فهرست
ابهام روز/ تشویق ایسلندی پرسپولیسی‌ها!
ابهام روز/ تشویق ایسلندی پرسپولیسی‌ها!

ابهام روز/ تشویق ایسلندی پرسپولیسی‌ها!

آی اسپورت – در پایان بازی پرسپولیس و استقلال هواداران پرسپولیس علیرغم شکست غیرمنتظره تیم‌شان، از بازیکنان این تیم راضی بودند و آنها را تشویق کردند. البته دلیل اصلی این تشویق فاصله زیاد این تیم با تراکتورسازی و استقلال در جدول رده‌بندی بود. در این میان بازیکنان پرسپولیس هم به ابراز احساسات هواداران پاسخ مثبت دادند و به سمت آنها رفتند و برای‌شان دست تکان دادند. اما نکته عجیب تشویق ایسلندی بازیکنان پرسپولیس بود که هواداران هم در این تشویق آنها را همراهی کردند! این در حالی است که چنین تشویقی معمولا پس از پیروزی در بازی‌های حساس انجام می‌شود و تشویق ایسلندی آن هم بعد از باخت در یک بازی حساس کمی عجیب به نظر می‌رسد!

۸ ۲۲  
آی اسپورت
2017-02-13 16:37:00
نظر دهید

۲۲ نظر
ارمان
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۲
اره واسه شما استقلالیا عجیب غریب که تماشگرا حتی تو باخت اونم تو یه بازی بزرگم بازیکنا و تیمشون رو دوست دارن مثل برنده ها
لنگی جام ندیده
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۱۴
شادی از باخت با اختلاف کم!!! دوسغتو بنوش لنگی3
۹
برزو
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۴
از اينكه با اختلاف فقط يك گل به سرورشون باخته بودند خوشحال بودند
۹
مرادیان
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۲۹
کلا غیرت تو تیم کم شده فکر کن زمان پروین کسی از بازیکنا جرات میکرد بعد باخت دربی ...
۳
میثم
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۴
کلا فوتبال نگاه میکنید؟ ایسلند هم که تو جام ملتها حذف شد تیمشون رو همینطوری تشویق کردند و ربطی به برد و باخت نداره. این فقط نوع جدیدی از تشویق هست.
سپهر
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۳۸
ایسلندی رو که برای اولین بار رسیده بود یورو و تا 8 تا تیم رسید با پرسپولیسی که همه منتظر برد پرگلش بودن مقایسه می کنی؟ شادی بازیکنای این دو تا تیم بعد از این دو تا باخت باید شبیه هم باشه؟ در ضمن اگه مطلبو بخونی متوجه میشی که نقد به بازیکناس نه هوادارا!
بی نام
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۵
خوشحال از باخت 3 گله به تاج آسیا
عجیبترین حرکت یه تیم بعد باخت در دربی
تیم ایسلند بعد از حذف از یورو وقتی این کار کردند بخاطر این بود که تا اونجای رقابتها هم بالا اومده بودند خوشحال بودند بعد از اخرین بازی که حذف شدن باز خوشحالی میکردن نه اینکه بعد یه باخت تو دربی خوشحالی کنن
کلن بازیکنای بی جنبه تیم بی افتخار اسیا عجیبن خخخخ
امید از تفت
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۵
به قول برانکو هواداران بزرگی خودشون را نشون دادند. همین. اگه اعتراض می کردند و فحاشی می کردند و به ورزشگاه خسارت می زدند خوب بود!!؟؟
واقع بين
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۴
خوشحال بودن كه بيشتر نخوردن ... توي همون نيمه اول دوتاي ديگه بايد ميخوردن اگه مهاجمامون دقت ميكردن ... لنگيهاي عقده اي ....
مثلث
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۳۸
انقد تیم محبوب "آی من کیسه هستم" کم برده که این رفتارا براشون غریبه س
۳ ۲
H
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۳۹
لطفا تشریف ببر آمار بازیهای رودررو رو ببین که آمار تعداد بردها با کدومه بعدش بیا کامنت بذار تا حداقل کسی بخونه خندش نگیره!
۵
مثلث
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۵۹
"رو در رو" رو عرض نکردم، شما به خنده ت ادامه بده...لااقل بیشتر فوتبال ببین که بدونی از کی تشویق ایسلندی باب شده... مسلما اگه بازی رودررو رو میگفتم مثلا دربی 30-40 کجا تماشاگرا تشویق ایسلندی بلد بودن؟!
۱
هرمز
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۷
باخت هم مقابل سرورشون براشون جای شعف و شادمانی داره
۵
حمید
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۲
نمی دونم منظور از کاربرد لغت عجیب چیه؟ نه که ندونم! می دونم که توی این متن به احتمال بسیار زیاد بار معنایی منفی نداره ولی ترجیح می دم فکر کنم منظورشون این بوده که عجیبه که تماشاگران ما اینقدر با مسئولیت رفتار می کنند. درست همون قدر عجیب که وقتی در جام جهانی 2006 آلمان در خونه خودش به آرژانتین باخت کل ورزشگاه بازیکن های آلمان رو با چشمان اشکبار تشویق کردن و ما متعجب از این حرکت به خودمون گفتیم باید فرهنگ طرفداری رو از اونها یابد بگیریم. بله آقای نویسنده! عجیبه که ما اصلا چیزی یادبگیریم یا اینکه اصلا توانایی یاد گرفتن داشته باشیم!! (این جمله رو فقط با شما بودم) و خب معلومه که توی این شرایط باید هم تعجب کنیم که یه عده هوادار تیمی که از پادشاهی به گدایی رسیده و بعد دوباره بر تخت پادشاهی تکیه زده و در جریان این اوج و حضیض از نابودی غرورش تا فتح قهرمانانه همه از دست رفته ها به سختی یاد گرفته دیگه "حیاکن-رهاکن" های از سر استیصال چاره کار نیست، این گونه تیمشون رو حمایت کنن اون هم درست در لحظه ای که همه محاسبات ذهنی افکار کوته بین به این نتیجه می رسن که باید هوادارها خشمشون رو بر سر بازیکن ها و مربیها خالی کنن. بله آقای نویسنده! عجیبه! چیزهای عجیب تری هم هست! هر چی باشه اینجا سرزمین عجایبه! از عجایب دیگه هم اینه که اون هایی که باید ارزش این کار رو درک کنن نمی کنن و به جای نوشتن رساله ها در تمجید، مقاله ای در تقبیح می نویسند، حرمت قلمشون رو نگه نمی دارند و خودشون رو در سطحی پایین تر از خوانندگانشون قرار میدن.
۴ ۴
H
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۰۹
دوست عزیز در حام ۲۰۰۶ آلمان در خونه آرژانتین رو برد و در نیمه نهایی به ایتالیا باخت! نمیدونم با اینهمه ادعا چطور اطلاعات به این سادگی رو نمیدونی ولی ی طومار مطلب روانشناسی نوشتی و اسم خودت هم گذاشتی هوادار!
۲
مثلث
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۰۲
باز یه بازی بردن این آقای اچ معلوم نیس از کدوم سوراخ دراومده :)
۲
حمید
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۱۲
درسته اشتباها به جای ایتالیا آرژانتین رو نوشتم. و در خط اول هم یک اشتباه تایپی دیگه هم مرتکب شدم ولی سر حرفم هستم به هر حال من مطالبم مثل اقای نویسنده ادیت نمیشه.
۱
حمید
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۴:۵۸
خیلی ساده بگم. پارسال ما طرفدرای پرسپولیس اوایل فصل که تیم خوب نتیجه نمی گرفت یکصدا از مربی مون حمایت کردیم چون فاجعه سال قبلش که چند تا مدیرعامل و مربی رو در یک سال داشتیم رو بخوبی به یاد می آوردیم و در واقع بر خلاف همیشه این طرفدارها بودن و نه مدیریت باشگاه که نمی خواستن مربی عوض شه. ما زودتر از بقیه به این نقطه رسیدیم که باید در روز شکست مثل دیروز مقابل استقلال و یا مثل بازی پارسال مقابل راه اهن تیممون رو تشویق کنیم چون روزهای سیاه تری رو تجربه کردیم و این تجربه ایه که سایر تیم ها ندارن. ما درس آموخته تریم. راه های رفته ما راه های نرفته دیگرانه. بهر حال میتونی با این تحلیل من موافق نباشی. اما اینکه خود این واقعیت رو عجیب بدونیم به نظر من نشان کوته فکری ما خواهد بود به جاش می تونیم مثل آقای آذری مدیر عامل ذوب اهن بعد از پایان بازی پرسپولیس راه اهن که تماشاگرا علی رغم از دست دادن قهرمانی تیم شون رو تشویق کردن بیایم تو برنامه تلویزیونی بگیم "من دست هوادارای پرسپولیس رو می بوسم." ولی نویسنده " این مقاله نه تنها این درک رو نداره بلکه اون رو عجیب می دونه در حالیکه اگر یک و تنها یک نقطه مثبت بخوایم برای مجموعه پرسپولیس و هواداراشدر این بازی بگیم اینه که تماشاگرا در اوج عصبیت پس از بازی تیشون رو تشویق کردن. واقعا نباید عصبانی باشم که کسانی که قراره به مردم اطلاعات برسونن و در تعالی فرهنگی فوتبال ما مهم ترین نقش رو داشته باشن سطح فکرشون در حالت عادیشون از یک تماشاگر پر از استرس و شکست خورده در ثانیه های بعد بازی کمتر باشه؟ بله که باید عصبانی باشم! و صد البته که باید عصبانی باشم! چون اینجا سرزمین عجایبه!
۲
میثم
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۳
تماشاگران (فهیم)! استقلال هنوز مونده برسن به این نقطه
۵ ۱
TAJIRAN
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۰۴
منشا تمام توحش های تاریخ دربی ها و فوتبال ایران از یه حرکت بی تعصبانه و البته دوگانه که از روی سرگردانی و شوک باخت غیرمنتظره به رقیب دیرینه س و در هیچ جای دنیا باب نیست(تشویق منظم پس از باخت به لیدری بازیکنها) به عنوان نقطه عطف یاد میکنه، خدایا خودت، خودت، فقط خودت ظهور کن
Hesam
دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۳۰
اخه نگارنده محترم اين چ نوشتنيه؟!!!!
چ ربطي داره تشويق به برد و باخت؟!
البته شايد تو فرهنگ شما هر تيمي ببازه بايد فحش بخوره؟!!!!!
خدايي سوژه مطالبتون رو از كجا ميارين؟!
۵
سينا
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۲۹
موافقم. هيچ توجيهي نداشت اين نوع تشويق بعد از اين نتيجه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر