فهرست

دی‌بروین: از رفتن به چلسی پشیمانم/ مورینیو به من توضیح نداد

آی‌اسپورت: کوین دی‌بروین فاش کرد از رفتن به چلسی پشیمان است و مدعی شد ژوزه مورینیو مربی آبی‌های لندن هیچ گاه به او نگفته چرا در ترکیب تیم جایی ندارد.

بازیکن تیم ملی بلژیک در ژانویه 2012 که با 8 میلیون یورو از خنک به استمفوردبریج نقل مکان کرد، یکی از آینده‌دارترین استعدادهای جوان فوتبال اروپا به شمار می رفت. اما تا پایان آن فصل به خنک قرض داده شد و بعد به او اجازه دادند در فصل بعد برای وردربرمن بازی کند. این مهاجم چندپسته در تابستان2013 به چلسی برگشت تا در تیم مورینیو بازیکن ثابتی شود اما تنها سه بازی در لیگ برتر انجام داد تا اینکه در ژانویه 2014 با 18 میلیون یورو به وولفسبورگ فروخته شد.

این بازیکن 23 ساله از آن موقع در فولکس واگن آره‌نا درخشیده و خوشحال است که از چلسی و مورینیو دور است. او به بیلد گفت:«ولفسبورگ خانه من است و در حال حاضر مایلم قرارداد جدیدی با این باشگاه منعقد کنم. این تیم به سرعت مسیر ترقی را می پیماد و از نظر اقتصادی هم پیشرفت خوبی داشته البته نه مثل بایرن مونیخ. رفتن به چلسی انتخاب خوبی نبود چون حضور در این تیم مانند زندگی در دنیای دیگری است. مورینیو هیچگاه به من توضیح نداد چرا بازی نمی کنم. شاید اگر چلسی برای من 45 میلیون یورو می پرداخت وضعیت متفاوت بود و به من توجه بیشتری می شد.»

دی بروین که در برد یک-4 وولفسبورگ برابر بایرن مونیخ درخشید و دو گل زد، در 22 بازی این فصل بوندس لیگا 8 گل و 12 پاس گل به نام خود ثبت کرده.

     
آی اسپورت
2015-02-25 21:35:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر