فهرست
بررسی شانس صعود مدعیان لیگ یک؛ سورپرایز فجر
بررسی شانس صعود مدعیان لیگ یک؛ سورپرایز فجر

بررسی شانس صعود مدعیان لیگ یک؛ سورپرایز فجر

آی اسپورت – با نتایجی که دیروز در هفته سی و یکم لیگ یک به دست آمد، احتمال صعود نفت مسجدسلیمان که با اختلاف 5 امتیاز نسبت به تیم دوم صدرنشین است بیشتر شد. شانس صعود بادران هم با توقف مقابل مس کرمان به حداقل رسید. با این نتایج، نفت مسجدسلیمان با کسب 4 امتیاز از 3 بازی بعدی خود، قهرمان خواهد شد و به لیگ برتر صعود خواهد کرد اما مرور بازی‌های باقی مانده این تیم و دیگر مدعیان صعود به لیگ برتر نشان می‌دهد که ممکن است در بازی‌های 3 هفته پیش رو، اتفاقات غیرمنتظره‌ای رخ دهد. در این مطلب بازی‌‎های باقی مانده مدعیان صعود و شانس لیگ برتری شدن آنها را بررسی می‎کنیم.

نفت مسجدسلیمان؛ شانس زیاد، بازی‌‎های سخت  

شاگردان محمود فکری در دو هفته اخیر دو پیروزی متوالی به دست آوردند و فاصله مطمئن خود با دیگر مدعیان را حفظ کردند. کسب 4 امتیاز از 3 بازی بعدی آنها را قهرمان لیگ و راهی لیگ برتر خواهد کرد اما رسیدن به این هدف اصلا آسان نیست. نفت در بازی‌های بعدی خود میزبان نساجی قائمشهر خواهد بود که 3 بازی قبلی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته است. سپس میهمان بادران خواهد بود که آخرین امیدهای خود را برای صعود به لیگ برتر در این 3 بازی باقی‌مانده جستجو می‌کند و سرانجام در هفته آخر میهمان مس رفسنجان خواهد بود. این شاید ساده‌ترین بازی نفت باشد اما اگر صعود این تیم تا قبل از این بازی مسجل نشده باشد ممکن است کار در مقابل مس رفسنجان هم گره بخورد.

بازی‌های باقی مانده نفت

نفت مسجدسلیمان – نساجی مازندران

بادران – نفت مسجدسلیمان

نفت مسجدسلیمان – مس رفسنجان

فجرسپاسی؛ شانس بالا، بازی‌های آسان

صدرنشین بلامنازع نیم‌فصل دوم لیگ یک، حالا شانس زیادی برای صعود به لیگ برتر دارد. این تیم در نیم‌فصل دوم در فرمی عالی به سر می‌برد و با توجه به بازی‌های باقی‌مانده‌اش، حتی شانس قهرمانی در لیگ یک را هم دارد. شاگردان کلانتری در هفته سی و دوم میزبان تیم خوب مس کرمان هستند، در بازی بعد میهمان نساجی که رقیب مستقیم آنها برای صعود به لیگ برتر است خواهند بود و در بازی آخر از صبای قمی پذیرایی خواهند کرد که دیروز بعد از خوردن 7 گل از مس رفسنجان زمین را ترک کرد و مشخص نیست اصلا مقابل آنها حاضر خواهد شد یا نه. بازی کلیدی فجر در قائمشهر برگزار می شود و اگر این تیم در مقابل نساجی بازنده نباشد می‌تواند به لیگ برتر صعود کند.

بازی‌های باقی مانده فجر

فجر سپاسی – مس کرمان

نساجی مازندران – فجر سپاسی

فجرسپاسی – صبای قم

خونه به خونه؛ شانس بالا، تزلزل زیاد

خونه به خونه با باخت دیروز مقابل ملوان، فرصت بزرگی را برای نزدیک شدن به نفت صدرنشین از دست داد و البته رده دوم را هم به فجر واگذار کرد. شاگردان اسکوچیچ 3 بازی نه چندان سخت در پیش دارند اما اگر قرار بر ادامه لغزش آنها باشد، شاید رویای صعود به لیگ برتر برای هواداران این تیم در پایان این فصل هم تعبیر نشود. آنها ابتدا میزبان شهرداری ماهشهری هستند که دیگر دغدغه سقوط به لیگ دو را ندارد. در ادامه میهمان اکسین البرزی خواهند بود که دیگر شانسی برای صعود به لیگ برتر ندارد و در آخرین بازی میزبان برق جدید شیراز افت کرده خواهند بود. در شرایط عادی اصلا بعید نیست که خونه‌به‌خونه این 3 بازی را با پیروزی پشت سر بگذارد اما اتفاقاتی مانند باخت دیروز به ملوان هم می‌تواند برای این تیم رخ دهد.

بازی‌های باقی مانده خونه به خونه

خونه به خونه – شهرداری ماهشهر

اکسین البرز – خونه به خونه

خونه به خونه – برق جدید شیراز

 نساجی؛ بازی‌های سخت، امیدواری زیاد

3 برد متوالی باعث شده تا هواداران نساجی در قائمشهر به صعود تیم‌شان به لیگ برتر امیدوار باشند. حضور نکونام در این تیم تاثیراتی مثبت داشت اما شاید اگر این تغییر دو یا سه هفته زودتر رخ می‌داد نساجی امروز شانس بیشتری برای صعود داشت. نساجی در بازی بعدی و در یک رقابت 6 امتیازی، میهمان نفت مسجدسلیمان صدرنشین خواهد بود. سپس در یک بازی دشوار دیگر، در خانه میزبان فجرسپاسی تیم دوم جدول خواهد بود و سرانجام در بازی آخر میهمان تیم سقوط‌کرده راه‌آهن است. دو بازی اول نساجی بسیار سخت است اما روحیه شاگردان نکونام خوب است و اصلا بعید نیست این تیم در پایان، یکی از تیم‌های صعودکننده به لیگ برتر باشد.

بازی‌های باقی مانده نساجی

نفت مسجدسلیمان – نساجی

نساجی – فجرسپاسی

راه آهن – نساجی

 

بادران؛ بازی‌های آسان و امید کم!

بادران اگر فرم خوب خود در نیم‌فصل اول را حفظ می‌کرد امروز وضعیت بهتری داشت و با توجه به افت نفت مجسدسلیمان، شاید صعودش هم تا امروز قطعی شده بود اما شاگردان محمد ربیعی در نیم‌فصل دوم دچار نوسانات زیادی شدند و حالا در بین مدعیان صعود کمترین امید را دارند. آنها در بازی بعدی خود میزبان تیم سقوط‌کرده و متلاشی‌شده صبا هستند و بعد از میزبانی از نفت مسجدسلیمان، در آخرین بازی خود میهمان ماشین‌سازی پایین جدولی هستند. اما این دو بازی ساده هم شاید نتواند باعث صعود بادران به لیگ برتر شود. آنها در هفته‌های گذشته امتیازات زیادی را از دست دادند و به احتمال زیاد در پایان رقابت‌های این فصل، حسرت این امتیازهای برباد رفته را خواهند خورد.

 

بازی‌های باقی مانده بادران

بادران – صبای قم

بادران – نفت مسجدسلیمان

ماشین سازی تبریز – بادران

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-04-11 16:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
خاطره بازی با العین
چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۵۸
نفت مسجد سلیمان صعود کرده
می مونه تیم بعدی فجرسپاسی که فدراسیون با مهندسی کردن مسابقات و داوری این تیم و می فرسته لیگ برتر..چون هم یه تیم بی حاشیه و بی طرفدار ه هم تجربه سالها لیگذبرتری رو داره خونه به خونه به علت مشکل سحت افزاری و نداشتن ورزشگاه هم تو فینال جام حذفی حتی اگه قدرت برد هم داشته باشه بازنده میشه تا دردسر فدراسیون کم بشه هم شاهد حضور پرسپولیس و استقلال تو بابل نباشه...بی نظمی های وحشتناک در مراسم مرحوم نوروزی و حاشیه های وحشتناک تر تو دربی مازندران امکان فرستادن خونه به خونه به لیگ برتر محاله
نساجی هم خودش بخواد مسعولین شهر نمی زارن تیم بره لیگ برتر
چون یک مشت مالیخولیایی روانی تو این شهر قدرت و دست دارن
۱ ۱
فجری
چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷، ۱۹:۵۶
سالار فدراسیون که در اختیار مازندارانیهاست .نساجی تیم مدعی برق شیراز رو از هم پاشوند و همه بازیکناش رو با پول خرید خونه به خونه هم هر هفته یه پتالتی مشکوک واسش میگیرن
۵
آریان
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۴۶
نساجی ای امید شهر خسته
نفس من به نفست بسته
نمیزارم هیچوقت تورو تنها
با تو هستیم تا آخر دنیاااااا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر