاغ شده و آنها بدون شک در جریان هستند و می‌دانند که امروز آخرین فرصت‌شان بود.

به هر حال همانطور که می‌دانید این رای غیر قابل اعتراض است و پرسپولیسی‌ها نمی‌توانند دوباره به این رای اعتراض کنند. به همین دلیل فردا راس ساعت 3 بعد از ظهر با حضور در کمیته انضباطی پرونده را پیگیری می‌کنم.

صادق درودگر در مورد اینکه اگر پرسپولیس باز هم از پرداخت بدهی خود سر باز بزنند چه می‌شود گفت: آنها باید تا امروز بدهی خود به باشگاه نساجی را پرداخت می‌کردند و اگر همچنان از پرداخت این بدهی سرباز بزنند از طریق سازمان لیگ و از طریق درآمدهای‌شان از سازمان حق باشگاه نساجی را می‌گیرم هر چند که کمی زمان بر می‌شود.

با این وجود مطمئن هستم که آنها برای حل شدن موضوع می‌آیند چون مشکل از سمت باشگاه پرسپولیس است نه بازیکن و در صورت حل نشدن موضوع پرسپولیس ضرر مالی زیادی می‌کند چون هم باید حق و حقوق عباس‌زاده را تمام و کمال بپردازد و در عین حال حق استفاده از آن را نخواهد داشت.

 

     
آی اسپورت
2015-02-25 18:41:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر