فهرست

ژیرو: باید مثل کاستا قاتلی بی‌رحم باشم

آی‌اسپورت: الیویه ژیرو مهاجم فرانسوی آرسنال گفت مربی‌های باشگاه به او گفته‌اند باید مثل دیه‌گو کاستا، قاتل بی‌رحمی باشد.

این بازیکن در فصل کنونی که ابتدایش با مصدومیت قوزک پا مواجه شد، در 20 بازی 11 گل زده و فرم‌ اخیر او در کسب 8 پیروزی آرسنال در 9 بازی آخرش نقش مهمی داشته.

آرسنال علاوه بر صعود به یک چهارم نهایی جام حذفی که باید در آن به مصاف منچستریونایتد برود، تا رده سوم لیگ برتر هم بالا آمده و امید زیادی برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دارد.

این بازیکن 28 ساله، در آستانه دیدار امشب تیمش با موناکو در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به اکیپ گفت:«وقتی بعد از خراب کردن یک موقعیت گل سرم را میان دستانم می گیرم، مربی‌ها عصبانی می شوند. آنها از من می خواهند من یک قاتل باشم، کاملا بی‌رحم. دیه‌گو کاستا هیچ احساسی بروز نمی دهد، من احساساتی‌تر هستم. البته یاد گرفته‌ام احساساتم را کنترل کنم، سعی می کنم کمتر برون‌گرا باشم.»

کاستای 26 ساله در نخستین فصل حضورش در لیگ برتر بعد از انتقال از اتلتیکومادرید 18 گل زده یعنی پنج تا کمتر از سرخیو آگوئرو اما ژیرو می گوید فقط کمی از این دو عقب است:«عقده خود‌کم‌بینی ندارم. نام آنها را ندارم اما اگر به آمار نگاه کنید آنها فقط کمی بهتر بودند.»

     
آی اسپورت
2015-02-25 21:59:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر