فهرست
این بار عادل رودست نخورد!
این بار عادل رودست نخورد!

این بار عادل رودست نخورد!

آی اسپورت – فرمول بردن کل کل با عادل فردوسی پور روی آنتن برنامه 90 را اولین بار امیر واعظ آشتیانی کشف کرد. راهش ساده بود. عادل برای برنامه اش سقفی دارد. واعظ سعی کرد وقت را بکشد و تهاجمی به فردوسی پور حمله کند. او به جای پاسخ دادن سئوالات عادل، سئوال ها را با سئوال و حمله جواب می داد و کلی گویی می کرد. آن روز واعظ برنده بود. بعد هم خیلی ها از فتح الله زاده تا قلعه نویی توانسته بودند با این شیوه برنده دوئل های نودی باشند.

 این تجربه ها را مشاوران طاهری برای دوشنبه شب به او یاد داده بودند و او خیلی هم انفجاری آغاز کرد. طوری که فردوسی پور هم شوکه شده بود و هم عصبانی. این بار اما در برابر مدیر پیشین قرمزها که آمده بود مجال لب وا کردن به عادل ندهد و البته سعی کند با برچسب به عقب براندش، باورش نمی شد یکباره با پاتک فردوسی پور مواجه شود. عادل تغییر گفتار داد و سعی کرد مثل خود او روی رقیب اتیکت بچسباند. در مسائل مالی و درباره موجی که لیدرها در شبکه های مجازی راه می اندازند، فردوسی پور عالی کار کرد. ریتمش تند بود و سعی می کرد با طعنه های مختلفی مثل سیستم گوبلزی که قبلا برای قلعه نویی هم به کار برده بود، حریف را عقب براند.

 او با استفاده از جمله  شما شاهی! شما ماهی! به یکی از برنامه های ورزشی تلویزیون هم طعنه زد که مدح مدیران را می‌گوید. برنامه ای را که پیشتر هفته نامه کیهان ورزشی در گزارشی به قلم سردبیرش ،سعید مدنی متهم به آنتن فروشی کرده بود، عادل اینبار پاسخ‌های طاهری را بی جواب نگذاشت و تاکید کرد 4 ساعت همکارانش در باشگاه پرسپولیس علاف نشدند که بعد هم او این حرف ها را بشنود و دم نزند.

 عادل این بار از کنداکتور گذشت و به طاهری پرقدرت جواب داد. البته خودش هم اذعان دارد خوش شانس بوده که یکباره علی دایی هم ناخواسته به هواخواهی او برخاسته بود.

 

نوید اصغری / خبرآنلاین

۹۰ ۲۳  
آی اسپورت
2017-12-20 08:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۳ نظر
جیره خور فردوسی پور
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۸:۵۷
خبر آنلاین به سرکردگی عشوندی هم پیاله فردوسی پور اند و مدحش را میکننند.
اما حقیقت اینست که به قول مهدی رستم پور:
در خصوص تاج علاوه بر سکوت، منتقدان فدراسیون را هم برنتابیدی.
درباره تیم ملی سکوت کردی. درباره وزیر و قانون‌شکنی مکرر معاونش سکوت کردی.
درباره حق پخش که فوتبال کشور را به ورطه ورشکستی کشانده سکوت کردی.
درباره مسعود شجاعی سکوت کردی. بین بازیکنان‌مان که دور مقدماتی جام جهانی بهترین بازیکن زمین شدند، مسعود تنها کسی است که نه آنالیز ۹۰ به او اختصاص دادی و نه به برنامه دعوت کردی.
۲۰۱۷ عضو تیم منتخب فصل در سوپرلیگ یونان شد و در فصل جدید هم (گرچه هافبک است) بیشتر از گوچی گل زده. اما جایی در نظرسنجی ۹۰ نداشت.
هیچ دستور از بالا هم نبوده. عادل خطوط قرمز خودش را دارد، اگر او را برنجانی بیچاره‌ای.
رویانیان و هدایتی از پرسپولیس به شهرت کاذب و ناحق رسیدند. برای باشگاه محرومیت، جریمه و حاشیه به بار آوردند. هر دو بابت فساد به زندان افتادند.
وقتی طاهری را گوبلز می‌نامی، باید به رویانیان، تاج، هدایتی یا داورزنی بگویی هیتلر. اما دادگاه نورنبرگ عادل فقط برای مهره حذف شده‌ای به نام طاهری تشکیل می‌شود!
ویلی
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۰۱
فردوسی پور هر کی که باشه وقتی 18 سال تونسته در سیستم شبه گنگستری صداوسیما دووم بیاره و خودش پدرخوانده بشه یعنی هوش و زیرکیش حرف نداره.....زمستون 86 برداشت صفایی فراهانو آورد برنامه زنده و تربیت بدنیو با خاک یکسان کرد ولی علی آبادی با تمام قوا در اوج دولت امام زمان حریفش نشد یا اختاپوسی مثل قلعه نوعی که سالهاست داره زورشو میزنه باری خراب کردن فردوسی پور هنوز به جایی نرسیده حالا خیلی مسخره و مضحکه طاهری تازه وارد به ورزش به پشتوانه کانالای تلگرام دو تا آتوی "حق پخش" و "مسعود شجاعی" میخواد باهاش دربیفته.....ملت ساده لوحم که طبق معمول قدر داشته هاشونو نمیدونن و نخبه کشی میکنن و براثر تعصب کور حمله میکنن به نود خودشونم دقیقن نمیدونن چرا!! یکی نیست ازین ملت جوگیر بپرسه همین معدود افشاگریهای نودم که نباشه که چی بشه؟ دیگه کی سرگرمتون کنه و سوژه بده بهتون که روزتونو شب کنید؟! حقشونه بشینن ورزش و مردم ببینن
توهم مخ بودن
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۴۲
تو باز و طوطی وار حرف زدی؟ مگه کسی نگفت که فردوسی پور باهوش نیست . اتفاقا اکثر انسان های رذل با هوش هستند. فردوسی پور بیشتر از سود، به این فوتبال ضرر رسونده کوچولو.مهدی رستم پور که دیگه منفعتی براش نداره از فردوسی پور انتقاد می کنه و خیلی هوب گفت که هر کی عادل رو برنجونه بدبخت میشه.
شما انسان متوهم و خود عقل کل پندار هم بهتره مبارزاتت رو در واقعیت ادامه بدی نه در پشت لپ تاپ
ویلی تو خوبی
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۰۳
ابله بودن انواع مختلفی داره ولی بدترین نوع اون اینه که یه نفر فکر کنه خودش دانا و باهوشه و بقیه رو ساده و بی سواد بپنداره.
مثل ویلی نباشیم
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۲
خطاب به ویلی :
عزیز دل ، عادل فردوسی‌پور آن روز حرف دل مردم رو زد ولی امروز داره نون موفقیت اون سالها رو میخوره . عادل فردوسی‌پور خطاهای زیادی حتی در روزهای اوجش داشت ، از حمایت بی دریغ از امثال مجید جلالی تا نابود کردن برانکو در سال ۲۰۰۶ و بدتر از همه ، حمایت از کفاشیان در برابر مدیر کاربلدی چون حسین قریب در انتخابات ریاست فدراسیون سال ۹۰ . اما امروز رفتارهای عادل فردوسی‌پور دیگر خطا نیستند بلکه این عادل است که خود بخشی از جریان روزمره فوتبال ایران شده . آجری در یک دیوار . برای اینکه کانال های تلگرامی هوادار استقلال دوباره بحث تحریم نود را داغ نکنند ، پرسپولیس را می زند و برای اینکه پرسپولیسی ها از او نرنجند استقلال را می کوبد ‌. در دفاع از کارلوس کی‌روش دست به هر کاری می زند بی آنکه بداند ممکن است این کارها نتیجه عکس بدهد .عادل منتقدانش را به حملات گوبلز وار متهم می کند ولی خودش به شیوه پروپاگاندای حزب کمونیست شوروی عمل می کند و مدام هشدار می دهد که اگر من نباشم و مرا نخواهید ، نوبت به ورزش و مردم و سایر برنامه ها می رسد . تا کنون عادل حتی از مردم نخواسته به برنامه اش نمره دهند و در نظرسنجی هایش فقط از مردم یک کلمه می پرسد که «راضی هستند یا نه» چون خوب می داند رضایت مردم از برنامه اش پایین آمده و تنها با استدلال اگر من نباشم وضع بدتر می شود مردم را با خود همراه می کند
به ویلی
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۲۰
حکایت ویلی به سان کسی است که سر در زیر برف کرده و حرف خود را میزند بی توجه به دنیای بیرون.
این مغز پسته ای نمیداند انسان یکی از خصوصیتهایش تغییر است. عادل 18 سال پیش 180 درجه با عادل امروز فرق میکند. من اصلا کاری به طاهری ندارم ولی آقای ویلی شما که همیشه دم از حق و حقوق مردم میزنی و به سان یک ابر قهرمان (البته در پشت سیستم نه در دنیای واقعی چون در دنیای واقعی عددی نیستی) از فساد حرف میزنی چه جور از دعوت یک دزد بیت المال و کسی که پولهاش پول های من و تو است دفاع میکنی؟
حمید
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۴
جناب آقای ویلی الدوله خیلی خاص. اصلا فرا خاص و ابر فرا خاص.
یک سئوال ساده
میشه به من توضیح بدین از کی تا حالا تو صدا و سیما کار کردن افتخار حساب میشه؟
صدا و سیما در دزدین اموال مردم کم نذاشته. در دزدیدن آرای مردم هم کم نذاشته. حتی بعضیاشون در ریختن خون مردم هم دست داشتن. چطوره که همکاری با اونا افتخار حساب میشه.
ویلی
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۶:۰۰
"فرزاد مهریار" من خودم از عادل خوشم نمیاد بیشتر از خیلیا باهاش از نزدیک برخورد داشتم (در دانشگاه) برحسب تصادف (به خاطر آشنایی با آرایشگرش) از زندگی شخصیشم میدونم یادتم باشه فردای قرعه کشی کلی بابت اون رفتار تهوع آورش زمان برداشتن قرعه عربستان انتقاد کردم ولی هرچی که هست عادل الان تنها پدیده شبه استاندارد مملکته و کارشو به عنوان یه رسانه با اونهمه محدودیت و خط قرمز به خوبی جلو برده و اگه قراره کسی زمینش بزنه یکی باید در قد وقواره خودش باشه یعنی یه فردوسی پور دیگه،از همه اینا گذشته اصلن ربط فردوسی پور با طاهری در چیه که دو قطبی شده؟! یعنی فردوسی پور فسادش رو بشه طاهری تبرئه میشه؟
Hasan
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۰۴
فردوسی پور شاید در این برنامه از نگاه برخی بازی رو برده باشه ولی خودش رو بد جوری از چشم هوادار پرسپولیس انداخت در یک سال اخیر پشت دو باخت مهم پرسپولیس رد پا این آقا نمایان هست مایلی کهن با همه بی اعصابیش این شومن رو خوب شناخت
علی
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۵۶
چشم هوادار مهمه یا این هجم از تخلف مالی و مدیریتی؟ چرا اینقدر احساسی هستین؟ چرا اینقدر سطحی نگر؟ اخه چه تاثیری رو گادوین منشا میتونه داشته باشه که اینجوری موقعیت خراب کرد؟ بلفرض که داشته باشه هم قهرمان حذفی هم شدن! به چه قیمتی؟ به قیمت نگفتن حرف حق؟!یجوری انتقاد میکنید انگار فردوسی پور خودش از اول این پولا رو بالا کشیده! سر بحث منصوریان و مدیرای استقلال هم چند وقت پیش همین برنامه رو اجرا کرد و خیلی چیزا روشن شد، اگرم کسی قراره حاشیه نکشه، اون طاهری بود که نباید این هفته قبول میکرد، وگرنه فردوسی پور از معدود شخصیت هایی هست که نه کامل بلکه تا حدودی داره به وظیفه رسانه ای خودش عمل میکنه.
حمید
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۷
به علی
این هجم از تخلف مالی و مدیریتی؟
اگر اصلا تخلف عمده ای وجود نداشته باشه چی؟
رضا هپ
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۱۸
بنظرم بخش زیادی از حرفای طاهری در مورد فردوسی پور و برنامش درست بود. تهمت زدن و شائبه درست کردن و... راحته.
اینکه میگن مردم قاضی خوبین هم جوکه. مردم با اطلاعاتی که رسانه ها و بخصوص برنامه ای مثل 90 بهشون میده نتیجه میگیرن. وقتی اطلاعات نادرست و غلط و اشتباه حالا از عمد یا سهوی داده میشه به بیننده پس نتیجه گیری بیننده هم اشتباهه.
سایت شما از مخلصان فردوسی پوره و کیروش و مخالف مایلی کهن و کریمی و رحمتی و ...
امید از تفت
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۴۷
برنامه نود و فردوسی پور بخاطر همین دعواهای شخصی به پایان راه نردیک شده و باید از تلوزیون حذف بشه
nima bagheri
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۳
امید از تفت فقط یه نکته یه صندلی پیدا کن و بشییییییییییین تا حذف بشه،فقط بشینی ها چون بیست سال دیگه هم بخوای سرپا وایسی منتظر، خیلی اذیت میشی
۲
کیسه کش هستم دسته سه هستم
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۰
کیروشی پور سال هاست که اعتبارشو از دست داده
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۱۳
یکی از معروفترین شیوه های یوزف گوبلز ، وزیر تبلیغات آلمان نازی ، فریاد زدن و اعلام کردن پیروزی ای است که در واقع بدست نیامده است و تکرار مکرر آن در رسانه ها .درحالی که بزرگان ژورنالیسم ورزشی ایران مثل ابراهیم افشار و مهدی رستم‌پور و پیام یونسی پور تاکید بر شکستن هیمنه تسلط عادل فردوسی‌پور دارند ، کسانی هم مانند نوید اصغری هستند در سایت های خاص قضیه را وارونه جلوه می دهند . حالا کم کم مشخص می شود چه کسی گوبلز وار رفتار می کند
maji
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۱۵
طاهری اینکاره نبود خیلی تابلو بود که میخواد از جواب دادن فرار کنه! فقط یه لنگی چاقال مثل پژمان راهبر میتونست خودشو به خریت بزنه و حق رو به طاهری بده
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۰
اونی که به ما نسبت دادی شک نکن پدرت هست . البته شما که استاد عرعر صلاحی فریدون فروغی زمانه رو دارید ، با صورتی صاف و بدنی توپر...!
دادن 2 نوبت تریبون به یک دزد
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۲۶
برنامه ای که تو اون به یک دزد و بدهکار بانکی دو نوبت وقت میده و سند و مدرکش هدایتی هست و به مسائل چیپ و پیش افتاده ای مثل جادوگری می پردازه از درجه اعتبار ساقط هست و عشوندی و دارو دستش هر چقدر هم ماله بکشن سرانجام معلوم میشه که فردوسی پور کی بوده
یک بام و دو هوا
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۳
چطور تا دیروز که واستون فرت و فرت پول می ریخت و بازیکن با اپشن زیرمیزی میاورد تا جام بخرید هوادار باتعصب و مشتی بود حالا که دست مدیر دروغگو رو رو کرد شد اخ و تف؟؟؟
دادن 2 نوبت تریبون به یک دزد
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۲۳
به یک بام و دو هوا:
من از طرف بقیه هوادار ها حرف نمیزنم ولی همون موقع هم دوست نداشتم این دزد بیاد طرف پرسپولیس به دو دلیل:
یکی اینکه از نظر اخلاقی مشکل داره که یک دزد بیاد برا تیمت پول خرج کنه
دوم اینکه هر وقت این یارو به پرسپولیس نزدیک شده نتیجه بدتر شده
AVA-86
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۸
افول ۹۰ در دهه نود

AVA-86
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۴
عجب پدیده جذاب اسم دزدی توی آی اسپورت به اسم منم رسیده؟؟؟ من کی این کامنت بالایی دادم خودم خبر ندارم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر