فهرست
سرنوشت عجیب کریمی؛ از مازاد تا فیکس!
سرنوشت عجیب کریمی؛ از مازاد تا فیکس!

سرنوشت عجیب کریمی؛ از مازاد تا فیکس!

آی اسپورت - محسن کریمی یکی از عجیب‌ترین فصل‌های فوتبالی‌اش را پشت سر می‌گذارد. بازیکنی که ابتدا در لیست خروجی استراماچونی قرار گرفته بود. کریمی جزو 4 بازیکنی بود که اجازه حضور در تمرینات استقلال را پیدا نکرده بود و تا مدت‌ها در تمرینات استراماچونی، خبری از شماره 28 این تیم نبود.

کریمی به دلیل اینکه جزو سهمیه زیر 25 سال محسوب می‌شد، یک فرصت دوباره از سرمربی استقلال گرفت. کریمی در بازگشت به تمرینات آبی‌ها، بازوبند کاپیتانی را هدیه گرفت! در دیدار دوستانه استقلال مقابل پیکان که با غیبت چند بازیکن مانند حسین حسینی و وریا غفوری همراه شده بود، کریمی بازوبند را به دست بست.

1
1

نمایش خوب کریمی در اردوی پیش‌فصل تا جایی پیش رفت که استراماچونی را مجاب کرد در اولین بازی استقلال جزو نفرات اصلی قرار بگیرد. کریمی که ابتدای حضور استراما جزو لیست مازاد او محسوب می‌شد، در دیدار مقابل ماشین‌سازی به صورت فیکس بازی کرد. کریمی نمایش خوب‌اش را در این دیدار هم ادامه داد و در موقعیت‌های استقلال سهم پررنگی داشت.

محسن کریمی در چند صحنه با شوت و ضربه سر، حامد لک را وادار به واکنش کرد.

2
2

همچنین در ارسال پاس‌های آخر هم کریمی نسبتا خوب بود. در این صحنه مشاهده می‌کنید که چطور کریمی بین ۶ بازیکن حریف، توپ را به فرشید اسماعیلی پاس می‌دهد و برای استقلال موقعیت می‌سازد.

3
3

نود

 

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-08-24 01:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Redarmys
شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸، ۱۳:۳۴
کریمی نماد تلاش در عین بگاااا رفتنه:)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر