فهرست
گاف فغانی: حسینی با شماره رحمتی بازی کرد
گاف فغانی: حسینی با شماره رحمتی بازی کرد

گاف فغانی: حسینی با شماره رحمتی بازی کرد

آی‌اسپورت- فغانی در کنار اشتباهاتی که در بازی استقلال و پرسپولیس داشت، تمرکزش در لحظات پایانی به پایین‌ترین اندازه ممکن رسیده بود. بعد از دخالت شدید در درگیری رحمتی و جلال حسینی، او عملا تحت تاثیر جو دربی عصبانیت شدیدی پیدا کرد و نتوانست تمرکزی روی بازی داشته باشد. در همین دقایق بود که با اخراج رحمتی، استقلال مجبور شد یکی از بازیکنان را به درون دروازه بفرستد. مجید حسینی، ماموریت حفاظت از دروازه آبی‌ها در ثانیه‌های پایانی بازی را به عهده داشت. نکته جالب توجه اما، پوشیدن پیراهن رحمتی توسط این بازیکن بود. رحمتی که اخراج شده بود، پیراهن زردش را به حسینی داد تا استقلال همچنان با حضور "بازیکن شماره یک" در زمین بازی را ادامه دهد و به پایان برساند. نکته‌ای که در دقایق نسبتا پراشتباه فغانی گم شد و داور، بازی را در حالی به پایان رساند که پیراهن شماره یک اخراجی استقلال، درون زمین حاضر بود.

۴ ۳  
آی اسپورت
2017-02-12 22:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
حمیدرضا نیازی
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۴۸
دوستان این کار در تمام دنیا وقتی بازیکن مجبور میشه به جای دروازه بان توی دروازه بایسته انجام میشه! میشه بگید حسینی باید چی تنش میکرد؟
۳ ۱
حمید
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۲۱
لباس دروازه بان ذخیره یا کاور رو لباسش می پوشید
علی
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۴۴
داورانی مثل فغانی ساخته و پرداخته دلال ها و برخی رسانه هایی هستن که حق و حسابشون رو دائم پرداخت میکنه. چه جوری ممکنه داوری که در بازی های داخلی امار بسیار بالای اشتباه داره به عنوان داور الیت انتخاب شه؟ اعضای کمیته و دپارتمان داوری چه نفعی میبرن که این فرد رو نفر اول معرفی میکنن؟ در فوتبالی که ساختارش فاسد هست اینجور کارها طبیعی شده وگرنه یاد نمیاد یه بازی داخلی با داوری این دیده باشم و افتضاح بارنیاورده باشه. سپاهان تراکتور- سپاهان پرسپولیس- نفت تراکتور- ذوب پرسپولیس- استقلال پرسپولیس و.... یه بازی حتی در شمارش تعداد پنالتی ها اشتباه کرد و سوت بازی رو زودتر زد. داوری که دائم در حال اشتباه کردن هست چه جوری داور بین المللی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر