فهرست
گزارشی از عملکرد جهانبخش در نایمخن؛ گل پشت پاس گل!
گزارشی از عملکرد جهانبخش در نایمخن؛ گل پشت پاس گل!

گزارشی از عملکرد جهانبخش در نایمخن؛ گل پشت پاس گل!

آی اسپورت - جهانبخش در این فصل عملکرد درخشانی در تریکب نایمخن در لیگ دو هلند داشت. او که در ابتدای فصل قصد جدایی از این تیم تازه سقوط کرده را داشت در نهایت در این باشگاه ماندنی شد تا عملکرد خیره کننده‌ای را از خود به نمایش بگذارد.

علیرضا جهانبخش تا به حال در این فصل 23 بار در ترکیب باشگاهش قرار گرفت و جالب اینکه در تمام این بازی‌ها به عنوان بازیکن فیکس در ترکیب قرار گرفت. او تنها 3 بار در این فصل غیبت داشت که یک بار به خاطر محرومیت و دو بار هم به خاطر حضور همراه تیم ملی ایران در جام ملت‌ها بود.

مهاجم آینده‌دار فوتبال کشورمان در 23 بازی که در ترکیب قرار داشت 11 گل برای تیم هلندی زد و 14 پاس گل هم داد. او سه بار هم با کارت زرد و 1 بار هم با کارت قرمز داوران مواجه شد. نکته جالب در مورد جهانبخش این است که در تمام بازی‌هایی که گل زد نایمخن پیروز از زمین خارج شد.

اما اوج کار او وقتی بود که در هفته پنجم در دیدار با Helmond sport  دو گل و دو پاس گل داد. نایمخن در نهایت 4 بر 1 بازی را در زمین حریف برد.  همچنین او در بازی با FC Den Bosch  و در روزی که نایمخن بازی را سه بر صفر در زمین حریف برد هر سه پاس گل بازی ر ا داد تا نشان دهد از چه کیفیت بالایی برخوردار است.  به اینها زدن یک گل و دادن دو پاس گل در بازی با  تیم‌های  FC Twente U21و  FC Emmen را هم باید اضافه کرد.

آنچه مشخص است نایمخن با توجه به جدول بازیها و صدرنشینی مطلقش فصل بعد را دوباره در سطح اول هلند حضور خواهد داشت. اما به احتمال قوی با توجه به بازی‌های درخشان و آمار خیرکننده جهانبخش او را فصل بعد در ترکیب این تیم کوچک هلندی نخواهیم دید. شاید دیگر زمان آن فرا رسیده باشد که شاهد درخشش مهاجم تیم ملی در باشگاه و لیگی بزرگتر باشیم.  

 

     
آی اسپورت
2015-02-25 18:51:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر