فهرست

کمپانی: نگاه رسانه‌ها زاویه‌دار است/ به منتقدان توجه نمی‌کنم

آی‌اسپورت: ونسان کمپانی کاپیتان منچسترسیتی گفت از انتقاداتی که از بازی او می شود، ناراحت نیست. دو گل از لوییس سوارس و یکی از سرخیو آگوئرو باعث برد بارسلونا در ورزشگاه اتحاد شد تا کار سیتی در بازی برگشت سخت باشد. از کمپانی انتقاد شد که روی هر دو گل بارسا سستی کرده اما کاپیتان تیم ملی بلژیک گفت اهمیتی به حرف منتقدان نمی دهد.

مدافع میانی سیتی به گاردین گفت:«ساده است، وقتی نتیجه خوب است همه می گویند من خوب بازی کردم اما وقتی نتیجه آن چیزی است که ما می خواهیم می گویند چند بازیکن در تیم هستند که خوب بازی نمی کنند. این هم بخشی از فوتبال است و اصلا مرا اذیت نمی کند. شما رسانه‌ها همه چیز را از زاویه دلخواهتان می بینید اما من به این چیزها اهمیتی نمی دهم. ما نیمه اول ناامیدکننده بازی کردیم و نیمه دوم بدشانس بودیم که ده نفره شدیم و کنجکاو هستم که بدانم اگر این اتفاق نمی افتاد بازی چه می شد، به نظر می رسید به بازی بر می گردیم.»

او درباره شانس تیمش در بازی برگشت هم گفت:«چه کسی می داند؟ شاید ما گل اول را زدیم و بعد تحت فشار قرار گرفتیم و یک گل خوردیم بعد کافی است یک گل بزنیم تا همه چیز از نو شروع شود.»

     
آی اسپورت
2015-02-25 23:02:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر