فهرست
آخرین فصل خسرو در استقلال؟
آخرین فصل خسرو در استقلال؟

آخرین فصل خسرو در استقلال؟

آی اسپورت – اینطور که به نظر می رسد امسال آخرین فصل حضور خسرو حیدری در استقلال خواهد بود. خسرو که پارسال بارها و بارها مصدوم شد امسال به امید بازگشت به روزهای خوبش، از منصوریان حکم اعتماد گرفت و در استقلال ماندنی شد اما کابوس مصدومیت ول کن او و استقلال نبود تا حیدری در این 4 هفته به جز دیدار با صنعت نفت نتوانسته باشد برای تیمش بازی کند. خبرآنلاین از این موضوع اینگونه نتیجه گرفته که مصدومیت های متوالی حیدری باعث دلخوری و حتی عصبانیت منصوریان شده است و سرمربی استقلال از این مسئله به هیچ وجه راضی نیست. حالا اینکه در صورت ادامه این وضع خسرو جایی در استقلال فصل آینده خواهد داشت یا نه موضوعی است که گذر زمان آن را مشخص خواهد کرد.

 

۷ ۵  
آی اسپورت
2017-08-21 09:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
پدرام
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۲۱
همین یه نفر رو داشت واسش سانتر میکرد

این بره چیکار کنه ؟؟؟
۵
خیانت به قلعه نویی تاوان داره آقا خسرو!
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۱۶
هرسال یک میلیارد و دویست میلیون قرارداد می بنده در مجموع ۱۰ بازی هم نمیکنه. بازی هم که میکنه فقط دور خودش میچرخه!! سانترهاش هم که همش میخوره در و دیوار یا با اختلاف میره بیرون. خداقوت پهلوان!راستی آقای حیدری چرا اون سالها سانترهاتون به محوطه هم نمی رسید؟!؟
۹
اس مال
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۳۷
سالی 1 میلیارد 600 که میگیره مهمه بقیه ش عادیه خسرو همیشه همین بوده
۸
ناشناس
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۳۰
البته استقلالی ها بازی عالی این بازیکن وقتی با غفوری تو آسیا رو فراموش نکنن پاس گل های تساوی بخش استقلال جلو الاهلی در ضمن اگه بره دفاع راست تیم نداره با مصدومیت غفوری استقلال بدبخت میشه !!!
۱
سام
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۱۶
یعنی تا ابد باید بازی کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر