فهرست
این مافیای کی‌روش چه‌ها که نکرد!
این مافیای کی‌روش چه‌ها که نکرد!

این مافیای کی‌روش چه‌ها که نکرد!

آی اسپورت - «کی‌روش هشت سال فوتبال این مملکت را نابود کرد و حالا یکی مثل ویلموتس که در فوتبال سالم کار کرده آمده تا فوتبال ناب اروپایی را در تیم‌ملی جاری کند. ما مقابل کامبوج فوتبال زیبایی به نمایش گذاشتیم و نشانه‌هایی از تبدیل شدن به یک تیم باکلاس را داشتیم. ما اگر با کی‌روش راحت به جام‌جهانی رسیدیم به این خاطر بود که پشت کی‌روش پر بود. کی‌روش از یک مافیای بین‌المللی و داخلی سود می‌برد که نمی‌گذاشتند پوست موز زیر پایش برود، اما ویلموتس تنهاست و اگر این‌طور نبود در بازی برابر بحرین به او مشاوره می‌دادند که به آن شکل به دروازه بحرین هجوم نمی‌برد.» این بخشی از جدیدترین حرف‌های بهمن فروتن کارشناس و پیشکسوت فوتبال ایران است. برای همین چند جمله عجیب و غریب، چند سوال از ایشان داریم. آقای فروتن منظورتان از این که کی‌روش 8 سال فوتبال این مملکت را نابود کرد چیست؟ دقیقا کی‌روش کجای این فوتبال را نابود کرد؟ استعدادهایش را کشت؟ تیم ملی را در آسیا و جهان منزوی کرد؟‌ او البته که بدون عیب و ایراد نبود و بداخلاقی‌هایی هم داشت اما آیا واقعا او هشت سال فوتبال ایران را نابود کرد؟ مورد بعدی، بازی زیبای تیم ملی مقابل کامبوج و تبدیل شدن تیم ملی به یک تیم باکلاس است. آیا عیار تیم ملی در بازی مقابل تیم‌هایی مثل کامبوج مشخص می‌شود یا بازی مقابل بحرین؟ یعنی واقعا ملاک شما برای سنجیدن تیم و باکلاس دانستن تیم ملی، بازی این تیم مقابل امثال کامبوج است؟ درباره صعود تیم ملی به جام جهانی هم از شما سوال داریم. یعنی هر مربی با تیم ملی به جام جهانی رفت، پشتش پر است؟‌ همه این‌ها به کنار، واقعا فکر می‌کنید مافیایی وجود داشت و نگذاشت به ویلموتس هشدار بدهیم که مقابل بحرین هجومی بازی نکنیم؟‌ اصلا مگر جلوی بحرین هجومی بازی کردیم؟ آقای فروتن! مطمئنید بازی ایران و بحرین را دیده‌اید؟ سوال بعد این که آیا مربی تیم ملی که به قول شما فوتبال ناب اروپایی را به تیم ملی آورده، این قدر بی اطلاع  و از مرحله پرت است که بحرین را نمی‌شناسد و گول مافیای کی‌روش را می‌خورد و به خیال شما مقابل این تیم هجومی بازی می‌کند؟

۳۲ ۵  
آی اسپورت
2019-11-12 01:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حبیب
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸، ۰۸:۳۸
این فروتن هم یکی مثل حسن روشن هست نباید حرفهاشو جدی گرفت.
۹
حسین
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸، ۰۹:۰۹
از بهمن خان فروتن که هسمر آلمانی داره ! خاطرات زیبایی داریم . سال 1362 در جریان بازی پرسپولیس و هما و بعد از گل مساوی علی پروین ، ایشان بشکل کاملا مودبانه و دوستانه !!!!! به داور مسابقه ، بهمن بهلولی حمله فرمودند !!!!!
۹
امیر
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸، ۱۲:۲۸
چه چرت و پرتا!!
از وقتی کی روش تو روی این یارو برانکو وایستاد شد آدم بده!
واسه اینکه متاسفانه خیلی از خبرنهارها دوست برانکو بودن و همه مسئولین هم پرسپولیسی. شروع کردن به کوبیدن کی روش.

یه مشت عقده ایه نفهم
۷
ممد19
سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸، ۱۳:۴۸
جای جای فوتبال ایران پره از ادمای عقده ای بی سواد ک مث اقاخان نوری اگ پاش بیفته حاضرن مملکتشون رو هم بخاطر منفاع شخصی بفروشن.
خدا میدونه چقد امثال این ادمها حسودی میکردن زمانی ک کیروش نتیجه میگرفت با تیم ملی "ایران"
کیسه کش بودن بیماریست نه جرم
چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸، ۱۴:۳۵
سایت حامی حرامی کیرتوش داره میسوزه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر