فهرست
ادعای رئیس سمپدوریا: زامپارینی می خواست من را بکشد
ادعای رئیس سمپدوریا: زامپارینی می خواست من را بکشد

ادعای رئیس سمپدوریا: زامپارینی می خواست من را بکشد


آی اسپورت - ماسیمو فررو رئیس جنجالی و عجیب و غریب سمپدوریا در آخرین ادعایش مدعی شده که مائوریتزیو زامپارینی همتای او در باشگاه پالرمو قصد کشتن او را داشته است. فررو ادعا کرده برای خرید باررتو هافبک و کاپیتان پاراگوئه ای پالرمو پیشنهادی داده بود و زامپارینی در واکنش به این پیشنهاد او را تهدید به مرگ کرده است. رئیس سمپدوریا سال گذشته به مدت سه ماه به دلیل اینکه توهیر رئیس باشگاه اینتر را یک فیلیپینی خوانده بود محروم شده بود ولی معتقد است که زامپارینی با این تهدید از حد خودش فراتر رفته است.

فررو به شبکه اسکای گفت:\" زامپارینی به من فحاشی کرده و من را تهدید به مرگ کرده و دیگر واقعا زیاده روی می کند.من به خاطر یک شوخی سه ماه محروم شدم و انتظار دارم سیستم قضایی او را هم مجازات کند چون واقعا من را خسته کرده است.او با توهین به من قصد تبلیغ برای خودش را دارد. توهین کردن دیگر کافی است. من برای گرفتن باررتو به او زنگ زده بودم ولی او من را تهدید به مرگ کرد!
فررو در ادامه گفت:\" زامپارینی باید به خودش نگاه کند و ببینید چه بازیکنانی را به چه شیوه های زشتی از تیم های دیگر دراختیار گرفته .من به او گفتم که می توانیم در مورد باررتو مذاکره و گفت وگو کنیم. به او گفتم آرام باشد ولی او عقلش را از دست داد.

زامپارینی درواکنش به این ادعای فررو گفته که او دیوانه است و هرگز رئیس سمپدوریا را تهدید به مرگ نکرده است\" من پیام او را در تلفنم سیو شده دارم. به او گفتم تا وقتی که ما در مورد تمدید قرارداد با باررتو حرف نزده ایم به او زنگ نزند.این تهدید نیست

     
آی اسپورت
2015-02-25 20:26:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر