فهرست
اعتراف قلعه‌نویی/ تراکتور بی‌هیجان
اعتراف قلعه‌نویی/ تراکتور بی‌هیجان

اعتراف قلعه‌نویی/ تراکتور بی‌هیجان

آی‌اسپورت- با وجود این که بعد از مدت‌ها ورزشگاه یادگار امام پرشورها را در خود می‌دید و تراکتور حمایت همه‌جانبه هوادارانش را پشت سرش داشت؛ باز هم شاگردان قلعه‌نویی نتوانستند بازی جذابی را به نمایش بگذارند و با یک نمایش نسبتا معمولی امتیازات را با ماشین‌سازی قعرنشین تقسیم کردند. اعتراف قلعه‌نویی در انتهای بازی به نمایش نه چندان دلچسب شاگردانش نشان می‌دهد که سرمربی قرمزها هم از شرایط موجود راضی نیست.

تراکتور بعد از رفتن سروش رفیعی هنوز نتوانسته هارمونی و هماهنگی نیم فصل اول را به دست آورد. نه کرار و محمد نوری در سطح یک ستاره ظاهر شده‌اند؛ و نه عالیشاه و احمدزاده توانسته‌اند خلا سروش را پر کنند. اتفاقی که باعث شده تراکتور پرهیجان و جذاب نیم فصل اول، به یک تیم تقریبا معمولی با موقعیت‌های گل اندک تبدیل شود. با وجود این که تراکتور از 4 بازی نیم فصل دوم 8 امتیاز گرفته و نتیجه نسبتا خوبی هم هست؛ اما نکته اینجاست که ستاره این هفته‌های تراکتور، محمدرضا اخباری و مهدی کیانی بوده‌اند. دو عنصر دفاعی که در بازی با استقلال خوزستان در اهواز، و پیکان در تهران، با نمایشی خیره کننده سه امتیاز را برای تبریزی‌ها به دست آوردند. تا جایی که قلعه‌نویی در انتهای بازی اهواز هم از وضعیت هجومی تیم اظهار نارضایتی کرده بود و حق تیمش را برد نمی‌دانست.

تراکتور در کورس قهرمانی است و برای ادامه دادن مبارزه نیاز به تجدید روحیه ذهنی و تقویت قوای فنی دارد. به وضوح مشخص است که آن‌ها در ساختن موقعیت مثل نیم فصل اول قدرتمند نیستند و ابزار متنوعی ندارند؛ اما با وجود فرزاد حاتمی و مهدی شریفی و ادینیو و محمد ابراهیمی، همچنان به دنبال جذب مهاجم هستند. گویا قلعه‌نویی فراموش کرده که ستاره خط میانی‌اش را از دست داده و برای پر کردن جای خالی سروش باید یک بازیساز به رختکن تراکتور ببرد، نه یک مهاجم.

۹ ۱۸  
آی اسپورت
2017-01-27 22:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۸ نظر
علی
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۲۶
الان چند بازی تراکتور با داوری یا شانسی میبره وگرنه در حدلیگ برتر نیستن چه برسه به قهرمانی
shl
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۵۲
صادقیان به خاطر هل دادن داور 6 ماه محروم شد كلی ضزبه به پرسپولیس خورد حالا ببینیم كیانی و اقایی هم كه دیروز همین كار رو كردن چه حكمی میگیرن تازه درخواست دادن كارتش هم بخشیده بشه رو كه نیست والا
۶
تورک اوغلی
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۸
اره جون عمت
آیدین
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۰
چند فصل بود واسه سقوط میجنگیدین، حالا که دو ساله اومدین تو کورس زبان درآوردین. موقع افول شما هم باز میرسه. فقط وایسا و تماشا کن.
۱
آیدین
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۰
چند فصل بود واسه سقوط میجنگیدین، حالا که دو ساله اومدین تو کورس زبان درآوردین. موقع افول شما هم باز میرسه. فقط وایسا و تماشا کن.
۱
آیدین
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۱
چند فصل بود واسه سقوط میجنگیدین، حالا که دو ساله اومدین تو کورس زبان درآوردین. موقع افول شما هم باز میرسه. فقط وایسا و تماشا کن.
امید
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۳۳
پیام صادقیان بخاطر دست زدن به سینه داور سه ماه محروم شد. کیانی هم دقیقاً همین کار را انجام داد و به سینه داور کوبید. منتظر اجرای عدالت و محرومیت کیانی هستیم.
تبریز اوغلو تیراختورچو
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۵۴
میخوای جو درست کنی درست کن ولی انصاف نیست. کیانی دست به سینه داور نزد. الکی بدبخت را اخراج کردند. اگر خدایی هست خودش همه چیز رو می بینه. البته خداوند ستار العیوب هست و پرده ها رو نمی اندازد اگر خودتان با دست خودتان نیندازید. زشت هست که قهرمانی یه تیم اینجوری رقم بخوره. دوما شعارهایی که تو استادیوم تو بازی گسترش دادین جوابش رو تو بازی بعدی شاید ببینید. این در به اون در
۶
وحید
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۵۷
سایتتون اگه راست میگه یه مطلب انتقادی هم درباره ترتر بذاره. مثل شعارها. توهم توطئه بر ضد ترتر و ندیدن عیبهای فنی. ضربه آقایی تو آخر بازی به سینه داور. اینهمه ناعادلانه بر علیه پرسپولیس ننویسید قلم حرمت داره باید تعصبات رو کنار گذاشت.
امید
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۲۴
تبریز اوغلو جو نیست و عین واقعیت است. بخدا این دوتا صحنه ای که اتفاق افتاد درست شبیه هم هست. ما هم اشتباه داور در اعلام خطا را قبول داریم ولی حرف من حرکات و صحنه های بعد از خطاست.
۴
Az
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۳۹
بنظرم هواداران تراکتور باید در شعارهاشون تجدید نظر بکنن. وقتی اکثر بازیکناشون فارس هستند و هواداران به آنها توهین می کنند خوب آنها به هم می ریزند. و قطعا رو بازیشون تاثیر داره. من بعنوان یک تورک قشقایی هوادار تراکتور هستم. در استان فارس زندگی می کنم و به ایران و استان فارس هم علاقه دارم. این شعارها را نمی پسندم. ما در فارس زندگی مسالمت آمیزی داریم.
امید
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۰۲
با این شعارهایی که این پان ترکهای سوراخدوری میدند، قلعه نوعی خیلی بی شرف و خودفروخته هست که اونجا مونده و داره مربی گری میکنه. آقای قلعه نوعی استعفا بده و از کثافت خودت را نجات بده
Az
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۰۷
خالد شفیعی همشهری من هست. گفت متاسفم برای این فوبال، اونها که باید بفهمند برای چی، می فهمند. بیش از اونی که از باخت ناراحت باشه از توهین هواداران ناراحت بود.
....
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۲۱
آقای قلعه نوعی، بازیکنان محترم تراکتور که 90% فارس هستید، آقای عالیشاه، نوراللهی، ابراهیمی، شفیعی، شریفی، بنگر، نوری ایرانپوریان و . . . شعارها را نشنیدید!!؟؟ برای چی موندید!!!؟؟ فوتبال بازی کردن به چه قیمتی واقعاً حتی یک بازی را به نشانه اعتراض بازی نکنید تا بساط این چیزها برچیده بشه
صمد
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۵۲
ما که نشنیدیم کسی شعار نژاد پرستانه بده تماشاگرا شعار مرگ بر تاج میدادن این لنگیا میگن میگفتن مرگ بر فارس ما مثل شما نیستیم که تو آزادی به ترکا توهین میکنید
۲ ۱
محسن
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۴۱
میخوان ما را خراب کنند. ما توی ماه بهمن هستیم و نزدیک دهه فجر داشتند می گفتند ای شاه خائن آواره گشتی، . . . و مرگ بر شاه. ولی یه عده سوءاستفاده کن دارند جوسازی می کنند
۱
فرحان عربخانه بیرجند
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۳۱
تراكتور خاتم الانبیا فوتبال ماست. با رانت نمیشه همیشه به هدف رسید. كدوممون تو سربازی عشق كردیم یا كدوممون تو سربازی كاری رو با عشق انجام دادیم؟ بازیكن های سرباز تراكتور بیشتر ضربه رو به تراكتور میزنند. از مدیریت كدوم برادر و كادر نظامی جز یك بار در پاس موفقیتی نصیب شده. یادمه زمان جام ملت ها یك روزنامه تیتر زده بود بهترین سردار فوتبال سردار آزمون. از خصوصی سازی تراكتور نباید ترسید. راه موفقیت تراكتور و هر تیمی تنها خصوصی شدن هست
۹
چرتپولیس مافیای امسال ایران
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۰۸
واه واه واه این چرتپولیسیا چه دوری برداشتند!
انگار قهرمان جام جهانی شده اند؟!
اولا نژاد پرست خودتونید که هنوز بازی گسترش یادمون نرفته با اون شعارهای زشت و احمقانه تون و گزارش مغرضانه علیفر! دوما هنو چیزی نشده و یازده هفته مونده بزارید این چند هفته هم سپری بشه و بعد اگه تونستید قهرمان بشید اون موقع هست که باید یک کادو بگیرید و ببرید پیش عابدینی و حسن زاده که هر چه شده بدست آنها شده!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر