فهرست
تشخیص اشتباه تاج؛ تنش سرخابی یا تنش تیم ملی؟
تشخیص اشتباه تاج؛ تنش سرخابی یا تنش تیم ملی؟

تشخیص اشتباه تاج؛ تنش سرخابی یا تنش تیم ملی؟

آی‌اسپورت- عوامل تیم‌های استقلال و پرسپولیس در یک مراسم دوستانه کنار هم قرار گرفتند و قبل از دربی دیداری تازه کردند. در این میان، مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال درباره این مراسم گفت: جشن خوبی برای همدلی و کاهش تنش بین استقلال و پرسپولیس برگزار شد. مجموعه دو تیم در اینجا حضور داشتند و مراسم مفیدی برگزار شد و نیروی انتظامی سهم به‌سزایی در حفظ امنیت این مراسم داشت.

این در حالی است که باشگاه‌های سرخابی پایتخت مدت‌هاست تنش چندان بزرگی بین‌شان اتفاق نیفتاده و گویا مراسم امشب فقط یک نمایش برای نشان دادن دوستی به ظاهر عمیق بین عوامل دو تیم بود تا هواداران با پیروی از این منش، جو سالمی را در ورزشگاه به وجود بیاورند. مهمانی مصنوعی که سال‌های قبل هم تکرار میشد و البته، در روز بازی با توجه به جو پرهیجان و حیثیتی دربی، خیلی زود اثر این مراسم‌های خشک و مصنوعی از بین می‌رفت و مستطیل سبز برای بازیکنان، فقط فضایی بود برای رقابت و شکست دادن حریف؛ که گاهی حتی به حاشیه‌های شدید هم کشیده میشد.

فدراسیون و در راس آن تاج، در حالی با خوشحالی و رضایت از کاهش تنش بین سرخابی‌ها -با برگزاری این مراسم- حرف می‌زنند که تنش اصلی این روزهای فوتبال ایران بین برانکو و کی‌روش، شعله‌ورتر از هر زمان دیگری فشار سنگینی را به جو فوتبال کشور وارد کرده است و تا به حال از فدراسیون برای مهار این تنش هیچ برنامه‌ای دیده نشده. گویا تاج و دوستان فدراسیونی مسیر تنش را اشتباه تشخیص داده و به جای رفع بحران ایجاد شده بین سرمربی تیم ملی و سرمربی پرسپولیس، به حل بحرانی فکر و برای آن برنامه‌ریزی می‌کنند که اصلا وجود خارجی ندارد؛ و اگر هم در آینده نزدیک قرار باشد تنشی در روز دربی به وجود بیاید، چنین مراسمی قطعا برای جلوگیری از آن چندان مفید نخواهد بود.

۸ ۲  
آی اسپورت
2017-02-08 23:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
امید از تفت
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۲۷
میهمانی ربطی به تاج نداشت. پشت این میهمانی مصنوعی علی جوگیریان هست که میخواد با تلطیف کردن فضا، پرسپولیسی ها را مجاب کنه کمتر بهش گل بزنند. هرچند بردن و سه امتیاز مهمه ولی استقلال را 8تایی می کنیم تا درس عبرتی بشه برای جوگیریان تا پا توی کفش پرسپولیس نکنه و کرم نریزه و سرش به کار خودش باشه. به عبارتی با دم شیر بازی نکنه. شما میخوای خودتو به کوچه علی چپ بزنی و ما را هم گمراه کنی ولی ما همه چیز را می فهمیم.
۳
آرش
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۳۲
یعنی همه چیز شده تظاهر، آقای تاج اگه بعد از این همه سال نفهمیدی که با مهمونی گرفتن این دو تا تیم با هم پسرخاله نمیشن ول معطلی! پاشو برو و بشین تو خونه ات.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر