فهرست
اسکوچیچ: عملکرد داور کره ای مضحک بود/ او مرا یاد کارتون تام و جری انداخت
اسکوچیچ: عملکرد داور کره ای مضحک بود/ او مرا یاد کارتون تام و جری انداخت

اسکوچیچ: عملکرد داور کره ای مضحک بود/ او مرا یاد کارتون تام و جری انداخت

آی اسپورت- از سالن کنفرانس ورزشگاه غدیر دراگان اسکوچیچ پس از تساوی برابر السد گفت: از نتیجه راضی هستم، خوشبختانه بازیکنان در نیمه اول تمام دستورات را اجرا کردند اگرچه بازی گلی دربی نداشت. السد بازیکنان ارزشمند دارد و بازی کردن جلوی این تیم سخت بود. مقابل چنین تیمی باید سطح تمرکز بسیار بالایی داشته باشیم. طبیعی است که وقتی در دقیقه 70 مهدی بدرلو کارت قرمز را گرفت مسیر بازی تغییر کند.

دراگان اسکوچیچ درپاسخ به سوال خبرنگاران درباره قضاوت داور کره ای گفت: در زندگی ما وضعیت های مضحکی وجود دارد که به هر حال به آن برمی خوریم. من امروز یاد بچگی خودم افتادم و انگار کارتون تام و جری را می‌ دیدیم!

او درباره عدم استفاده از محمد قاضی هم گفت: وقتی 10 نفره شدیم تیم حریف فشار زیادی آورد و قاضی بازیکنی نیست که بتواند سرعت لازم را برای این شرایط داشته باشد. ما گزینه خاصی برای تعویض نداشتیم. رئال و بارسا هم نمی‌ توانند مقابل تیم های فیزیکی مثل السد که پر از بازیکنان قوی هیکل است، 90 دقیقه حمله کنند. من بین دو نیمه به همکاران خودم گفتم ما نمی‌ توانیم مقابل السد ریتم اولیه خود را حفظ کنیم. 

سرمربی فولاد سپس درباره عصبانیتش در کنار زمین گفت: عصبانیت من طبیعی بوده است و خوشحالم ما یک بازی رو به جلو و جوانمردانه ای از خودمان نشان دادیم و هواداران از دیدن نمایش ما لذت بردند ولی داور با دادن کارت های زیاد کار ما را خراب کرد. 

     
آی اسپورت
2015-02-25 18:52:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر