فهرست
مسعود ریگی فرمانده جدید استقلال
مسعود ریگی فرمانده جدید استقلال

مسعود ریگی فرمانده جدید استقلال

آی اسپورت - تیم فوتبال استقلال امروز در یک دیدار دوستانه موفق شد با نتیجه 2 بر یک از سد نفت مسجدسلیمان عبور کند و خودش را برای حضور پرقدرت در لیگ بیستم آماده کند.

مسعود ریگی هافبک مستحکم آبی پوشان که در این دیدار در ترکیب ثابت تیم حضور داشت، موفق شد در دقیقه 28 این بازی گل اول استقلال را به ثمر برساند تا آبی پوشان از حریف خود پیش بیفتند.

نکته مهم در مورد ریگی، حضور ثابت و مستمر این بازیکن از هفته هشتم در ترکیب فصل گذشته استقلال است. این بازیکن 29 ساله و بی حاشیه آبی پوشان، از هفته هشتم فصل گذشته در تمامی دیدارهای استقلال در هر لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان حضور داشت و تنها دیدار هفته بیست و پنجم مقابل صنعت نفت را به دلیل محرومیت از دست داد.

این بازیکن که در ابتدای فصل از شهرخودرو به استقلال پیوست، در لیگ هجدهم نیز در تمامی 30 بازی نماینده مشهد بدون وقفه حضور ثابت داشت و از این حیث رکورددار لیگ هجدهم بود و در فصل فوتبالی گذشته نیز 35 بار برای استقلال در تمامی دیدارها به میدان رفت.

پس از جدایی امید ابراهیمی از جمع آبی پوشان، استقلالی ها با به خدمت گرفتن مسعود ریگی سعی در پر کردن جای خالی ابراهیمی داشتند ولی ریگی در هفته های ابتدایی به دلیل عدم هماهنگی با تیم، نتوانست انتظارها را برآورده کند تا اینکه این بازیکن رفته رفته تبدیل به مهره اصلی استقلالی ها شد و اکنون نیز همچون یک تانک جنگنده، بدون کوچکترین حاشیه ای در میانه میدان برای استقلال بازی می کند.

با آغاز لیگ بیستم، محمود فکری سرمربی جدید آبی پوشان قطعا بر روی ریگی حساب ویژه ای باز خواهد کرد و این پسر محجوب فوتبال ایران، یکی از عناصر اصلی استقلال مدل 99-00 خواهد بود.

۱    
آی اسپورت
2020-10-19 23:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر