فهرست
والورده درهای خروجی را باز کرد
والورده درهای خروجی را باز کرد

والورده درهای خروجی را باز کرد

آی اسپورت- در چند فصل اخیر چندین بازیکن از بارسلونا بیرون از نیوکمپ و به عنوان بازیکن قرضی کارشان را دنبال کرده‌اند. اما این فصل بسیاری از بازیکنان به سمت در خروجی هدایت خواهند شد. این تیم تابستان گذشته هم چندین خروجی داشت. دنی آلوس به یوونتوس رفت و درخشید و ساندرو رامیرس هم به مالاگا پیوست و گل‌های زیادی زد.

اما مهم‌تر از همه برای باشگاهی با تاریخ کهن این است که به لطف لاماسیا، آکادمی قدرتمندش، بازیکنان با استعداد و آینده‌دار تربیت کند. دو نفر از بهترین بازیکنان حاصل این مدرسه فوتبال هم مونیر الحدادی و سرگی سمپر بودند که آن‌ها هم درخششی نداشتند. برنامه این بود که این دو به تیم بازگردانده شوند تا به تقویت ترکیب کمک کنند، اما مونیر با فصل ناموفقی که در والنسیا داشته باید به فکر تیمی جدید باشد یا این که قرارداد قرضی‌اش تمدید شود، سمپر هم قرار شده در گرانادا به کارش ادامه دهد.

در جایی دیگر توماس فرمالن به طور قرضی بازی می‌کند. قرارداد او تا 2019 اعتبار دارد، اما بعید است مدافع بلژیکی هم دیگر جایی در تیم داشته باشد. او فصل گذشته را به طور قرضی در رم گذراند، اما بازگشتی برایش در کار نخواهد بود و بارسا می‌خواهد او را بفروشد.

داگلاس یکی دیگر از بازیکنان این تیم است. او فصل گذشته در خیخون بود که به دسته پایین‌تر در اسپانیا سقوط کرد. او هم یکی از بازیکنانی بود که انتظار می‌رفت آینده‌دار باشد، اما حالا قرار است در ازای کمتر از 10 میلیون یورو فروخته شود. کریستین تیو که به طور قرضی در فیورنتینا بازی می‌کند هم دقیقه همین سرنوشت را داشته و قیمتش کمتر از 10 میلیون تعیین شده است.

از بازیکنان تیم بزرگسال هم آردا توران، جرمی متیو و رفینیا بازیکنانی هستند که به نظر زودتر از برخی دیگر از بازیکنان تیم را ترک می‎کنند.

با این شرایط کار سخت بارسا در فصل نقل و انتقالات سخت‎تر هم خواهد بود و باید دید فلسفه آبی و اناری‌ها در خرید و فروش بازیکن برای تابستان پیش رو چیست.

۹    
آی اسپورت
2017-06-16 15:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر