فهرست
دفاعیه دستیار کی‌روش؛ به زیکو علامت دادم
دفاعیه دستیار کی‌روش؛ به زیکو علامت دادم

دفاعیه دستیار کی‌روش؛ به زیکو علامت دادم

آی اسپورت – این روزها همه در تیم ملی خودشان را ممنوع المصاحبه کرده‌اند. در همین حال یکی از خبرنگاران ایرانی که با فیفا همکاری می‌کند ادعا کرده الکساندر لوپز مربی دروازه‌بان‌های ایران بعد از بازی فینال مشت خود را گره کرده و حتی او به خاطر این موضوع به انتقاد از این مربی پرداخته است. در همین حال لوپز در اردوی تیم ملی ادعا کرده مشتش را گره نکرده، بلکه از پشت شیشه به زیکو علامت می‌داده که پس از بازی یکدیگر را ملاقات کنند. این دو در یک شهر به دنیا آمده‌اند و از قدیم رابطه خوبی با هم داشته‌اند. با این وجود لوپز همچنان مورد انتقاد است و می‌تواند در این باره توضیحات شفافی به رسانه‌ها بدهد.

 

خبر آنلاین

۳ ۶  
آی اسپورت
2018-11-14 10:36:00
نظر دهید

۶ نظر
...
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۰:۵۸
ما هم به ننه ات علامت میدیم
امید از تفت
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۱۵
خوب شاید بخاطر زیکو خوشحال بوده. اشکالی نداره. مگه تو کشور خودمون خیلی ها خوشحال نشدند؟ این بنده خدا یکی روش
۳
احمدرضا
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۲۲
مقصر تمامي اين اتفاقات،اوّل فدراسيون بي دست و پا هست بعدش هم اون دسته از هواداراي فوتبال كه تيم هاي باشگاهيشون هيچ دستاوردي نداشتن و براي اينكه بتونن زبون درازي كنن پشت كيروش و تيم ملي مخفي شدن و حمايت بيجا كردن.
اينا هيچ عِرق و تعصبي به تيم ملي ما ندارن و صرفاً پول هنگفتي كه دارن ميگيرن واسشون مهمه،شك نكنيد توي جام ملتها هم نتيجه نميگيريم و بعدش مقصر اول بازيهاي تداركاتي ميشن بعدش هم ميندازه گردن مربياي داخلي.
كيروش اگه علم مربيگري داشت توي اين ٨-٩ سال يه پيشنهاد درست از يه تيم معمولي حداقل بدستش ميرسيد نه اينكه هميشه آفريقاي جنوبي آلترناتيو ايران باشه
محمد
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۱۰
دوباره ماله کشی این کیروشی پور ها شروع شد

راستی دیر جنبیدید ساخت امامزاده های جدید ممنوع شد دیگه نمیتونید امامزاده کیروش بسازید
ایمان
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۵:۱۳
من برای خبرنگاری ک اینو نوشته متاسفم...یعنی نمیتونستی ی سرچ بزنی ببینی این حرومی متولد براگای پرتغال و زیکو بزرگ متولد ریودوژانیرو...بحث پرسپولیس نیس فردا روز این اتفاقا برای تیم ملی هم میافته و چ بسا جلو پرتغال تو جام جهانی افتاده باشه...ی خائن همیشه مترصد خیانته
۱
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۱۵
مشکل شما و اربابتان و بقیه اذناب رسانه ای این است که مردم را درازگوشی با آی کیوی ماهی قرمز تصور می کنید . مهرداد مسعودی مشاور رئیس فدراسیون فوتبال قطر فرق بین علامت و مشت گره کرده از شادی را نمی‌داند ؟! جل الخالق!!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر