فهرست
حمله نیکبخت به قطبی؛ او آدم «دورو»یی است
حمله نیکبخت به قطبی؛ او آدم «دورو»یی است

حمله نیکبخت به قطبی؛ او آدم «دورو»یی است

آی اسپورت – بازگشت افشین قطبی به ایران برخی پرونده‌های قدیمی را دوباره رو آورده است. از جمله اختلاف او با چند بازیکن وقت پرسپولیس. یکی از مهم‌ترین این بازیکنان علیرضا نیکبخت واحدی بود که در اواخر لیگ هفتم توسط قطبی کنار گذاشته شد. او در مصاحبه با خبر ورزشی به قطبی حمله کرده و او را دورو خوانده است:

-من خاطرات خیلی خوبی از آن دوران دارم ولی افشین قطبی فقط حرف می‌زند. آن سال قهرمانی پرسپولیس را مدیون استیلی و مرزبان هستیم؛ اگر قطبی معرفت داشته باشد همین را می‌گوید. من آدم رکی هستم. هیچ‌وقت نه الکی از کسی تعریف کرده‌ام و نه کسی را تخریب. ما مدیون این دو نفر بودیم. متأسفانه افشین قطبی یک ادبیاتی را با خودش به ایران آورد که همه خوششان می‌آمد.

-به نظر من افشین قطبی دورو بود. یک بار زیرآب من را در باشگاه پرسپولیس زد. نمی‌خواهم خیلی به قبل برگردم. من الان فوتبال بازی نمی‌کنم و دور هستم. آن زمان هم حرف‌هایی در این‌باره زدم. افشین قطبی ۱۰ بار من را از پرسپولیس اخراج کرد ولی هر بار در صورتم می‌گفت تو بهترین بازیکن تیم هستی! بعد می‌فهمیدم اخراجم کرده. یعنی هر وقت این را می‌گفت می‌فهمیدم خبری است.

-نه با من که با هیچ بازیکنی صادق نبود. متأسفانه مردم از ادبیات قطبی خوششان می‌آمد و او هم با همین ادبیات جلو می‌رفت. چرا زمانی که در تیم ملی بود نتیجه نگرفت؟ این‌همه تیم عوض کرد ولی باز هم نتیجه نگرفت، در چین، در ژاپن و هر جایی که رفت. مگر او مربی خوبی نیست؟ چرا تیم ملی را به جام جهانی نبرد؟ چرا در جام ملت‌ها موفق نبود؟

-من در زمین بازی با بابام هم شوخی ندارم. شاید بیرون زمین مشکل داشتم ولی داخل زمین نه. من این‌طوری بودم که اگر در موقعیت ۴۰ درصدی بودم و همبازی‌ام ۶۰ درصدی، پاس می‌دادم ولی بعضی از بازیکنان دور و بر من این‌طوری نبودند. افشین قطبی کاری کرد که بین من و محسن خلیلی اختلاف بیفتد. او من را سر پستم خودم بازی نمی‌داد. بین ماها اختلاف انداخته بود. من اصلاً قطبی را نمی‌فهمیدم.

-در بازی شیرین‌فراز داشتم خوب بازی می‌کردم و نمی‌دانم چرا تعویضم کرد. قبول دارم شاید کارم قشنگ نبود که استادیوم را ترک کردم ولی از حاج‌حبیب اجازه گرفتم. اختلافی نبود؛ یک سوء‌تفاهم پیش آمد. او می‌خواست بازیکن دیگری را جای من بازی دهد و برای همین بحث‌مان شد. من دوست داشتم پشت فوروارد بازی کنم ولی او مدام جای من را عوض می‌کرد.

۶ ۱۱  
آی اسپورت
2018-12-06 09:15:00
نظر دهید

۱۱ نظر
ایرانی
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۰:۲۹
بله شما یک رو هستید جناب نیکبخت!!! یادمون نرفته تو جشن قهرمانی میکروفون رو گرفتی دستت گفتی من همیشه عاشق پرسپولیس بودم ، چند سال بعدش دوباره رنگ عوض کردی و رفتی استقلال مصاحبه کردی که من از اولش هم آبی بودم... بله شما یک روی یک رو هستید !!!
رضا
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۰:۲۹
ای بابا این خودش معلوم الحاله، بعد میاد به قطبی گیر میده
سعید
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۰:۵۸
آخه نیکبخت هم آدمه که باهاش مصاحبه می کنید، اگه میخواهید قطبی رو خراب کنید برید سراغ آدماهای با شخصیت و موجه، گند زدی بابااااااا نیکبخت بی شخصیت و آدم فروش و جلف و خانم باز برو گمشو خجالت بکش
علی زارع
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۰۷
هر کسی جز نیکبخت این حرفا رو میزد
شاید میشد گفت درست میگه
نیکبخت نباشید ؛)
diako
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۱:۲۴
نه اینکه استیلی تیمو بعدش قهرمان کرد ( با رده 12ام تحویل داد داشت سقوط میکرد) یا مرزبان کلا تیمهاش در حال سقوطه.
در ضمن تو باید برای مربی تصمیم بگیری که کجا بازی کنی یا اون ؟توی تیم ملی هم با اوضاع عالی کار کرد 3 تا بازی 7 امتیاز گرفت حتی تا دقیقه87 ما رفته بودیم بالا ولی امتیازات تیم از قبل از دست رفته بود. تو جام ملتها کی روش با عراق حذف شد اون با کره حالا خودت مقایسه کن
ادم هیچی نداشته باشه اما شرف و وجدان داشته باشه
رضا
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۸
خو اگر قراره یه مربی تو تمام تیمها قهرمان بشه پس ونگر با ارسنال هر سال باید قهرمان میشد یا همون استیلیو مرزبان که میفرمایین اول باید دید تو چه تیمی کار کرده عقلم خوب چیزیه .
اسمان
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۰۳
اقای نیکبخت شماهم دو رو هستید.یک روز قرمزهستی یک روز خودتو استقلالی معرفی میکنی.می بینی پول با ادم چکارها میکنه.
حسين
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۱
آدمهاي كوچك با حرف زدن از آدمهاي بزرگ مي خوان خودشون رو بزرگ نشون بدن
amir
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۴:۲۴
درباره‌ی دو رویی: بازیکنی که هم در استقلال بازی کرد و هم در پرسپولیس و تو هر تیمی بود می‌گفت از بچگی عاشقش بودم.
بازیکنی که زیر پای رفقاش-شیث رضایی و مامانی- رو خالی کرد و با قطبی بیعت کرد که یه فصل دیگه تو پرسپولیس بمونه.
بازیکنی که هم از طرف علی دایی اخراج شده هم دو بار از استقلال اخراجش کردن.
در هر صورت نیکبخت اصلا مهم نیست. چون به عنوان بازیکن هم پاش به لیگ ژاپن و چین نرسید. چه برسه به اینکه به عنوان مربی بره اونجا. مشکل با خلیلی هم حسادت بود. چون خلیلی آقای گل شد و نیکبخت همیشه زیر سایه‌اش بود. قطبی هم بهت گفته بازیکن خوبی هستی - به لحاظ فنی- و به لحاظ اخلاقی اخراج‌ات کرده. همون طور که وقتی مست رفتی اردوی تیم ملی و پاسپورتت رو جا گذاشتی، علی دایی هم اخراجت کرد. در هر صورت داری فراموش میشی و این راهش نیست که دوباره مطرح بشی. مثل میناوند و خداداد و حنیف برو مجری بشو. یا مثل علی انصار بازیگر. یا مثل شیث خواننده- اینم سرنوشت فوتبالیست‌های مدعی ما!!-
nima bagheri
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۰
اینایی که میگن اون قهرمانی مال استیلی و مرزبان بود باید سریعا خود را به دکتر مغز و اعصاب معرفی کنن
استیلی که اینقدر ناتوان و بی سواد و ضعیف بود تو مربیگری و اینقدر گند زد که کلا بوسید گذاشت کنار رفت تو بخش مدیریت بخوربخور کنه
مرزبان هم که اینقدر تو این تیم های درجه دو لیگ خودمون و حتی لیگ آزادگان باخت و گند زد که این آخری ها کارش کشیده بود به کارشناس گزارش ورزشی شدن بعد اینا نقش اول بودن تو اون قهرمانی و قطبی که دستیار رایکارد و کلایورت بوده و این همه دانش و تجربه و سواد فوتبالی داره و آنالیزور گاس هیدینک تو کره جنوبی ای که سوم جهان بود و.... نقشی نداشته :))
۴
nima bagheri
پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۳
خوب نوشتی ولی آخرش گند زدی
دوست من هیچ مربی ای که حتی نزدیک به سطح کی روش باشه تا حالا به فوتبال ما نیومده و کسی رو باهاش مقایسه نکن اگر مثل این سطحی ها هم ملاک ارزیابی ات نتیجه است و چهار امتیاز جام جهانی(که رکورد بود) هم راضی ات نکرده(یا دو صعود پیاپی به جام جهانی که اینم رکورد بود) صبر کن چون امسال بی شک قهرمان آسیا میشیم
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر