فهرست
دکه آنلاین: مورد عجیب آقا معلم
دکه آنلاین: مورد عجیب آقا معلم

دکه آنلاین: مورد عجیب آقا معلم

آی اسپورت – تیتر یک خبر ورزشی به ماجرای جادوگری در فوتبال ایران اختصاص دارد و اینکه قرار است تمام مربیانی که با افراد جادوگر ارتباط داشته باشند برای همیشه از حضور در میادین فوتبال محروم شوند. این روزنامه جزئیات سیدبندی جام جهانی روسیه را هم بررسی کرده و نوشته تیم ملی قطعا با 11 تیم همگروه نخواهد شد.

 

خبر ورزشی 24 آبان
خبر ورزشی 24 آبان

روزنامه گل دو عکس یک دارد. این روزنامه با انتشار عکسی از آتیلا حجازی در کنار مادرش نوشته که استوک های ناصرخان برای کمک به زلزله زدگان به حراج گذاشته می شود. محسن مسلمان عکس دیگر این روزنامه است. او دیروز کاپیتان پرسپولیس در بازی دوستانه تیمش بود که از دید روزنامه گل به معنای پالس مثبت برانکو برای این بازیکن است.

روزنامه گل 24 آبان
روزنامه گل 24 آبان

پیروزی نوشته با توجه به صعود کرواسی به جام جهانی، دالیچ کماکان سرمربی این تیم خواهد بود و پرسپولیس شانس بیشتری برای تمدید قرارداد برانکو دارد. این روزنامه با انتشار عکس بوفون از پایان افسانه او خبر داده است.

 

پیروزی 24 آبان
پیروزی 24 آبان

مجید جلالی تیتر یک همشهری ورزشی است. این روزنامه با تیتر مورد عجیب آقا معلم به ادعاهای مطرح شده درباره ارتباط جلالی با جادوگران اشاره کرده که باعث شده نگاه ها نسبت به این مربی عوض شود.

همشهری ورزشی 24 آبان
همشهری ورزشی 24 آبان

     
آی اسپورت
2017-11-15 08:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر